Allgeau-Orient Klasik Otomobil Rallisi ve Sürpriz :) (Video)

Re: Allgeau-Orient Klasik Otomobil Rallisi ve Sürpriz :) (Vi

İletiYazar: Serdar Gökhan » 12 May 2012, 00:35

E.Uca yazdı:Ağrı'da hepsini görmek nasip oldu bana.....

Buna sevindim Erman abi hepsi birbirinden renkli otomobiller ve farklı kültürlerin bir araya toplanmış olması da ayrı bir güzellik. :smile:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Onno » 12 May 2012, 08:40

Ya mükemmel bir paylaşım. Doya doya baktım fotolara, Hele Pagoda'lar... Haftaya i20 lansmanı olmasaydı bende 15. Wahr Klasik Otomobil Rallisine katılacaktım. :( sapanca'dan afyon güral'a gidilecek. 3 gün sürecek. Ayrıca diecastr.com yazısının tüm ülkeyi gezmesi mükemmel olacak :) kesin not edip aratanlar olur siteyi.

Ellerine sağlık. Klasik sever olarak hoşuma gitti (öncelik mersolar) hehe +111
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 12 May 2012, 09:54

Onno yazdı:Ya mükemmel bir paylaşım. Doya doya baktım fotolara, Hele Pagoda'lar... Haftaya i20 lansmanı olmasaydı bende 15. Wahr Klasik Otomobil Rallisine katılacaktım. :( sapanca'dan afyon güral'a gidilecek. 3 gün sürecek. Ayrıca diecastr.com yazısının tüm ülkeyi gezmesi mükemmel olacak :) kesin not edip aratanlar olur siteyi.

Ellerine sağlık. Klasik sever olarak hoşuma gitti (öncelik mersolar) hehe +111

Teşekkürler Onur. :smile: Açıkçası ben 60 ları 70 leri beklerken bunların gelmesi bir ilginç oldu. Senin adına üzüldüm rally konusunda. Evet umarım sitenin hayranları çoğalır. :smile:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Önceki

SİZİN ÇEKTİKLERİNİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir