SLYVESTER & TWEETY ;)

SLYVESTER & TWEETY ;)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Nis 2015, 20:40

Vosvos hayranları sınır tanımıyor.. :cicek:

Zamanlar Renault Servis Müdürü Arif Uğur TAN abimizin yanına uğradığımda ve sizler için fotoğrafladım bu şirineyi.. :cicek: :bebek:

:axe: :smile: :sapka:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Beğenilerinize.. ;) :kamyon:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: SLYVESTER & TWEETY ;)

İletiYazar: Antikacı » 22 Nis 2015, 20:56

Bu gidişle bana da aldıracaklar vosvos. :lol: Ne kadar temiz ve güzel hayran oldum. Teşekkürler Gökhan bey.. :sapka:
Resim

mesaj için Antikacı arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Nis 2015, 21:09

Antikacı yazdı:Bu gidişle bana da aldıracaklar vosvos. :lol: Ne kadar temiz ve güzel hayran oldum. Teşekkürler Gökhan bey.. :sapka:

Ben teşekkür ederim Ferhat, senin yaşlarında ben de böyle başladım bu işlere ve hala kopamadım bu sevdadan.. :f:

64 - 72 - 74 modellerine sahip oldum sen yaşlarda.. :smile:

64 model vosvosumun plakası => 06-F-4696
72 model vosvosumun plakası => 06-KN-522
74 model vosvosumun plakası => 06-NS-584

:kamyon:

Yaşının kıymetini bil ve mutlaka temiz bir vosvos sahibi ol derim.. :y:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Antikacı, donis
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Antikacı » 22 Nis 2015, 21:13

G.HEPARSLAN yazdı:
Antikacı yazdı:Bu gidişle bana da aldıracaklar vosvos. :lol: Ne kadar temiz ve güzel hayran oldum. Teşekkürler Gökhan abi.. :sapka:

Ben teşekkür ederim Ferhat, senin yaşlarında ben de böyle başladım bu işlere ve hala kopamadım bu sevdadan.. :f:

Vosvos sahibi oldunuz demek. Beni caydıran bir kaç soru var aklımda size sorayım o halde.
Su soğutmalı motorluları varmı bilmiyorum ama hava soğutmalı motorlar yeterli oluyormu yani Ankara sıcağında o soğutma yeterli olurmu hararet yapmasından korkuyorum en çok
Ayrıca performansı yeterlimi uzun yola gidebilirmi bunlar merak ettiğim aklıma takılan sorular. Plakaları bile aklınızda kimbilir nerede ne haldelerdir şu an Gökhan bey :sapka:
Resim

mesaj için Antikacı arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Nis 2015, 21:21

Antikacı yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:
Antikacı yazdı:Bu gidişle bana da aldıracaklar vosvos. :lol: Ne kadar temiz ve güzel hayran oldum. Teşekkürler Gökhan abi.. :sapka:

Vosvos sahibi oldunuz demek. Beni caydıran bir kaç soru var aklımda size sorayım o halde.
Su soğutmalı motorluları varmı bilmiyorum ama hava soğutmalı motorlar yeterli oluyormu yani Ankara sıcağında o soğutma yeterli olurmu hararet yapmasından korkuyorum en çok
Ayrıca performansı yeterlimi uzun yola gidebilirmi bunlar merak ettiğim aklıma takılan sorular. Plakaları bile aklınızda kimbilir nerede ne haldelerdir şu an Gökhan bey :sapka:

Vosvoslarla ilgili aklına takılan soruları ve yaşadığım tecrübeleri, müsait bir zamanda yapacağımız telefon sohbetimizde aktarmaya çalışırım Ferhat. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Antikacı
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 23 Nis 2015, 10:34

Sahibinin elinde güzel ve değişik olmuş, rengi ve jantları daha çok ilgimi çekse de :smile:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2120
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: trn_klnc » 23 Nis 2015, 12:02

Çok güzel yakında bende vos modellerimi paylaşıcam .

mesaj için trn_klnc arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
trn_klnc
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Turan
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 13
1/64 Model sayısı: 40
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 77
Rep Puani: 295
trn_klnc rep puani yoktrn_klnc rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 23 Nis 2015, 23:21

Ilginc ve esprituel bir calisma olmus Gokhan Abi, araba gayet diri gorunuyor bu arada; onu da belirtmek isterim. Bu keyifli paylasim icin tesekkurler abi :sapka:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 86
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: donis » 25 Nis 2015, 20:35

Gökhan abi facebook grubundan ilgiyle takip ettiğim bu guzellik sizin yazılarınızla birleşince bana da vosvosumla dolu dolu geçirdiğim gunleri hatırlattı...
Paylaşım için çok teşekkurler...
Resim

mesaj için donis arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: diecancaster » 26 Nis 2015, 13:47

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

BU DA benden gelsin o zaman Gökhan Abicim yıl 2000 ilk aracım herkesin mutlaka sahip olması gereken bir değer...
Can BEŞÇINAR

MODELCİLİK BİR HASTALIKTIR BMW Modelleri Daha Büyük Bir Hastalıktır
Resim
Brings Me Women

mesaj için diecancaster teşekkür aldı- 2:
donis, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
diecancaster
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 23
1/64 Model sayısı: 12
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 78
Rep Puani: 70
diecancaster rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 26 Nis 2015, 14:03

Dünya da kişiye göre değişebilen ender araçlardan bu otomobil. Ben beğendim sıradışı olmuş... :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 27 Nis 2015, 13:18

Bakımlı ve temizmiş Gökhan. Sahibini tebrik etmek lazım. :bravo:

Hey gidi günler hey, 5'ten 2'ye.. :f1:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Nis 2015, 18:42

Emre E. yazdı:Bakımlı ve temizmiş Gökhan. Sahibini tebrik etmek lazım. :bravo:

Hey gidi günler hey, 5'ten 2'ye.. :f1:

Hey gidi günler hey = sene 93-94 = 22 yıl olmuş.. :friends:

5' ten 2' ye = Tempra SX-AK - Eskişehir yolu - Shell benzinliğe girerken.. :f1: :yrmz:

Test sürüşü diye 2 saat gezdiğimiz konuşan araba.. :talk: :mor:

"Lütfen emniyet kemeri takınız.." :friends:

Lale devri çocuklarıyız biz, zamanımız geçti.. :lol: :kamyon: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

SİZİN ÇEKTİKLERİNİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir