1965 Chevrolet C 10 Stepside - BLACK ART - Sonuç 4. Sayfada

Yetkili: BuRaK-B

Re: 1965 Chevrolet C 10 Stepside - BLACK ART - (Yapım Aşamas

İletiYazar: BuRaK-B » 09 Mar 2014, 21:15

Can harika ötesi, bayıldım...
Çok şık ve ince düşünülmüş bir modlama yapmışsın. Son halini ve sunumunu büyük bir merakla bekliyorum arkadaşım :rock2:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 10 Mar 2014, 16:36

tolgatitiz yazdı:Musa, yurtiçi, yurtdışı pek çok (çok iyi) çalışma gördüm, kendim bir şeyler yaptım ama ben modelcilik hayatımda bu kadar detaya ineni görmedim.
Sen modifiye yapmıyorsun, baştan yeni bir model yapıyorsun.
Asıl yorumu çalışma tamamlanınca yapacağım, kolay gelsin. :drinksb:

Abi çok teşekkür ederim güzel yorumların için, çok mutlu oldum gerçekten.
Senin düşüncelerinin olumlu yönde olması beni her zaman sevindirmiştir. :sapka:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2905
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 10 Mar 2014, 16:38

BuRaK-B yazdı:Can harika ötesi, bayıldım...
Çok şık ve ince düşünülmüş bir modlama yapmışsın. Son halini ve sunumunu büyük bir merakla bekliyorum arkadaşım :rock2:

Teşekkür ederim Burak . Elimden geldiği kadar bu tür işlerde detaya inmeye çalışıyorum .
Fotoğrafları çektim sadece hazırlaması kaldı sunumun bakalım onuda yaparım önümüzdeki günlerde . :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Re: 1965 Chevrolet C 10 Stepside - BLACK ART - TAMAMLANDI.

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 12 Mar 2014, 20:58

Resimleri çekmem ve hazırlamam biraz zaman aldı. Ama değdiğini düşünüyorum.Yapım aşamasında anlatmadığım bir kaç detay daha var onları sizler fark edersiniz zaten. Ben sözü resimlere bırakayım. Herkese bol modelli günler dilerim...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Re: 1965 Chevrolet C 10 Stepside - BLACK ART - Sonuç 4. Sayf

İletiYazar: masato » 12 Mar 2014, 21:05

10 numara bir çalışma... Sonunda resimleri gördüğüme çok sevindim... Çok güzel... Jant-lastik takımı çok yakışmış... Eklenen detaylar ile model sınıf atlamış adeta... Emeklerine sağlık... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 12 Mar 2014, 21:19

Fotoğrafın ya beyaz ayarı yanlış yada sen uyguladığın filtreyle gerçek rengi bozmuşsun ama kamyonet herşeyi ile çok güzel.. O tekerleklerin yakışmadığı kamyonet olamaz diye düşünüyorum.. Kapı cebi mi var bu kamyonetin :) Tüm detaylar övgüye değer, yazmayacağım tek tek.. Kapı çerçevesini neden kestin yoksa kırdın mı :)
Şarkı kamyonete gelsin..
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2829
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: GOKHANN » 12 Mar 2014, 21:37

Bu modelin bende yeri ayrı biliyorsun kardesım en basından beri her anını bildigim ve yaşadığım bir çalışma oldu söyleyecek fazla birsey her yerinde büyük el emegi var sabır var tek kelimeyle mükemmel ilan bu model için seni tebrik ederim kardesım eline emeğine saglık :+1: :+1:
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Mar 2014, 21:55

Bayıldım harika olmuş Can, tebrikler. Az usta değilmişsin sende hani :wink1:
Keyifle sergile, ayrıntılar bir bir kendine çekiyor. Gündüz gözüyle de görürüz umarım bu modeli :foto: :+1: :sun:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 12 Mar 2014, 23:15

Musa fevkalede güzel olmuş ellerine sağlık ...

eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 12 Mar 2014, 23:25

Musa enfes bir çalışma olmuş ellerine sağlık. Ağzım açıkta izliyorum şuan. :sapka: :yeah: :nazar: :+1: Anaa kendi modelimden soğudum şuan. :lol:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Mar 2014, 23:27

Musa bayıldım :inlove:
Harika bir iş çıkarmışsın :y: Yaptığın işlerden şurası kötü değil şöyle olsaydı dediğin hiçbir yer yok tebrik ederim.
Beğendiğim yerlere tek tek yazamıyacağım çünkü yeryerini beğendim ama vites topuzunu tek geçiyorum :y:
Teşekkürlerimi ve replerimi yolluyorum; bu güzel modlamanı böyle güzel bir paylaşımda bizlere gösterdiğin için ayrıca teşekkürler.
Bu harika olmuş kamyoneti iyi sergilemeler dilerim.
:+1: :+1: :+1:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Mar 2014, 01:07

masato yazdı:10 numara bir çalışma... Sonunda resimleri gördüğüme çok sevindim... Çok güzel... Jant-lastik takımı çok yakışmış... Eklenen detaylar ile model sınıf atlamış adeta... Emeklerine sağlık... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...

Teşekkür ederim gerçekten ağırlığıyla ve duruşuyla farklı bir model oldu benim için. :sapka:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Mar 2014, 01:17

Bülent Aydoğan yazdı:Fotoğrafın ya beyaz ayarı yanlış yada sen uyguladığın filtreyle gerçek rengi bozmuşsun ama kamyonet herşeyi ile çok güzel.. O tekerleklerin yakışmadığı kamyonet olamaz diye düşünüyorum.. Kapı cebi mi var bu kamyonetin :) Tüm detaylar övgüye değer, yazmayacağım tek tek.. Kapı çerçevesini neden kestin yoksa kırdın mı :)

Abi valla fotoğraf konusunda hayli çalışmam lazım aslında ben fotoğrafların böyle olmasını istemedim ama işte ... :smile:
Diğer modellerle birlikte fotoğrafladığımdan bunu sadece normal ampul ışığında çektim ne bilim gözüme de farklı göründü hani .
Dedim sana o tekerlerden getirteyim diye yok dedin :smile: Kapı cebi yok ama cep kısımlarının kenarları krom boya ondan öyle görünüyor. Kapı çerçevesini bilerek kestim abi direksiz olsun istedim bunu. Teşekkür ederim güzel yorumun ve ayrıca şarkı için bilmiyordum böyle bir şarkı olduğunu gerçi amerikalıların sadece arabalarıyla ilgileniyorum nereden bilecem :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

ÖncekiSonraki

MODİFİKASYON / GENEL

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir