'66 COP Street Chevelle SS - ERTL Authentics / GMP - 1 of 1

Yetkili: BuRaK-B

Re: '66 COP Street Chevelle SS - ERTL Authentics / GMP - 1 o

İletiYazar: soskanus » 02 Şub 2020, 19:27

Merhaba, modelin kırmızı ve siyah kombinasyonu çok hoş, kırmızı far kaplaması müthiş güzel duruyor.Model hırçın ama, bence bir o kadar da sade.Dekallerin beyaz olması iyi fikir.Güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim.Saygılar.

mesaj için soskanus arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
soskanus
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: özkan
1/18 Model Sayısı: 684
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 698
Rep Puani: 170
soskanus rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Şub 2020, 20:18

Musa ben bu paylaşımını kaçırmışım; hortlaması iyi olmuş :))
Yaptığın şeylerden sonra model harika olmuş normalinden çok farklı ve güzel olmuş bayıldım gerçekten; eline, emeğine sağlık. :y:
Hele ki benim gibi polis arabaları biriktiren birisi için için gözlerim yerinden resmen fırladı bilesin.
Bu model bu güne kadar bana hiç çekici gelmiyordu ve zaten bende yok ama senin bu yaptıklarından sonra artık farklı bir gözle bakıyorum!
Yeni projelerini merakla bekler; iyi sergilemeler dilerim.

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5265
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Şub 2020, 11:45

soskanus yazdı:Merhaba, modelin kırmızı ve siyah kombinasyonu çok hoş, kırmızı far kaplaması müthiş güzel duruyor.Model hırçın ama, bence bir o kadar da sade.Dekallerin beyaz olması iyi fikir.Güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim.Saygılar.

Teşekkür ederim Özkan Bey, beğendiğinize ve her detayı incelemenize sevindim.. :sapka: :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3035
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Şub 2020, 11:49

REVOLUTION yazdı:Musa ben bu paylaşımını kaçırmışım; hortlaması iyi olmuş :))
Yaptığın şeylerden sonra model harika olmuş normalinden çok farklı ve güzel olmuş bayıldım gerçekten; eline, emeğine sağlık. :y:
Hele ki benim gibi polis arabaları biriktiren birisi için için gözlerim yerinden resmen fırladı bilesin.
Bu model bu güne kadar bana hiç çekici gelmiyordu ve zaten bende yok ama senin bu yaptıklarından sonra artık farklı bir gözle bakıyorum!
Yeni projelerini merakla bekler; iyi sergilemeler dilerim.

Abi forumun güzelliği de bu işte. Eski konuların tekrar gün yüzüne çıkması çok güzel. ( ki bu o kadar da eski bir konu değildi ama arka sayfalardaydı )
Aslında bu arabanın modellemesini ERTL firması nakış gibi işlemiş fakat incecik lastikler modeli çok zayıf gösteriyordu benimde bu modeli düşünerek jantları çook önceden almıştım Sarim Abim'de de model denk gelince güzel oldu. Beğendiğine sevindim abi, güzel yorumun için teşekkür ederim. :sapka: :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3035
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Önceki

MODİFİKASYON / GENEL

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir