1:18 Mitshubishi Evo X l CM Models

Yetkili: sui_cast, DC Haber

Re: 1:18 Mitshubishi Evo X l CM Models

İletiYazar: sui_cast » 24 Nis 2011, 10:37

Paylaşım için teşekkürler.. ALmak isteyenlere çok yardımcı olacak eminim..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Barış » 24 Nis 2011, 11:39

Model bence gayet başarılı.Fakat beyaz rengi daha çok yakışır diye düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Barış
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BARIS
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 6
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 955
Barış rep puani yokBarış rep puani yokBarış rep puani yokBarış rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 26 Nis 2011, 00:08

Paylaşım için teşekkürler Eray... :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: omeryetis » 26 Nis 2011, 07:08

Merhaba Eray & Arkadaslar;

paylasim icin tesekkurler.

bu model ve fotolar 2010 ekim ayi shanghai oyuncak fuarindan. bende bu modeli yakindan gorme ve inceleme sansi bulmustum bundan dolayi goruslerimi sizlerle paylasmak istedim.
ureticisi CM degil Kamo model'dir. bu firma otomobil firmalari icin dealer edition uretmektedir. kaliplama ve model gercekten guzel olmus. bir AA kalitesi olmasada Kyosho ile arasinda diyebiliriz.
malesef seri uretim ya da Mitsubishi icin bir dealer edition uretimi su ana kadar bildigim kadari ile soz konusu olmadi. ancak bende sizler gibi yakindan takip edip bekliyorum.
hatta fuar sirasinda bu modeli alabilmek icin epey ugrasmistim :(
bildigim kadari ile AA nin ne evoX ne de yeni kasa Subaru impreza 1/18 olarak uretme plani su an icin yok.

bu arada gecenlerde Mitsubishi artik Evo serisine son verdigini ve bundan sonra Evo uretmeyeceklerini dile getirdi. yani anlayacaginiz EvoX serinin sonu oldu.
diger yandan son impreza modelleri de eski popularitesini kaybetti.
sanirim bundan dolayi da 1/18 ureticilerinin pek ilgisini cekmiyor artik.

ticari acidan daha cok satabilecekleri super cars modellerine yon vermis durumda AA.

umuyorum bu tarz modeller ve daha cok ralli modelini AA ve Kyosho yakin surede uretir.
Tum projelerim bir arada!

viewtopic.php?f=25&t=12203

Resim

mesaj için omeryetis arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eran
Kullanıcı avatarı
omeryetis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ömer YETIS
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 960
omeryetis rep puani yokomeryetis rep puani yokomeryetis rep puani yokomeryetis rep puani yok

İletiYazar: Eran » 26 Nis 2011, 07:56

omeryetis yazdı:Merhaba Eray & Arkadaslar;

paylasim icin tesekkurler.

bu model ve fotolar 2010 ekim ayi shanghai oyuncak fuarindan. bende bu modeli yakindan gorme ve inceleme sansi bulmustum bundan dolayi goruslerimi sizlerle paylasmak istedim.
ureticisi CM degil Kamo model'dir. bu firma otomobil firmalari icin dealer edition uretmektedir. kaliplama ve model gercekten guzel olmus. bir AA kalitesi olmasada Kyosho ile arasinda diyebiliriz.
malesef seri uretim ya da Mitsubishi icin bir dealer edition uretimi su ana kadar bildigim kadari ile soz konusu olmadi. ancak bende sizler gibi yakindan takip edip bekliyorum.
hatta fuar sirasinda bu modeli alabilmek icin epey ugrasmistim :(
bildigim kadari ile AA nin ne evoX ne de yeni kasa Subaru impreza 1/18 olarak uretme plani su an icin yok.

bu arada gecenlerde Mitsubishi artik Evo serisine son verdigini ve bundan sonra Evo uretmeyeceklerini dile getirdi. yani anlayacaginiz EvoX serinin sonu oldu.
diger yandan son impreza modelleri de eski popularitesini kaybetti.
sanirim bundan dolayi da 1/18 ureticilerinin pek ilgisini cekmiyor artik.

ticari acidan daha cok satabilecekleri super cars modellerine yon vermis durumda AA.

umuyorum bu tarz modeller ve daha cok ralli modelini AA ve Kyosho yakin surede uretir.

Bu güzel bilgilendirme için teşekkürler Ömer hocam ..

Bir de son sözlerinize bi kaç açıklayıcı ilave yapmak isterim izninle .. Firmalar genelde bi kalıpla bi kaç farklı model üretmek istiyo bu tarz araçlarda, mesela 2003 Subaru İmpreza, normal cadde versiyonu var, Plain Body versiyonu var, bi de bin çeşit ralli versiyonu var, asfaltı, toprağı, gecesi, gündüzü, X pilotu, Y pilotu diye uzar gider bu liste ..

Şimdi Subaru global krizden sonra bi çok firma gibi yerini başka firmalara devretti .. Rallilerden çekildi .. Şimdi o aracın tutup normal versiyonunu yapıp ralli vs yapmamaları kalıp açısından oldukça pahalıya mal olucaktır .. Ralli versiyonunu üretse aynı kalıpla sadece renk ve dekal değiştircek o kadar, ama ralli aracı olmadığı için veya oldu ama yeterli olmadığı için sanıyorum üretmiyorlar .. Ki firmaların nasıl birer stratejisi olduğunu bilmesek de az çok tahmin etmek zor değildir diye düşünüyorum .. ..

Umarım bi şekilde üretime geçer, 2 - 3 sene sonra da olsa .. Ikisini de dört gözle bekliyorum .. :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Ömer ÖLÇEK » 26 Nis 2011, 09:30

Hayırlı olsun güzel model.
Ömer ÖLÇEK
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ömer ÖLÇEK
1/18 Model Sayısı: 69
1/24 Model Sayısı: 25
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 157
Rep Puani: 1970
Ömer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yok

İletiYazar: Eran » 26 Nis 2011, 13:55

KARKAS yazdı:Hayırlı olsun güzel model.

Ömer Bey daha duyarlı olmaya davet ediyorum sizi ..

Teşekkürler ..
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: tornacı » 29 Nis 2011, 13:46

paylaşım için teşekürler,bende bir japoncu olarak,bu modelin bir üretici tarafından el atılmasını dört gözle bekliyorum.ama yorumlaru okuyunca hevesim kursağımda kaldı valla...
tornacı
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: ibrahim gökmen
1/18 Model Sayısı: 14