İZMİR KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ (İZKOD) 2015 BULUŞMASI

Re: İZMİR KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ (İZKOD) 2015 BULUŞMAS

İletiYazar: Berent TURAN » 30 May 2015, 00:27

Alper GÖÇENER yazdı:Vauuuvv diyorum hepsini geçtim bizim forumdan bizim aileden birinin böyle bakımlı ve gösterişli bir araca sahip olmasına ve hakkettiği de bir derece almasına inan çok mutlu oldum. Diğer araçlar da çok güzel ama sizin pick up cidden çok albenili duruyor. İlerde benimde bir silverado alma planım var bakalım gerçekleşecek mi.

Bu arada bu amerikanı gördükten sonra seni camaroyla da olsa bir şekilde amerikan temasına başlatma çabalarım artarak devam edecek :lol:

İnşallah Alper. Seninde gönlünde yatan Silverado' yu yapma fırsatın olur umarım. :smile: Değerli yorumun için çok çok teşekkür ederim kardeşim.

Amerikan işi başka bir sevda. Gönlümden geçen modeller 70' lerin kaslı çocukları.. Mustang, GTO, Camaro gibi.. :smile: Vallahi bir Highway' e bakar yoldan çıkmam.. Geçen sene bir tane HW 57 Belair edinmiştim fakat demin bahsettiğim modeller daha çok heyecanlandırıyor. 57 Belair' i sergileyecek kadar hayat dinginliğine sahip değilim çünkü. :lol:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Predator » 31 May 2015, 20:56

Kardeşim 3.lük için öncelikle tebrik ederim. Konuyu ilk yazdığın zaman gördüm ancak zaman bulamadım yorum için. Bu süreçte tekrar tekrar baktım fotolarına. Çok güzel kareler yakalamışsın emeğine sağlık. Favori araçlarım Kırmızı Pontiac, Mavi Mustang ve Mach 1 oldu. Pick up'lar arasında bence birincilik sizin. Eminin çok güzel zaman geçirmisşindir. Bu karaleri bizler ile paylaştığın için teşekkür ederim. :friends:
Resim

mesaj için Predator arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serkan
1/18 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 110
- / -- Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 31 May 2015, 21:21

İlk önce bu güzel paylaşımın için teşekkürler Berent. :handshake:
Harika çekimler paymışsın, gerçekten gitmiş kadar oldum.
İki tanesi çok hoşuma gitti ilk olarak koyduğum yeşil Ford pick-up çok hoşuma gitti!
Ama asıl kendimin olmasını istediğin beğendiğim araba ise turkuaz Mustang oldu gerçekten harika duruyordu resimde. :y:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 31 May 2015, 22:41

Predator yazdı:Kardeşim 3.lük için öncelikle tebrik ederim. Konuyu ilk yazdığın zaman gördüm ancak zaman bulamadım yorum için. Bu süreçte tekrar tekrar baktım fotolarına. Çok güzel kareler yakalamışsın emeğine sağlık. Favori araçlarım Kırmızı Pontiac, Mavi Mustang ve Mach 1 oldu. Pick up'lar arasında bence birincilik sizin. Eminin çok güzel zaman geçirmisşindir. Bu karaleri bizler ile paylaştığın için teşekkür ederim. :friends:

Çok teşekkür ederim kardeşim. :smile: Bir başka festivalde umarım birlikte gidip görme şansı yakalarız. Çünkü senin kalem araçlarda var eminim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 31 May 2015, 23:26

REVOLUTION yazdı:İlk önce bu güzel paylaşımın için teşekkürler Berent. :handshake:
Harika çekimler paymışsın, gerçekten gitmiş kadar oldum.
İki tanesi çok hoşuma gitti ilk olarak koyduğum yeşil Ford pick-up çok hoşuma gitti!
Ama asıl kendimin olmasını istediğin beğendiğim araba ise turkuaz Mustang oldu gerçekten harika duruyordu resimde. :y:

Çok teşekkür ederim Devrim abi. Bende Mustang' in başından bir süre ayrılamamıştım. Hatta festival çıkışı yolda bir süre kendisine eşlik ettik. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

SİZİN ÇEKTİKLERİNİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir