1:18 Mustang Hoonigan (Top Marques)

Yetkili: sui_cast, DC Haber

1:18 Mustang Hoonigan (Top Marques)

İletiYazar: sui_cast » 15 Haz 2017, 18:15

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

DIF
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Erdem, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8055
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: 1:18 Mustang Hoonigan (Top Marques)

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 18 Haz 2017, 01:01

Bu arabanın ilk görüntüleri çıktığında bir klasiği yapılan bu denli gövde modifikasyonlarını sevmemiştim. Zaten herkes ikiye ayrılmış durumdaydı yorumlarda.
Daha sonra videosunu Ken Block yayınladığında aslında o gövde parçalarının her birinin bir işlevi olduğunu ve bu klasiği şahlandırmak amaçlı olduğunu anladım. Bu yüzden de bu modele karşı bir sempatim var Mustang serimde güzel duracağını düşünüyorum ama diecast olmaması yine beni yerimde durduracak gibi. Yaw arkadaş biriniz alında inceleyelim bari. :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

DİĞER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir