AA fabrika çkışı modelde boya çatlamsı,SYF:5 BEDELSİZ MODEL!

Yetkili: BuRaK-B

Re: AA fabrika çıkışı modelde boya çatlaması, SYF:4 OKUYUNUZ

İletiYazar: Eran » 12 Şub 2012, 23:25

İstediğiniz modeli almanıza sevindim .. :y:

Umarım AA bir daha üzmez bu tarzda üretimlerle biz koleksiyonerleri ..
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
baris41
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 13 Şub 2012, 03:36

baris41 yazdı:Arkadaşlar, cuma günü sonuç neticelendi, istediğim bir modeli tarafıma göndericekler, bu modelleri bana sunmalarının nedeni, almanyada bu araçların fıyatlarının dusuk olmasından kaynaklanıyor, AA iyi bir teklif vs. yaptıgını da lütfen düşünmeyin, bizim toplumumuzda geri iade, maldan memnuniyetsizlik vs. gibi kavramlar olmadıgından dolayı boyle dusunuyoruz, bu tür durumlarda suçun kendimizde olduğunu düşündürüyorlar. Aracın kusuru kopuk kutuda saklanılmasından dolayı değildir, sonucta bu araclar cogu zaman depoda ve retailerlarda kalan surede 3-4 veya daha fazla yıl geçirebiliyorlar, anlattıgım gıbı diecast kalitesi o kadar o kotu ki elimde kum gibi dagıldı materyal ve AA bu kusuru biliyor, bu yüzden de bu parçayı mutlaka analiz yapabilmek için istiyor.

Çok sevindim Barış :y:
İstediğin sonuca ulaşman çok sevindirici.
Evet dediğin gibi biz bu gibi şeylere alışık değiliz; yıllardır ismini hepimizin bildiği yerli markalar bile bizi keriz yerine koyduğu için az ile yetinmeyi öğrenmiştik :) Ama yinede ben AA'yı tebrik ediyorum seni biraz zorlasada Müşterisini mutlu etmeyi bildiği için :bye:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper KARA
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: srht » 16 Şub 2012, 00:26

Sorunun bu şekilde çözülebildiğine sevindim.

Ve nihayet yine sorunun da köpük kutuda saklamaktan kaynaklanmadığını düşünüyordum, bu düşüncem de nispeten doğrulandı bana göre. Yoksa model mağazalarında aylarca duruyor modeller. Ya da herkesin vitrini yok, mecbur kutuda saklanıyor. Üstelik kendi kutusunda da saklayamayacaksak nerede saklayacağız ki modeli?
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: baris41 » 02 Mar 2012, 02:34

zafer:) bedelsiz model elime ulaştı buyrun konusu

viewtopic.php?f=104&t=13313
Resim
Kullanıcı avatarı
baris41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Baris
1/18 Model Sayısı: 127
1/43 Model Sayısı: 55
Rep Puani: 2355
baris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yok

Re: AA fabrika çkışı modelde boya çatlamsı,SYF:4 BEDELSİZ MO

İletiYazar: jeffwaterss » 02 Mar 2012, 08:30

İnsanlarımızın bilinçsizliği konusuna katılıyorum . Ayıplı mal aldıkları vakit bunu farkettiklerinde üzerine pek fazla gitmiyorlar , halbuki firmaların sizi memnun etme gibi bir zorunluluğu var , hiçbir firma - diecast model üreten veya elektronik eşya üreten bir firma olsun hiç farketmez - tüketici ile kötü bir durum yaşayıp markasına leke düşürmek istemez. Eğer aldığım mallarda bu tip problemler olursa sonuna kadar gidiyorum , mail , telefon , yüz yüze görüşme yolları ile derdinizi sade ve etkili bir biçimde anlattığınızda kesinlikle sonuç alırsınız. Tebrik ediyorum bu bilinçli davranışınızı , yeni modeliniz de hayırlı olsun , umarım bir daha bu tip bir problem yaşamazsınız.

mesaj için jeffwaterss arkadaşımıza teşekkür edenler:
baris41
Kullanıcı avatarı
jeffwaterss
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ilkem TEKIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 281
Rep Puani: 1455
jeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yok

Re: AA fabrika çkışı modelde boya çatlamsı,SYF:5 BEDELSİZ MO

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Mar 2012, 12:04

Çok sevindim Barış :y:
İstediğin modeli seçmen çok sevindirici ve aynı zamanda azmin zaferinide görmüş olduk :y:
Şimdi linke bakıyorum :)
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
baris41
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Re: AA fabrika çıkışı modelde boya çatlaması, üretim hatası?

İletiYazar: Berent TURAN » 05 Tem 2014, 17:24

Mstf_Drsn yazdı:Malum, sorunlu bi modeli 'kakalayabilirsiniz' ...

Doğru, haklısın kardeşim....
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Önceki

SORULARINIZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir