Ford Transit Connect HOT WHEELS Concept

Üreticilerin Piyasaya Sunduğu Modeller Hakkında Yenilik Ve Gelişmeleri Bu Başlık Altından Takip Ediniz.

Yetkili: sui_cast

Ford Transit Connect HOT WHEELS Concept

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Kas 2013, 21:27

Ford Motor Company, yeni araç üretimlerinde hem tanıtım amaçlı hem de (ağaç yaşken eğilir atasözünden yola çıkmış olacaklar ki) hayal dünyaları geniş olan çocuklara Ford sevgisini aşılayabilmek adına yıllardır Hotwheels ile işbirliği yapmakta.
Hotwheels'in model araba dünyasındaki yaratıcılığının Ford'un 1:1 seçme araçlarına uyarlanarak modellemeleri yapılmaktadır.
Geçtiğimiz günlerde 2014 Ford Transit Connect aracının Las Vegas'ta düzenlenen 2013 SEMA SHOW için üretilmiş Concept'inin görüntüleri ve kamera arkası detayları internete düştü. Hotwheels ise gerekli tanıtımı yaparak minyatür modelini Sema Show ile birlikte piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Gerçeği ve ölçekli Hotwheels modeli ile Yeni Ford Transit Connect HOT WHEELS Concept karşınızda.
:arrow:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 5:
Emre E., REVOLUTION, Serdar Gökhan, spyker, sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: Ford Transit Connect HOT WHEELS Concept

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Kas 2013, 23:00

İstiyorum bundan..! Hemen HW'ye mesaj atıyorum 1:18'ini üretsinler!
1:1 olanınada bayıldım heleki rengi süperrrrrr!
Paylaşım için çok teşekkürler Burak'cığım :handshake: Bu arada peki bu arabanın ufak şeker vesiyonu :) Türkiye'de satışta varmı ?
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 07 Kas 2013, 23:20

Gerçekten can alıcı olmuş! Bilgilendirme için teşekkürler Burak!
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 07 Kas 2013, 23:25

En yakın zaman da ülkemize gelmesi dileğiyle. Bayıldım buna. Harika bir paylaşım olmuş Burak. :tey:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 07 Kas 2013, 23:37

Renkleri ben de cok begendim, kim bilir; belki 1:18 olcekte uretirler. Talibinin cok olacagina eminim :smile:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 08 Kas 2013, 08:05

Onur Güney'le beraber, biz bunu alırız kesin. :friends:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 08 Kas 2013, 14:55

Valla insanın connect alası geliyor... Bu nası modlama böle... 10 numara olmuş... Paylaşım için teşekkürler...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Nusret Karakaya » 08 Kas 2013, 16:47

Ford Transit Connect'in yeni tasarımını dört gözle bekliyorum. Ayrıca Hotwheels çok güzel işçilik çıkarmış valla. Özellikle rengi...
Resim

Oo________oO

SATILIK 1/24 MODELLER İÇİN:
>>>>> viewtopic.php?f=11&t=23842&p=349061#p349061 <<<<<
Kullanıcı avatarı
Nusret Karakaya
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Nusret KARAKAYA
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 24
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 32
Rep Puani: 200
Nusret Karakaya rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 08 Kas 2013, 20:23

REVOLUTION yazdı:İstiyorum bundan..! Hemen HW'ye mesaj atıyorum 1:18'ini üretsinler!
Paylaşım için çok teşekkürler Burak'cığım :handshake: Bu arada peki bu arabanın ufak şeker vesiyonu :) Türkiye'de satışta varmı ?

Abi 1:18 imkansız bence, HW 1:18 listelerindeki modelleri daha tam üretmedi :)
Bu şekerleme Türkiye'de satışta değil henüz, getirirler mi orasını da bilemem ama römorklu haliyle set olarak ben de edinmek istiyorum kesinlikle. Gelecekte anlamını kaybetmeyecek modellemeler bunlar.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 09 Kas 2013, 14:56

Türkiye'de olsa yolda gezdirmezler bunu :lol:

haber için teşekküler Burak
:y:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Kas 2013, 16:20

BuRaK-B yazdı:
REVOLUTION yazdı:İstiyorum bundan..! Hemen HW'ye mesaj atıyorum 1:18'ini üretsinler!

Abi 1:18 imkansız bence, HW 1:18 listelerindeki modelleri daha tam üretmedi :)
Bu şekerleme Türkiye'de satışta değil henüz, getirirler mi orasını da bilemem ama römorklu haliyle set olarak ben de edinmek istiyorum kesinlikle. Gelecekte anlamını kaybetmeyecek modellemeler bunlar.

Valla ben bilmem kardeş adamlara sert biçimde mesaj attım hemen üretin diye :)))
Şaka bir yana gerçekten mesaj attım; belki benim gibi birçok kişi mesaj atmışlardır da, üretme kararı alırlar!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: A(MG) » 11 Kas 2013, 14:14

Çok güzel olmuş.Yenı Connect'in tasarımını cok beğenmiştim boyle çok daha agresif ve farklı olmuş.
Kullanıcı avatarı
A(MG)
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Mert GÜNGÖR
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 40
A(MG) rep puani yok

İletiYazar: spyker » 12 Kas 2013, 13:22

Bu güzel paylaşım için teşekkürler.Gerçektende sıra dışı epeyce dikkat çekici bir modelmiş bununla yolda gezdiğini düşünemiyorum.Hot Wheelsin sıradışı araçlarından biri yine.
Kullanıcı avatarı
spyker
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Fatih SAHIN
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 880
spyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yok

Sonraki

Diecastr - Haber

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir