1/18 AMG / F1 / DTM DORSELERİ (TAMAMLANDI)

Re: 1/18 AMG / F1 / DTM DORSELERİ (TAMAMLANDI)

İletiYazar: sherpa » 19 Arl 2014, 22:47

Kenan ne yaptın elıne saglık elektrık kablo detayı ve orjınal klavye mouse detayı kafayı yedırten cınsten mukemmel otesı olmus. Bır Minichamps Autoart olsa su detayı zor cıkarır.Form'a renk katan apayrı paylasım.
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 20 Arl 2014, 05:39

Emre E. yazdı:Döktürmüşsün yine Kenan. :friends:

Fotoğrafları foruma eklemen ile bir kez daha keyif ile baktım hepsine. Ellerine sağlık. :bravo:

Teşekkür ederim Emre abi :smile5:

masato yazdı:Valla söylenecek bir şey yok. Yok artık demekten başka... Dönmene sevindim... Güzel paylaşımlarını bekliyoruz....

Sağol Alper samimi sözlerin için. Ben de özlemişim bu sapsarı sayfayı, fotolar kopyalayıp yapıştırmayı ama alım ve paylaşım zor çünkü iki ödemelerim var 2019'ya kadar ağır 2 senedir byük ölçüde bıraktım bu model işini şimdilik. :zzz: Herkes önce abi olur ondan sonra keyif işlerine bakar; ben tam tersini yaptığım için abi olma dönemlerini şimdi atlatıyorum; 14 15 aya gibi ferhlayınca tekrar bu sefer buyuk olçek ağırlıklı olark tam gaz inşllah :gamer: Tekrar tşkkürler

Virtue yazdı:Bence de sözün bittiği yerdeyiz, bunlar nedir böyle Kenan; mükemmel ötesi olmuşlar :sapka: :yeah: Resimlere tekrar bakınca forumdaki yokluğunun hissedildiğini anladım, keşke tekrar aktif olsan... Yaşattığın göz ziyafeti için teşekkürler, eline ve emeğine sağlık :handshake: :nazar:

Abi çok teşekkürler kıymetli sözlerin için :smile5: Alper'e cevaben yazdığım gibi, tekrar model işine başlamama var daha, eksik olma.

Antikacı yazdı:Valla ne desek boş kenan abi bu yaptığın harika dorseye ne desek emeğinin karşılığını veremeyiz tamiya nın bin lira civarı satılan dorselerini hertürlü tokatlar . Kullanılan malzeme olsun işçilik olsun hesaplamalar olsun harikasınız elinize sağlık .

Sağol Ferhat, modelin siparişini veren arkadaş sınır tanımayınca sınırları zorlamıştık o dönem. Tamiya gibi RC dorseler çalıştırıldığı ve hareketli olduğu için daha çok fonksiyonelliği ön planda, biz de olabildiğince 1/18 model detaycılığına uygun bişyler yapmaya çalışmıştık o zaman, statik modelde detay önemli bilirsin. Teşekkürler tekrar :good2:

sherpa yazdı:Kenan ne yaptın elıne saglık elektrık kablo detayı ve orjınal klavye mouse detayı kafayı yedırten cınsten mukemmel otesı olmus. Bır Minichamps Autoart olsa su detayı zor cıkarır.Form'a renk katan apayrı paylasım.

Abi çok teşekkürler, fotoları atarken ben de tekrar hatırlamış oldum, paylaşması da keyifli oldu sağol onurlandırıcı yorumun için :cup1:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 4:
Berent TURAN, Emre E., masato, sherpa
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 22 Arl 2014, 11:50

Dorsenın bırde F1 Rothmans olanını yapsan çok süper olur.Hatta Senna yazısı olsa kenarda köşede.
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

Önceki

METAL KIT BÖLÜMÜ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir