Uçak tutmadı Porsche Cayman S verelim :))))

Uçak tutmadı Porsche Cayman S verelim :))))

İletiYazar: Bora Kayacan » 31 May 2015, 15:30

Sayın forum üyeleri. Paylaşımlarınızı izleyip takdir ettiğim gibi ben de paylaşım yapıp doğal olarak yorumlarınızı bekliyorum. Diecast uçaklarımı sergiledim ama tutmadı herhalde ki, hala yorum alamadım. Bende alan değiştirmeye karar verdim ve yeni edindiğim bir plastik kitimi paylaşmak istedim. Bu da tutmazsa ağzımla kuş tutana kadar devam edeceğim. :lol:

Evet, karşınızda Fujimi plastik kitin güzel modellerinden biri olan 1/24 ölçek Porsche Cayman S. :bravo: Aslında ben yapmadım, çok sevdiğim ve bu konuda ödülleri :happy: bulunan arkadaşım Korhan Yokuş'a yaptırdım. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.

Kutudan kırmızı resin gövde çıkmasına karşın benim beğendiğim bu renk ve tarzı arkadaşıma kabul ettirerek boyattım. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Keyifli seyirler. :wink1:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Bora Kayacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Bora
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 398
1/64 Model sayısı: 134
1/72 Model Sayısı: 107
1/87 Model Sayısı: 250
- / -- Model Sayısı: 110
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 1032
Rep Puani: 375
Bora Kayacan rep puani yokBora Kayacan rep puani yok

Re: Uçak tutmadı Porsche Cayman S verelim :))))

İletiYazar: sui_cast » 31 May 2015, 15:43

Sanırım hem kitin kalitesinden hem de birleştirenin maharetinden boya ve detaylar çok güzel görünüyor. Güzel günlerde sergileyin :y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora Kayacan
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Bora Kayacan » 31 May 2015, 15:48

Bahadır kardeşim, adam ödüllü bu konuda. Gerçi daha çok yolcu uçakları yapıp boyuyor ama nadirde olsa bu tür kitleri de yapıyor. Hatta Koç müzesinin bu konuda açtığı bir yarışmaya hazırlanıyor. Dediğim gibi nazım geçtiği için boyasını değiştirterek yaptırdım. Beğenmene sevindim.
Resim

mesaj için Bora Kayacan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Bora Kayacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Bora
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 398
1/64 Model sayısı: 134
1/72 Model Sayısı: 107
1/87 Model Sayısı: 250
- / -- Model Sayısı: 110
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 1032
Rep Puani: 375
Bora Kayacan rep puani yokBora Kayacan rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 31 May 2015, 17:16

Neredeyse diecast kalitesinde bir kit diyebiliriz Bora abi. :smile: Renk hariç geri kalan her şey bence çok güzel. Yapan arkadaş ise özenmiş belli ki. Güzel günlerde keyifle sergilemenizi dilerim. :wink1:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora Kayacan
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Predator » 31 May 2015, 20:46

İlk kez yapılmış bir araba kiti görüyorum desem. Uçakseverler için yabancısı olmadığımız zaman zaman bu kitleri yaptığımız olur. Ancak bir diecast araba severin plastik kit araba yaptığına yada edindiğine şuana kadar şahit olmamıştım. Model ölçek olarak küçük olsa da , Bahadır Usta'nın dediği gibi kit ve yapanın mahareti sayesinde enfes bir görüntü çıkmış.Tebrik ederim. Güzel günlerde sergilenmesi dileği ile :handshake:
Resim

mesaj için Predator teşekkür aldı- 2:
Bora Kayacan, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serkan
1/18 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 110
- / -- Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 31 May 2015, 22:16

Bayıldım desem yeridir. Ellerine sağlık abi. :smile: :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora Kayacan
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Haz 2015, 07:37

Çok güzel görünüyor Bora Abi. Bahadır'ın düşüncesine katılıyorum. :nod: Herkes böyle güzellikte yapamıyor araba modellerini. Ellerinize sağlık. :sapka:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora Kayacan
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 01 Haz 2015, 10:45

Siyah ve mavi uyumunu sevdim. Belki mavi biraz daha canlı olabilirdi fakat kırmızıdan her türlü daha iyi bir seçim olmuş Bora abi. Elline sağlık, keyifle sergile... :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora Kayacan
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2895
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 01 Haz 2015, 12:35

Gayet güzel olmuş Bora Abi, yapan kişi de işinin ehliymiş gerçekten de :smile: Ben de bekleyen bir klasik araba kiti var ama yıllardır bir türlü başlayamadım. Belki senin paylaşımın beni gaza getirir :lol: Keyifle sergilenmesini dilerim abi :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora Kayacan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: masato » 01 Haz 2015, 13:58

Kit ve birleşim çok iyi ... Boya kalitesi çok iyi... Ben mat sarıyı tercih ederdim sadece... Güzel günler keyif ile seyireylenmesi dileği ile....
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora Kayacan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 03 Haz 2015, 21:25

İşçilik çok çok başarılı...
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

PLASTİK KIT BÖLÜMÜ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir