DIECASTR.COM 1. FOTOĞRAF YARISMASI

DIECASTR.COM 1. FOTOĞRAF YARISMASI

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Oca 2009, 02:50

www.diecastr.com[size=3] 1. Fotoğraf Yarışması [/size]
Tatlı bir rekabet içerisinde geçeceğini tahmin ettiğimiz ve herkesin hünerlerini sergileyebileceği ilk yarışmamızı düzenliyoruz. Amacımız güzel paylaşımlarımıza ufak heyecanlar katmak ve oylarımızı etkiyecek en büyük etken karelerimizde ki gerçeklik tabii ki. Bu anlamda her yarışmada olduğu gibi bizimde küçük kurallarımız olacak?

[color=#000000]YARIŞMAYA KATILACAĞINIZ FOTOĞRALARI EKLEYECEĞİNİZ BAŞLIK: [font=Helvetica]1. DIŞ MEKAN FOTOĞRAF YARIŞMASI / FOTOĞRAF EKLE[/font][/color]

• Yarışmaya Forum Üyesi olan herkes katılabilir.
  • Yarışma [size=2]dış mekan çekimlerini kapsayacaktır. [/size]
  • Çekim yaptığınız kareler üzerinde hiçbir şekilde photoshop vb. program ile düzenleme yapmayınız. Böyle bir paylaşım değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Çekim yapmak için model imkanınız yoksa, çekim yaptığınız modele sahip olmak zorunda değilsiniz.Yeter ki kareler ve emek size ait olsun.
  • Yarışmacı arkadaşlar en fazla 3 fotoğraf ile yarışmaya katılacaklardır.Fotoğraflar sadece 1 modele ait olup en fazla 3 farklı açıdan en gerçekçi kareyi yakalamaya çalışacaklar.Kullanılacak modelin ölçek kısıtlaması yoktur.
  • Yarışma, konuyu okuduğunuz andan itibaren 15 Şubat 2009 tarihine kadar sürecektir. (Talepler doğrultusunda yarışma süresi uzatılabilir.)
  • Bu tarihten itibaren bir hafta süre ile forum üyelerimize en çok beğendiği fotoğraf ile ilgili olarak puanlama sistemi ile anket açılacak ve çıkan anket sonuçları belirlenen yüzde ile Jüri oylarına yansıtılacaktır.
  • Fotoğraflarınızı bu başlık altında paylaşınız.
  • Fotoğraflar forum yöneticilerimiz tarafında kontrol edilip, oylama başlığına taşınacaktır.

Değerlendirme:
    Yarışmaya katılan fotoğraflar belirlenen yarışma jürisi tarafından değerlendirilecektir.
    Tüm üyelerimiz de yarışmaya katılım bitiş tarihinden itibaren 1 hafta süre ile puanlama sistemi ile fotoğraflara oy verebileceklerdir.
    Elde edilen sonuçlar; Jüri ve Üye oylamaları belirlenen yüzdeler dahilinde hesaplanarak elde edilen ortalamalar ile 1. 2. ve 3.cü belirlenecek ve kazanan üyelerimize ödülleri verilecektir.

Fotoğraf makineniz, modeliniz ve sizlere başarılar diliyoruz.

www.diecastr.com

JÜRİ ÜYELERİ:

Gökhan HEPARSLAN - Site Yöneticisi
Mustafa ÇELEBİ _ Global Moderatör
Deniz ÇAĞLIYAN - Forum Özel Üyesi
Derya TEZİŞ -
Forum Özel Üyesi

ÖDÜLLER

• 1. 1/18 AUTOART MODEL ve DIECASTR.COM 1. PLAKETİ
  • 2. 1/24 WELLY MODEL ve DIECASTR.COM 2. PLAKETİ
  • 3. 1/43 AUTOART MODEL ve DIECASTR.COM 3. PLAKETİ

NOT:

-Yarışmaya site yöneticisi, moderatörler ve jüri üyesi olan üyeler katılamazlar.

-Bu yarışma ödülleri hiç bir reklam ve sponsor geliri olmadan sitemiz bünyesince hobiye gönül vermiş kişilerce ve yönetimce düzenlenmiştir...

:emo:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: DIECASTR.COM 1. FOTOĞRAF YARISMASI

İletiYazar: Yalçın » 18 Oca 2009, 02:56

Gökhan'cığım olayı ciddiye aldım, sakın yanlış anlama ama benim iddiam yok. Yine de, eğer katılırsam, dış mekan olarak Ziraat Mahallesin'in karşısında Rus Pazarı'nda Motor Max satan adamı fon olarak alıp bir Classic Carlectables fotolasam, adam da bana "abi bırak fotoyu, koy şunu da bizinkilerin yanına 20 benim 10 senin kırışırız" dese ?
1974 [color=#ff0000]Dodge Charger / 1977 Pontiac Firebird[/color]
Yalçın
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: YalçIn
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 165
Rep Puani: 5
Yalçın rep puani yok

İletiYazar: Paraf » 18 Oca 2009, 02:58

Siz sakın o teklifi kabul etmeyin. :laug:
Resim
Kullanıcı avatarı
Paraf
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Paraf
1/43 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 1
Rep Puani: 174
Paraf rep puani yok

İletiYazar: Yalçın » 18 Oca 2009, 03:03

Paraf yazdı:Siz sakın o teklifi kabul etmeyin. :laug:

Tamam:) Gökhan bizi öldürecek !
Eller eller hazırladığı yarışma başlığını bile doldurduk benim yüzümden. Ben hemen başka başlığa kaçıyorum.
Yalçın
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Yalçın rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Oca 2009, 03:09

Sevgili arkadaşlar böyle güzel bir konu açılmışken herkezin elinden gelenin en güzelini yapacağına inanıyorum ve eğer müsadeniz olursa yarışmada 1. olan arkadaşımıza bir adet 1/18 diecast tarafımdan ödül olarak verilecektir(kargosuda bana ait olmak üzere)şimdiden katılacak olan herkeze başarılar dilerim.Saygılar
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Yalçın » 18 Oca 2009, 03:14

MAKOSHARK yazdı:Sevgili arkadaşlar böyle güzel bir konu açılmışken herkezin elinden gelenin en güzelini yapacağına inanıyorum ve eğer müsadeniz olursa yarışmada 1. olan arkadaşımıza bir adet 1/18 diecast tarafımdan ödül olarak verilecektir(kargosuda bana ait olmak üzere)şimdiden katılacak olan herkeze başarılar dilerim.Saygılar

Süperdi Deniz:)
Ben de şöyle düşündüm: Hayatımda çok yarışma gördüm ama genelde bayanlar güzellik yarışmalarında olsun, başk ayarışmalarda olsun, benim favorilerimin hakkı yendi :)))

Veya hakkı yenmedi de (bu sitede yenmez de), zevkim onlarla uyuşmadı deyim.

Bu nedenle, ben de "sitenin en yaşlısı özel ödülü"nü vereceğim ama kazanana değil, bence güzel olup da istemeden gözden kaçana. Olur ya.
Yalçın
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Yalçın rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Oca 2009, 03:18

Yalçın yazdı:
MAKOSHARK yazdı:Sevgili arkadaşlar böyle güzel bir konu açılmışken herkezin elinden gelenin en güzelini yapacağına inanıyorum ve eğer müsadeniz olursa yarışmada 1. olan arkadaşımıza bir adet 1/18 diecast tarafımdan ödül olarak verilecektir(kargosuda bana ait olmak üzere)şimdiden katılacak olan herkeze başarılar dilerim.Saygılar

Ben de şöyle düşündüm: Hayatımda çok yarışma gördüm ama genelde bayanlar güzellik yarışmalarında olsun, başk ayarışmalarda olsun, benim favorilerimin hakkı yendi :)))

Bu nedenle, ben de "sitenin en yaşlısı özel ödülü"nü vereceğim ama kazanana değil, bence güzel olup da istemeden gözden kaçana. Olur ya.

Herzaman yanındayım Yalçın Abi. :smile2: :smile2: :smile2:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Oca 2009, 03:18

Yalçın yazdı:

Yalçın abim hiç şüphen olmasın çok obkektif ve şeffaf bir uygulama olacak.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Oca 2009, 03:19

Deniz hocam, paylaşım ilgi ve yaklaşımına teşekkür ederim. Bilgileri güncelliyorum... 2 ve 3.cü modelleri de benden...
Yalçın abi bu bir yarış al modeli sen de karış. :))
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Oca 2009, 03:26

Admin yazdı:Deniz hocam, paylaşım ilgi ve yaklaşımına teşekkür ederim. Bilgileri günceliyorum hemen.
Yalçın abi bu bir yarış al modeli sen de karış. :))

Rica ederim Gökhan Hocam böyle şeylerin anlamının ve değerinin büyük olduğunu bilen bir kişi olarak elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.Saygılar
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Oca 2009, 03:30

Üyelere verilecek olan plaketler de benden oluyor ve yarışmamız başlıyor.Katılımcılara şimdiden başarılar dilerim.

Evet Millet.En gerçekçi kim çekecek acaba!
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: GOXIN » 18 Oca 2009, 03:56

Guzel bır yarısma olur umarım.Sormak ıstedıgım bırsey var acaba sadece tek modelle mı katılım yapılacak.Yoksa bıkac modellı foto cekımı olabılır mı?
Resim
Kullanıcı avatarı
GOXIN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Göksin
Toplam Model Sayısı: 20
Rep Puani: 218
GOXIN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Oca 2009, 04:02

tek model olması daha makul ama yarışmanın seyrine göre değişiklik yapma hakkını saklı tutuyoruz
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

YARIŞMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir