FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İÇİN KAYALIK YAPIMI!..

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İÇİN KAYALIK YAPIMI!..

İletiYazar: Emre E. » 07 Kas 2009, 17:52

Admin yazdı:Evin hali konusunu hiç açma Emre... :tmi: :lol: 20-25 torba köpük attığımı hatırlıyorum. :)) Bir yandan da, her yerimize yapışması ise ayrı bir durumdu. :)) Ortalığın toparlanmış ve en temiz hali ile çekilen, en masum fotoğraf ise şu idi;
...
Yine de; beraberce yaşadığımız o zaman ki keyiflerin tadı çok ayrıydı tabii... Keyiflerin devamı bayrama... :drinksb:
Sevgiler... :f:

:+1:
:drinksb:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 28 Kas 2009, 22:03

Gökhan harika bir iş çıkarmışsın gerçekten aynı kaya gibi eğer bunun yapılışını anlatmasaydın köpük olduğunu tahmin edemezdim.
Bu harika çalışman ve tabiki paylaşımın için teşekkürler. Bunu senle daha önce konuştukmu bilmiyorum ama burdaki samimi ve sıcak ortam dışında herkes herşeyi paylaşması ve neyi nasıl yaptığını anlatması çok güzel birşey bazı insanlar yaptığı şeyleri veya aldığı molleri paylaşır ama nasıl olduğunu söylemezler; bence bu biraz bencillik oluyor ama bizde oda yok gerçekten birkez daha sen ve diğer arkadaşlarla tanışmaktan çok haz aldığımı söylemek isterim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 13 Arl 2009, 14:21

REVOLUTION yazdı:Gökhan harika bir iş çıkarmışsın gerçekten aynı kaya gibi eğer bunun yapılışını anlatmasaydın köpük olduğunu tahmin edemezdim.
Bu harika çalışman ve tabiki paylaşımın için teşekkürler. Bunu senle daha önce konuştukmu bilmiyorum ama burdaki samimi ve sıcak ortam dışında herkes herşeyi paylaşması ve neyi nasıl yaptığını anlatması çok güzel birşey bazı insanlar yaptığı şeyleri veya aldığı molleri paylaşır ama nasıl olduğunu söylemezler; bence bu biraz bencillik oluyor ama bizde oda yok gerçekten birkez daha sen ve diğer arkadaşlarla tanışmaktan çok haz aldığımı söylemek isterim.

Yoğun iş temposunda kaçırdığım mesajlardan olmuş Devrim' im. Kusura bakma kardeşim. :f: :friends:
Çalışmayı beğendiğine sevindim. Değerli yorumuna ve ilgine çok teşekkür ederim.
Sizlerle olmak da çok keyifli ve duygularımız karşılıklı Devrim' im. Sevgiler, saygılar. :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 06 Nis 2010, 04:28

Tek kelime ile mükemmel çaılışmalar,zevkle resimleri tek tek inceledim müthiş emek müthiş özveri ve müthiş sonuç !

Emeklerinize yüreklerinize sağlık,bu emeğinizi paylamanız dahi çok önemli,düşünüpte bulamayanlara enfes bir ders niteliğinde detaylı gösteri olmuş !

Tekrar emeklerinize yüreklerinize sağlık,paylaşım için çok teşekkürler. :+1:
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: furiousflame » 10 Haz 2010, 00:42

çalışman gerçekten çok hoş gökhan abi ellerine sağlık yanlız benim merak ettiğim çekimlerdeki megane 2 sedan bu aracın fotoğraflarını yayınlama imkanın varsa bizimle paylaşır mısın birde biraz ölçüsü nedir ne markadır ve nerden bulabiliriz bu aracı onun hakkında bilgi verir misin umarım çok şey istememişimdir saygılarımla
Resim
Kullanıcı avatarı
furiousflame
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BURAK UYSAL
1/18 Model Sayısı: 18
1/43 Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 21
Rep Puani: 135
furiousflame rep puani yok

İletiYazar: Alperen Keskin » 10 Mar 2011, 00:29

Hocam, yoğun iş temposu dolayısı ile çok az girebiliyorum siteye; ama sitenin güzelliklerini de yavaş yavaş keşfediyorum bu sayede:) Bu ne muhteşem bir paylaşımdır böyle :fU: Benim gibi hem diecast hem de akvaryum hobileriyle aynı anda uğraşan biri için ise hazine değerinde bilgiler vermişsin hocam :sun: Tekrar tekrar teşekkürler :dance: :tey: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alperen Keskin
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen Keskin
1/18 Model Sayısı: 91
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 103
Rep Puani: 145
Alperen Keskin rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 10 Mar 2011, 00:49

Bende yeni gördüm, hem modeller, hem akvaryum ile ilgilenen birisi olarak. Değer biçilemez derecede önemli bilgiler aldım. Gökhan bey çok teşekkürler. :y: :+1:
Resim
Bendekiler de tropikal.
Resim
Kullanıcı avatarı
metal gear
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa TOKATLI
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 1310
metal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yok

İletiYazar: baymurat » 11 Haz 2012, 23:19

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş anlatımlarınız eşliğinde ben de deneyeceğim
Resim
Kullanıcı avatarı
baymurat
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Murat
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 9
1/43 Model Sayısı: 11
Toplam Model Sayısı: 30
Rep Puani: 70
baymurat rep puani yok

İletiYazar: blacksonblondes » 12 Haz 2012, 13:44

Abi emeğine,yüreğine sağlık :nazar:
Kullanıcı avatarı
blacksonblondes
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Yüksel Digan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 30
Rep Puani: 440
blacksonblondes rep puani yokblacksonblondes rep puani yok

İletiYazar: 20ersin20 » 26 Ağu 2012, 21:41

çok başarılı olmuş gökhan abi güle güle sergile :smile:
Kullanıcı avatarı
20ersin20
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ersin
1/18 Model Sayısı: 60
1/43 Model Sayısı: 48
- / -- Model Sayısı: 69
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 635
20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 27 Ağu 2012, 14:29

2009 yılında açmış olduğum bu konuda son 9 üyemize cevap verememişim. :cicek:
Cevap vermekten ziyade, faydalanabiliyorsanız ve yaptığım çalışmaları beğeniyorsanız ne mutlu bana arkadaşlar. :smile:
İlgi ve alakanıza sonsuz teşekkürlerimle... :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 27 Ağu 2012, 22:18

Benim de uyeligimden cok once acilan bu basligi yeni goruyorum Gokhan Abi, tek kelimeyle mukemmel bir is cikartmissin. 2009'da bu hobi simdiki kadar yaygin miydi (her ne kadar su andaki yayginligi da goreceli bir kavram olsa da) bilmiyorum ama hobinin gelisiminde bu tur paylasimlar verdigi/ verecegi ilhamlarla kesinlikle katki saglayacaktir :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 27 Ağu 2012, 22:36

Virtue yazdı:Benim de uyeligimden cok once acilan bu basligi yeni goruyorum Gokhan Abi, tek kelimeyle mukemmel bir is cikartmissin. 2009'da bu hobi simdiki kadar yaygin miydi (her ne kadar su andaki yayginligi da goreceli bir kavram olsa da) bilmiyorum ama hobinin gelisiminde bu tur paylasimlar verdigi/ verecegi ilhamlarla kesinlikle katki saglayacaktir :good2:

Kimine göre yaygındı, kimine göre yaygın değildi ama ne olursa olsun ve forumu kurduğum o yıllarda bile hobicilere faydalı olmak adına paylaşımlarımdan vazgeçmedim Erdem...

Bu paylaşımlarımı da; "Acaba tek bir hobiciye ulaşır mı?" diye yaptım o zamanlarda... :f:

Hala ve yine ulaştığını görerek mutlu oluyorum. :f:

Emek verdiğimiz bu çabalarımızın sizler tarafından takdir görmesi ve hobimizin tüm ülkeye yayılması en büyük dileğimiz... :cicek:

Sevgi ve selamlarımla...

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 7 misafir