LAMBORGHINI koleksiyonum

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: LAMBORGHINI koleksiyonum

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Ağu 2009, 20:37

REVOLUTION yazdı:
Desolator yazdı:Abi o kilimcinin kör oğlu ne yapacaksın o sarıyı :lol: :lol: Abi aslında beyaz gt ebay'de falan bulunur yaa.. :search:

"kilimcinin kör oğlu" demek seni Burak'a havale ediyorum :lol: ....

Kilimcinin Kör Oğlu mu? :devil: Hiç yakıştıramadım Sinan :punish: :lol: :lol: :lol:
Ozaman seni o kör dostun diğer arkadaşlarınla tanıştırayım. O otoparktakilerin kabus görmesine neden oluyorlar.
Resim

Neyse şakayı bırakıp gerçeğe döneyim, resimdeki durumu şu şekilde izah edeyim sana.
Oradaki Mustang koyunlara çobanlık yapıyor dostum :toivo: :lol:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Ağu 2009, 22:11

BuRaK-B yazdı:
REVOLUTION yazdı:
Desolator yazdı:Abi o kilimcinin kör oğlu ne yapacaksın o sarıyı :lol: :lol: Abi aslında beyaz gt ebay'de falan bulunur yaa.. :search:

"kilimcinin kör oğlu" demek seni Burak'a havale ediyorum :lol: ....

Kilimcinin Kör Oğlu mu? :devil: Hiç yakıştıramadım Sinan :punish: :lol: :lol: :lol:
Ozaman seni o kör dostun diğer arkadaşlarınla tanıştırayım. O otoparktakilerin kabus görmesine neden oluyorlar.
Resim

Neyse şakayı bırakıp gerçeğe döneyim, resimdeki durumu şu şekilde izah edeyim sana.
Oradaki Mustang koyunlara çobanlık yapıyor dostum :toivo: :lol:

:smile7: süper cevap :smile7: sana devrettiğim iyi olmuş yakıştırman çok iyi koyun lambolara çoban mustang........
Koyduğun resimdeki öndeki mavi olanına bittim :yeah: varmı 1:18 ölçeği :pray1:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 13 Ağu 2009, 00:57

burakk yazdı:
REVOLUTION yazdı:
neyse şimdi o beyaz GT'yi bana bulmuyorsan bu resim için sana teşekkür edemiyeceğim kaç seferdir 120-125 den bu rengi kaçırıyorum kafayı yedim zaten yine gördüm aklıma geldi

Devrim Abi,bir ara sırf beyaz tema yaptığım için elimden 3 tane beyaz carrera GT geçti.Daha önce bulunuyordu ama artık 120-125 aralığında bulman çok zor abi.En son Erse ve Özay'a 2 tane beyaz GT verdim,takasta 175'e saydılar.Araştır abi yine de ama o civarda da bulursan kardeşini dinle,gözünü kapa al :wink1: çünkü gerçekten çok başarılı bir model,aranmayı da hakediyor bence de :good2:

Bende Sarı renklisi var en güzeli siyahı ama pahalı bu yüzden beyazını almak istyordum ama oda olmadı; en azından şimdiye kadar bence 175'e iyi vermişin ben o kadar vermezdim :cash:

Ali SAMANGÜL yazdı:10 numara bi paylaşım olmuş.Eline yüreğine sağlık Devrim abi.Paylaşım için teşekürler.

Teşekkürler Ali beğendiğine sevindim şu eksikleride tamamlarsak senin dediğin gibi tam 10 numara olacak :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Ağu 2009, 01:16

REVOLUTION yazdı:
BuRaK-B yazdı:Resim

...Koyduğun resimdeki öndeki mavi olanına bittim :yeah: varmı 1:18 ölçeği :pray1:

Devrim Abi resimde sol alt ve sol üstte bulunan 55 kapı numaralı sarı, 05 kapı numaralı beyaz Mustang FR500C AA tarafından üretiliyor, ve harikalar. Uzun aramalar sonucu kısmetse yakın zamanda sarı olanı geliyor :yuppi:
O lacivert olanını bende çok beğeniyor ve 1:18 olarak çok istiyorum ama şimdilik olmasa bile birkaç sene içinde AA üretir heralde.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 13 Ağu 2009, 22:17

BuRaK-B yazdı:
REVOLUTION yazdı:
BuRaK-B yazdı:Resim

...Koyduğun resimdeki öndeki mavi olanına bittim :yeah: varmı 1:18 ölçeği :pray1:

Devrim Abi resimde sol alt ve sol üstte bulunan 55 kapı numaralı sarı, 05 kapı numaralı beyaz Mustang FR500C AA tarafından üretiliyor, ve harikalar. Uzun aramalar sonucu kısmetse yakın zamanda sarı olanı geliyor :yuppi:
O lacivert olanını bende çok beğeniyor ve 1:18 olarak çok istiyorum ama şimdilik olmasa bile birkaç sene içinde AA üretir heralde.

Burakcığım şu asalate bak :

Resim
Resim

Kardeş senin yetkin vardır 1:1 'lere Ford Mustang diye bir bölüm açsan bende oraya bütün sevgimi boşalsam sizlerle paylaşsam ve tabiki diğer mustang severlerde elindekileri buraya koysa nasıl olur ? Şimdi farkına vardım burası Lambo koleksiyonumu paylaşmak için açtığım bölümdü biz nerelere geldik :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 14 Ağu 2009, 22:56

Devrim Abi, 2010 Mustang'in ilk olarak Los Angeles Otomobil Fuarında canlı yayınla tüm dünyaya tanıtımını yaptılar. Bende Ford'un USA web sitesinden yakından takip etmiştim, birebir canlı olarak. GT versiyonunun yanı sıra bu canavarda da akıllara zarar bir teknoloji ve donanım kullanılmış. Test videoları, puanlama cetveli vs. hep üst sınıf bir spor otomobil verilerini barındırıyor. Bunları okuyup gördükçe hayranlığım git gide artıyor :inlove:
Belki bir gün bu resimlerdeki güzelim Shelby bizede nasip olur :pray1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 15 Ağu 2009, 13:06

BuRaK-B yazdı: Belki bir gün bu resimlerdeki güzelim Shelby bizede nasip olur :pray1:

Amin diyorum Burakcığım umarım ikimizinde birer tane olur dileklerimle :exc:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Mehmet_Knight » 13 Eyl 2011, 11:47

Devrim abi mükkemmel modeller iyi günlerde sergile.. bu arada bende LAMBORGHINI MURCIELAGO ROADSTER modelini almayı düşünüyorum.. Mondo Motors'un önerirmisin.. uygun fiyata buldum...
Resim
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 15 Eyl 2011, 23:54

Knight_Rider yazdı:Devrim abi mükkemmel modeller iyi günlerde sergile.. bu arada bende LAMBORGHINI MURCIELAGO ROADSTER modelini almayı düşünüyorum.. Mondo Motors'un önerirmisin.. uygun fiyata buldum...

Teşekkürler Mehmet :handshake:
Eskiden bende mondomotors, burago vegibi üreticilerin modellerini alıyordum taki Autoart ile tanışıncaya kadar :exc:
İlk Autoart modeli aldıktan sonra diğerleri geldi ve elimdeki diğer üreticilerin modellerinin hepsini sattım; yani kısacası tavsiye etmiyorum bence eğer para durumun müsait değilse bile biriktirip bir AA almanı tavsiye derim. Aradaki farkları saymakla bitmez emin ol :duyuru:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Mehmet_Knight » 16 Eyl 2011, 00:21

REVOLUTION yazdı:
Knight_Rider yazdı:Devrim abi mükkemmel modeller iyi günlerde sergile.. bu arada bende LAMBORGHINI MURCIELAGO ROADSTER modelini almayı düşünüyorum.. Mondo Motors'un önerirmisin.. uygun fiyata buldum...

Teşekkürler Mehmet :handshake:
Eskiden bende mondomotors, burago vegibi üreticilerin modellerini alıyordum taki Autoart ile tanışıncaya kadar :exc:
İlk Autoart modeli aldıktan sonra diğerleri geldi ve elimdeki diğer üreticilerin modellerinin hepsini sattım; yani kısacası tavsiye etmiyorum bence eğer para durumun müsait değilse bile biriktirip bir AA almanı tavsiye derim. Aradaki farkları saymakla bitmez emin ol :duyuru:

tavsiyen için teşekkür ederim abi.. fakat siparişi verdim yarın elime geçicek model. şimdilik bütçem buydu ilerde sen gibi yaparım inşallah :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: marmarisboy » 16 Eyl 2011, 13:07

devrim bey hepsi harika lamborghini deyince akan sular duruyo bende bir lamborghini sevdalısıyım..yakında bende resimleri eklicem..model işine bayadır ara verdim fakat son bir ayda hepsi aa olmak üzere baya model topladım..modellerinizi güle güle sergilemeniz dileklerimle bol modelli günler
marmarisboy
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İsim: ufuk gürle
1/18 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 85
marmarisboy rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 16 Eyl 2011, 17:27

en güzeli murcielago:)
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Eyl 2011, 13:29

marmarisboy yazdı:devrim bey hepsi harika lamborghini deyince akan sular duruyo bende bir lamborghini sevdalısıyım..yakında bende resimleri eklicem..model işine bayadır ara verdim fakat son bir ayda hepsi aa olmak üzere baya model topladım..modellerinizi güle güle sergilemeniz dileklerimle bol modelli günler

Teşekkürler Beğendiğinize sevindim :handshake:
Sizin Lambo'larıda görmek isterim; gerçi paylaşımına yazdım ama burayada tekrar yazayım. Elindeki Lambo güzelliklerini ayrı ayrı paylaşımlarını bekliyorum :duyuru:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

KARŞILAŞTIRMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir