Mercedes 450SEL W116 1972 brownmetallic

Yetkili: sui_cast, DC Haber

Re: Mercedes 450SEL W116 1972 brownmetallic

İletiYazar: BuRaK-B » 17 Ekm 2011, 00:08

İşte bu renk en süperi :rock2:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 17 Ekm 2011, 01:34

Bence de en güzel iç-dış renk komibinasyonu bu oldu; ama bal rengi olanı da atlamak istemem. Kaputtaki kalkıklık, bu fotosu çekilen modele has ve Modelissimo'nun, ne hikmetse; sanki bilhassa kırıklı/hatalı modelleri çekip yayına koyuyormuş gibi halleri artık alışılır oldu! Daha önce de arka tekeri resmen kırık olan bir G Serisi, ya da yakın zamanda da deri tablası yerinden kalkmış bir BBR modeli fotoğraflayıp koymuştu. Bazı 1/43'lerin farları olmayanları da olabiliyor Modelissimo'da. :lol:
Lakin hemen ekleyeyim; Almanya'da faaliyet gösteriyorlar ama köken olarak İtalyan oldukları için; tüm bu özensizlik, umursamazlık ve baştan savmacılık. İtalyan işi yani. :smile5:
Bahadır paylaştığın için çok teşekkürler, bence bomba bir haber bu...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: NeW_BeeTLe » 17 Ekm 2011, 02:32

Umarım ön kaputun yuvaya oturmasında görüldüğü gibi bir sorun yoktur...Aksi taktirde modelin alınmaması için çok önemli bir sebep....
Kullanıcı avatarı
NeW_BeeTLe
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Alp Vidinlisan
Rep Puani: 70
NeW_BeeTLe rep puani yok

İletiYazar: srht » 23 Ekm 2011, 01:09

Alıp almamak konusunda epey tereddüt yaşadıktan sonra az önce siparişi verdim.Bakalım nasıl birşey gelecek..Çok ta ümitli değilim ama bu araç uzun zamandır aklımı kurcalıyordu.Çıkmışken bu sefer kaçırmayayım dedim.Beğenmezsem de zaten yolcudur Abbas..:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: srht » 15 Kas 2011, 23:19

srht yazdı:Alıp almamak konusunda epey tereddüt yaşadıktan sonra az önce siparişi verdim.Bakalım nasıl birşey gelecek..Çok ta ümitli değilim ama bu araç uzun zamandır aklımı kurcalıyordu.Çıkmışken bu sefer kaçırmayayım dedim.Beğenmezsem de zaten yolcudur Abbas..:)

Demiştim yukarıda alıntı yaptığım mesajımda 3 hafta önce. Modelim bugün geldi. İlk izlenimlerim ise model hakkında fazlaca önyargım olduğu oldu. Zira modeli kutusundan çıkarıp inceledim; elimdeki 560 SEL'den ya da S320'den detay-kalite olarak çok ta bir farkı yok. Ancak en hoşuma giden kısım ise modelin rengi. Metalik boya kullanılmış ve fotolarda gördüğüm kadarıyla sönük bir renk olan bu renk; aslında çok ta güzel bir renkmiş..

Detaylı çekimleri yapınca paylaşacağım artık; şimdilik telefonla çektiğim tek kare var..:)

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Kas 2011, 08:53

srht yazdı:
srht yazdı:Alıp almamak konusunda epey tereddüt yaşadıktan sonra az önce siparişi verdim.Bakalım nasıl birşey gelecek..Çok ta ümitli değilim ama bu araç uzun zamandır aklımı kurcalıyordu.Çıkmışken bu sefer kaçırmayayım dedim.Beğenmezsem de zaten yolcudur Abbas..:)

Demiştim yukarıda alıntı yaptığım mesajımda 3 hafta önce. Modelim bugün geldi. İlk izlenimlerim ise model hakkında fazlaca önyargım olduğu oldu. Zira modeli kutusundan çıkarıp inceledim; elimdeki 560 SEL'den ya da S320'den detay-kalite olarak çok ta bir farkı yok. Ancak en hoşuma giden kısım ise modelin rengi. Metalik boya kullanılmış ve fotolarda gördüğüm kadarıyla sönük bir renk olan bu renk; aslında çok ta güzel bir renkmiş..

Detaylı çekimleri yapınca paylaşacağım artık; şimdilik telefonla çektiğim tek kare var..:)

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Güzel izlenimin için teşekkürler Serhat. Bahadır'ın da bildiği gibi, benim de bir çok kez "gidip-geldiğim" modeldir kendileri.
Siparişi verdim ve senin gibi 3 hafta bekleyeceğim sanırsam. Bakalım beraberinde gelenleri sevecekmisin... :angel:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: srht » 16 Kas 2011, 12:14

Emre ERBASAR yazdı:
srht yazdı:

]http://b1111.hizliresim.com/r/h/kfgh.jpg

Güzel izlenimin için teşekkürler Serhat. Bahadır'ın da bildiği gibi, benim de bir çok kez "gidip-geldiğim" modeldir kendileri.
Siparişi verdim ve senin gibi 3 hafta bekleyeceğim sanırsam. Bakalım beraberinde gelenleri sevecekmisin... :angel:

Git-gel'ler olmasa olmaz zaten.:)

O değil de abi yanında gelecek olan; dün geceden itibaren aklımda daha fazla yer etmeye başladı.. :wasntme:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: canomen » 16 Kas 2011, 17:02

1/43 üne talib olduğum bir model ama siyahına
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

Önceki

REVELL

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir