Genel Bilgi

Yetkili: BuRaK-B

Genel Bilgi

İletiYazar: Rallyci » 14 Ekm 2008, 16:55

Bu alt forumda modellerimiz üzerinde yaptığımız tasarımlarda ve onarımlarda daha önce kullandığımız, yada daha önceden yapmayı düşündüğümüz ama nasıl yapacağımızı bilemedimiz uygulamalar için modeller üzerinde yeni şeyler yapmak yada onların hasarlı bölümlerini onarmak isteyen arakdaşlarımız için bir bilgi bankası olmasını istedik.
Böylelikle tecrübelerinden de yaralanacağımız her arakdaşımızın paylaşımı sayesinde modeller üzerindeki uygulamaların daha çabuk daha az maliyetli ve daha az emekle en kısa sürede amacına ulaşmasını hedeflemektedir.

Modeller üzerinde en çok karşılaşılan sorunları ve olası karşılaşılabilecek sorunları da burada incelemeye karar verdik. Bu amaçlada öncelikle en çok karşılaşılan 3 sorunu ayrı başlık altında incelemenin daha yararlı olacağı düşüncesindeyiz bunlar body, cam ve boyama olmak üzere 3 tane olacaktır genel adı altındaki paylaşımlarda da modellerin her türlü tasarım onarım yeniden üretim gibi konularından bahsedeceğiz. Bu uygulamalarımızın zamanla ve tecrübelerimizle bizi daha ileri bir aşamaya götüreceğine, her denemenin eskisinden daha yeni bir yol bulduracağı ve hatta uygulamalarda karşılaşılan ve tamamen tesadüf eseri olan mükemmel yöntemlerin ortaya çıkacağına eminim. Bu yüzden de her üyemizinde fikirlerine forumumuz açık olacaktır.

:!:
En son G.HEPARSLAN tarafından, 14 Ekm 2008, 17:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
 
İleti: 1603
Kayıt: 13 Haz 2008, 15:12
Konum: ANKARA
İsim: Birol
Yaş: 32
1/18 Model Sayısı: 77
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

ONARIM & TECRÜBELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron