1/43 DÜNYASINDAN...

Üreticilerin Piyasaya Sunduğu Modeller Hakkında Yenilik Ve Gelişmeleri Bu Başlık Altından Takip Ediniz.

Yetkili: sui_cast

Re: 1/43 DÜNYASINDAN...

İletiYazar: Kamil GÖNEN » 13 Ekm 2010, 01:03

Mükemmel bir seri . Gözüm kalmadı desem yalan olur :wasntme: keyifli seyirler :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kamil GÖNEN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kamil GÖNEN
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 40
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 135
Rep Puani: 60
Kamil GÖNEN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 13 Ekm 2010, 19:23

Kenan mükemmel bir paylaşım.Denebilecek herşeyi yazmışsın zaten.Ben bu paylaşıma rep verir başka da yorum yapmam. :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 13 Ekm 2010, 23:37

ArdaPerk yazdı:Şu anda internet cafede ekrana yapıştım ve insanlar bana garip garip bakıyor Abicim teşekkür ederim :lol:

Hangisine yorum yapsam hangisini beğendiğimi söylesem bilemiyorum,hepsi o kadar güzel ki ..
Umarım edinemediklerini en kısa zamanda koleksiyonuna eklersin ..
Ucu bucağı olmayan bir derya şu modelcilik :hearth:

Ellerine sağlık Kenan Abim,internet cafeden de olsa bu güzel paylaşımını görmek benim burada içimi ısıttı ellerine sağlık :smile:

Arda sağol kardeşim, bahsettiğin ortamı hayal ettim de ilginç olmuş herkesin bakması... :lol: 1/43'e de bulaştık bakalım ama belli bir çerçeve dahilinde devam edince sorun yok. Ekleyeceğim birkaç kamyon, otobüs, minibüs-van ve binek haricinde birşey kalmadı zaten; bakalım ondan sonra da yeni birşeyler çıkınca alıma devam ederiz artık... Beğenmene çok sevindim Arda'cım daha iyi paylaşımlarda yazışmak dileğiyle...

Kamil GÖNEN yazdı:Mükemmel bir seri . Gözüm kalmadı desem yalan olur :wasntme: keyifli seyirler :bravo:

Merhaba, düşünceleriniz ve yorumunuz çin çok teşekkürler. 1/43 ülkemizde hakettiği talebi görmese de -ki yakın zamana kadar ben de ilgisizdim- gitgide yayılıyor ve hele ki gerçekten detaylı üretimler olunca çok tatmnikar oluyor. Ama 1/43'ü çok severek alabilmek için, 1/18'in nimetlerini çok fazla kanıksamış olmak gerekiyor ki, bu da zaman gerektiriyor... Tekrar teşekkürler. :smile5:

mustafacelebi yazdı:Kenan mükemmel bir paylaşım.Denebilecek herşeyi yazmışsın zaten.Ben bu paylaşıma rep verir başka da yorum yapmam. :+1:

Mustafa sağolasın; buların kendilerini de alıp paylaşınca asıl o zaman fena oalcak ki bu gece bir kaçını ekleyeceğim foruma zaten... :devil: Teşekkürler yorumun için.

Ali SAMANGÜL yazdı:Kenan'cım;
Bu konuyu kaç günden beri takip ediyorum ama yazacak bişey bulamıyorum ki hala bişey bulamadım.Bu güzel paylaşımın için sadece ve sadece içten bi teşekür ediyorum.Eline sağlık çok güzel paylaşım. :y: :bye:

Ali abi herzamanki gibi çok içten yazdığını belli eden bir yorum yazmışsın çok teşekkürler. Modeller hayatımızın vazgeçilmezi işte; an geliyor yetti artık da diyoruz; ama an geliyor -ki herzaman öyle- onlarsız olamıyoruz... Çok teşekkür ederim yazdıklarına; bu arada birazdan aldıklarımdan bazılarını paylaşacağım bile... :yuppi:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 15 Ekm 2010, 10:54

Kenan kısa zamanda tüm bu güzelliklere kavuşursun inşallah..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 16 Ekm 2010, 00:22

Tek kelime ile müthiş bir paylaşım ellerine sağlık abicim :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Ekm 2010, 01:28

:shocked2: Ben ne kaçırmışım yahu... :blush:
Kenan çok harika modeller bunlar; hem çok kaliteli hemde çok detaylı. İnsanı 1:43 koleksiyonu yapmaya yöneltir vallahi...
Hepsi tek kelime ile muhteşem ancak diğerlerini bir tarafa bırakıyorum şimdilik çünkü aklım Setra otobüste kaldı, felaket bayıldım tekrar tekrar bakıyorum... :inlove:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 16 Ekm 2010, 01:35

BuRaK-B yazdı:Hepsi tek kelime ile muhteşem ancak diğerlerini bir tarafa bırakıyorum şimdilik çünkü aklım Setra otobüste kaldı, felaket bayıldım tekrar tekrar bakıyorum... :inlove:

Güzele bakmak sevaptır.. :wasntme:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 16 Ekm 2010, 01:49

Harikalar !!!!! Fotoğraflardaki modeller için yorum yapmaya başlasam 1 sayfa yetmez.
İlk önce bu kaçırdığım paylaşımı görmemi sağlayan Burak'a teşekkür ederek başlayım.
Bu kadar fotoğrafı yüklemek sonrada burda güzel anlatımlarla bize sunmak tam Kenan'lık bir paylaşımda zaten.
Fotoğraflara bakarken yazıları okurken kulaklarını cıntlatmış olamam lazım Kenan! Tebriklerimi ve teşekkürlerimi burdan ne kadar iletebilirim bilmiyorum :handshake:
Bazı anlarda öyle fotoğraflar öyle anlatımlar olmuşki 1:43 olduğunu unutturdu bana; bu yüzden sana ayrıca tebrik ediyorum. Çünkü benim gibi bir adamı bile (1:18 den başkasını tanımam) bu paylaşımın içine alabildiysen helal olsun sana :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 16 Ekm 2010, 23:40

:shocked2: Devrim abi yazmana şaşırdım vallahi. 1/43'den hazetmediğini biliyordum -ki kendine göre haklı yanların tabi ki var- ama yazmanı beklemezdim. Benim ise, 1/43'e girmeme sebep; aslında klasik avrupalıları bineklerden seçerek dizmek ti ama bu kamyon otobüs minibüs/kamyonet klasikleri de yaktı beni... Çok abartmamak şartıyla aldık birşeyler; biraz daha devamı var az kaldı... Hatta iki kamyonu -yoğun istek üzerine- paylaştım bile... :devil: İyi düşüncelerin için çok teşekkürler Devrim abi, görüşmek dileğiyle... :smile5:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 17 Ekm 2010, 00:20

1:43 dünyasının zengiliğini ve es geçilip haksızlık edilen güzelliğini benim gibi gözü 18'lerden gayrısını göremeyen modelciliği at gözlükle gören birine sağlam bir uyarı oldu bu efenim.
Ne kadar hoş, ne kadar güzel modeller varmış.
1:43 serinizin paylaşımı benim için ciddi bir devrimin kıvılcımı olabilir.
Ciddi bir mesai harcandığı ortada.Emeğinize sağlık...
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL