FERRARİ F355 UT ve HW KARŞILAŞTIRMALI İNCELEME

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Ferrari 355 Berlinetta sizce hangi üreticide daha iyi modellenmiş?

UT Models
4
36%
Hot Wheels
7
64%

Toplam oy : 11

Re: FERRARİ F355 UT ve HW KARŞILAŞTIRMALI İNCELEME

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Arl 2009, 01:53

DTR yazdı:HW diyorum.

Bende bu modelde HW diyorum. Ama GTS almayı düşünüyorsan UT'yi tavsiye ederim Derya Abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Arl 2009, 01:56

Ahmet yazdı:Abicim tam benlik bir karşılaştırma olmuş en büyük hayranlarından biriyimdir 355 ama malesef kollekisyona bir türlü katamadım ve sıra ne zaman gelir bilemiyorum :cry1: Bu güzel detaylı inceleme için çok teşekkürler abicim :+1: :syg:

Beğenmeniz beni mutlu ediyor Ahmet yorum ve rep için teşekkür ederim. Gerçekten Ferrari topluyor ve F355 yoksa olmaz :exc: Yakında seni biraz daha kötü yapacak paylaşımların olacak ona göre :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Arl 2009, 02:06

Evolutıonnn yazdı:Benim oyumda HW'tan yana.Tamam UT'de güzel fakat sırf artık üretilmiyor diye,bulunması güç diye o kadar fahiş meblağları haketmiyor bence.Eskiden benimde vardı ve eminim HW'tan daha detaylı değildir.Özellikle disk ve kaliper detayları arasında inanılmaz fark var.Birde Ferrari'nin sembolü olan "şahlanan at" HW'da daha belirgin ve kaliteli yapılmış ki buda çok önemli bir fark.Karşılaştırma için tebrik ve teşekkürler.Çok yararlı olacağına eminim.
:y:

Teşekkürler Cihat; beğendiğine sevindim. Birde benim düşüncem sadece elimize alıp mıncıklamak dışında vitrinimde duruş şeklide çok önemli ben arabaları yan koyarak sergiliyorum bu yüzden arabanın önü ve jantları çok önemli eğer güzel değil veya gerçekçi değilse gözüme batıyor ve rahatsız oluyorum. Sonuç: modeli satıyorum :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

KARŞILAŞTIRMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir