1:25 AMT Freightliner White Cabover

Re: 1:25 AMT Freightliner White Cabover

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 12 Arl 2017, 16:06

Bayılıyorum bu kesik burunlara... Bu parçanın 1/18'i olsaydı keşke, belki ileride yaparlar.. :smile:
Modelin hediye olması da ayrıca çok güzel. Keyifli günlerde sergile kardeşim.. :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2895
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Re: 1:25 AMT Freightliner White Cabover

İletiYazar: Serdar Gökhan » 12 Arl 2017, 22:54

Musa Can ÇİL yazdı:Bayılıyorum bu kesik burunlara... Bu parçanın 1/18'i olsaydı keşke, belki ileride yaparlar.. :smile:
Modelin hediye olması da ayrıca çok güzel. Keyifli günlerde sergile kardeşim.. :drinksb:

Caboverların sayfalarını takip eder oldum uzun zamandır bunlara karşı bir sempatim var hatta 1 34 first gear kenworth bullnoise araştırdım ama buraya çok pahalıya geliyor diye bulaşmadım. Ama tavsiye ederim Musa kesinlikle. Senin özellikle bir tane edinmen lazım. Keşke 18 ölçek çıkarsalar dediğin gibi. :shock3:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 93
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 147
Rep Puani: 3880
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Önceki

PLASTİK KIT BÖLÜMÜ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir