PORSCHE 911 CARRERA 3.2 & 911 TURBO 3.3L

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: PORSCHE 911 CARRERA 3.2 & 911 TURBO 3.3L

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Oca 2010, 14:00

mustafacelebi yazdı:Devrim abi bu tarz paylaşımları çok beğeniyor ve takdir ediyorum.İnan her kelimesini okudum ve fotolara dönüp dönüp tekrar baktım.Böyle paylaşımlar oldukça modeli almayı düşünen kişiler için çok yararlı olacaktır. :+1:

Teşekkürler Mustafa; bende bu tarz paylaşımlar yapmayı seviyorum sizlerin beğenmesi benimde daha çok bu tür karşılaştırmaya itiyor. Rep'lerin dert görmesin!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: yasar » 02 Oca 2010, 14:34

bugüne kadar karşılaştığım en iyi karşılaştırma yazılarından biri olmuş.çok tesekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 348
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 02 Oca 2010, 15:35

REVOLUTION yazdı:
BuRaK-B yazdı:Norev'e bakın hele... :shocked2: Minichamps ile kıyaslanacak konuma gelmiş, ne diyelim Maşallah :smile:
Devrim Abi çok güzel karşılaştırmışsın. İkiside çok başarılı modeller bence. MC'nin bagaj detayları çok hoşuma gitti, keşke onunda içi taba rengi veya sütlü kahve renginde olsaymış. Norev'i özellikle kutluyorum çünkü torpido detaylarını ve kıvrımlarını daha gerçeki yapmış (birde rezistans ve flaşör buton sembollerini ufak yapsaymış...)
Abi müzedeki Mustang'ten vazgeçtim; ben bu modeli hacılarım bak gösterme sakın bana baştan diyeyim :lol:
Keyifle seyret abi ve bagajında ufak bir nazarlık olsun. :nazar:
Ha birde baston kilit tak :wink1:

Evet Burak Norev'in gerçekten kalitesi çok iyi ama söyle birşey varki bu Porsche ile yapılan anlaşma sonucu sadece bu markada kalite yükseltilmiş örneğin sadece porsche'de halı var diğer yeni çıkardığı modellerinde yine yok.

Bu modeli almadan internette resimlerini bakarken benimde flaşör düğmesi dikkatimi çekmişti fakat 1:1 olan arabayanın içine baktığımda da onda düğmelerin büyük olduğunu gördüm; gerçi norev tam 1:18 ölçeğini tutturmuşmu bilmiyorum ama yinede gayet orjinaline sadık kalmış.
Fazla ellemesinler diye en üst rafa koydum ama sonra aklıma geldi senin boyun yüksekti :exc: :lol:
:lol: Norev'in Volkswagen haricindeki yeni otomobillerinin hepsinde var halı kaplama, artık yapıyorlar. Özellikle Şu Ford Capri'sini çok merak ediyorum, yabancı forumlarda alanlar var ve çok hoş olduğu kesin :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Oca 2010, 18:23

yasar yazdı:bugüne kadar karşılaştığım en iyi karşılaştırma yazılarından biri olmuş.çok tesekkür ederim.

Yaşar abi yazdıkların beni çok sevindirdi; beğenmeniz beni daha da ateşliyor sağolun.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Oca 2010, 18:31

BuRaK-B yazdı:
REVOLUTION yazdı:
BuRaK-B yazdı:Norev'e bakın hele... :shocked2: Minichamps ile kıyaslanacak konuma gelmiş, ne diyelim Maşallah :smile:
Devrim Abi çok güzel karşılaştırmışsın. İkiside çok başarılı modeller bence. MC'nin bagaj detayları çok hoşuma gitti, keşke onunda içi taba rengi veya sütlü kahve renginde olsaymış. Norev'i özellikle kutluyorum çünkü torpido detaylarını ve kıvrımlarını daha gerçeki yapmış (birde rezistans ve flaşör buton sembollerini ufak yapsaymış...)
Abi müzedeki Mustang'ten vazgeçtim; ben bu modeli hacılarım bak gösterme sakın bana baştan diyeyim :lol:
Keyifle seyret abi ve bagajında ufak bir nazarlık olsun. :nazar:
Ha birde baston kilit tak :wink1:

Evet Burak Norev'in gerçekten kalitesi çok iyi ama söyle birşey varki bu Porsche ile yapılan anlaşma sonucu sadece bu markada kalite yükseltilmiş örneğin sadece porsche'de halı var diğer yeni çıkardığı modellerinde yine yok.

Bu modeli almadan internette resimlerini bakarken benimde flaşör düğmesi dikkatimi çekmişti fakat 1:1 olan arabayanın içine baktığımda da onda düğmelerin büyük olduğunu gördüm; gerçi norev tam 1:18 ölçeğini tutturmuşmu bilmiyorum ama yinede gayet orjinaline sadık kalmış.
Fazla ellemesinler diye en üst rafa koydum ama sonra aklıma geldi senin boyun yüksekti :exc: :lol:
:lol: Norev'in Volkswagen haricindeki yeni otomobillerinin hepsinde var halı kaplama, artık yapıyorlar. Özellikle Şu Ford Capri'sini çok merak ediyorum, yabancı forumlarda alanlar var ve çok hoş olduğu kesin :wink1:

Dün konuştuk ama burda da yazayım dedim malasef hepsine bu kadar detay ve halı kaplama yapmıyor benim bildikerim arasında Lamborghini ve BMW da yok eski ford'larda da yoktu ama yeni yapacağında varmış ama şu gerçek ki norev kaliteyi yükselden bir firma umarım böyle gider. Senin gibi bende Ford Capri'yi merak ediyorum ama satış fiyatını öğrendikten sonra alma hayellerin suyu düştü :korku:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

KARŞILAŞTIRMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir