1:18 KAPALI OTOPARKIM [BuRaK-B]

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: 1:18 KAPALI OTOPARKIM [BuRaK-B]

İletiYazar: bilobek » 29 Ekm 2009, 13:48

Burak abi neyaptın sen böyle ellerine sağlık hayatımda gördüğüm en iyi diorama 1/18 garajından biri cidden harika olmuş ışık modellere çok iyi vurmuş bütün fotoları arşivledim helal olsun valla rep rep rep .. bire benim şu yeni güzelleri bunda fotolaflasakmı acaba :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: Whitepower » 29 Ekm 2009, 14:22

Burak abi harika bir çalışma. Her projende olduğu gibi bu projendede çok iyi bir işçilik çıkartmışsın. Kusursuz bir çalışma olmuş.Ellerine sağlık.
Fotoğraflarda ister istemez mükemmel oluyor tabiki böyle bir dioramayla.
Kutluyorum :sapka: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Whitepower
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emin
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 11
Rep Puani: 55
Whitepower rep puani yok

İletiYazar: AgREgA » 29 Ekm 2009, 14:25

mükemmel!!! tek kelime ile mükemmel!! hayran kaldım gerçekten. . meslek mimarlık yada maket dizaynırımı diye merak ettim doğru. . gerçekten profesyonel çelışma olmuş. biraz önce ablamı çağırdım yanıma ve fotoğrafları bir alış veriş merkezinde ki otopark çekimleri diye gösterdim . . maket olduğunu anlamadı. . daha sonra maketin genel fotoğrafını gösterdim inanamadı.. gerçekten mükemmel olmuş. . bir sanat eseri çıkmış ortaya. .
Resim

mesaj için AgREgA arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
AgREgA
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Hakan
1/18 Model Sayısı: 26
1/43 Model Sayısı: 7
1/72 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 30
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 20
AgREgA rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 29 Ekm 2009, 14:44

Vallahi Burak abi el işçiliğine ve yaratıcılığına hayranım süper olmuş tek kelime ile ah keşke benimde biraz el işçiliğim olsa neler yapıcamda :lol: Yok :lol:
+REP
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 29 Ekm 2009, 15:04

Burak tek kelime ile HARİKA..!

Çok güzel ve temiz bir işçilik olmuş.Hakan gibi bende birine gösterdim gerçek sandı :smile7:

Ellerine sağlık. :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 29 Ekm 2009, 15:10

Burak City's otoparkına benzettim ben de ama çaktırmak istemedim :lol:
Çok güzel bir otopark gerçekten...
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 29 Ekm 2009, 16:04

Burak abicim ellerine sağlık süper bir diorama ortaya çıkmış :celeb: Benim araçlara yer varsa yoluyorum bir kaçını :f1: :lol: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 29 Ekm 2009, 16:08

Burak, süper olmuş. Muhteşem.. O çıkış, B4 yazıları falan çok gerçekçi.Sadece Serdar abi ile aynı fikirdeyim. taban farklı bir renkte olsaydı, daha güzel olurdu kanaatimce..Ama çok başarılı bir çalışma. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 29 Ekm 2009, 20:03

Burak Burak Burak....
Ben sana ne diyim Burak. Süper bir diorama olmuş. Sende kesin birşeyler gizli abicim.
Ellerin dert görmesin. Ctiy's otoparkına girmiş birisi olarak, ipucu versen ve gerçekçi fotoğraf çeksen, herhalde orası derdim.
Bu çalışma kocaman bir :+1: REP hakediyor.
Selamlar.

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 30 Ekm 2009, 00:32

Burak 10 numero olmuş da benim aklım G serisinde kaldı ya... Detay resimleri varmı... Bana ilk tek ve son AA aldıracak model olacak sebebim olacak sanırm... Gerçekten çok şık olmuş detaylar çok güzel... İyi günlerde seyireyle...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 30 Ekm 2009, 00:51

Burak herşeyden önce yine inanılmaz nizami çalışmışsın; "şurası da şöyle kalsın" diyerek, baştan savmayaptığın tek bir yer yok! :shocked2: Bu savımı, kağıttan yaptığın güneşlikler de doğruluyor zaten; bir kaç gün önceki kırmızı Mercedes-Benz CLK çalışmanın konusunu açmak bile istemiyorum. Yani yaptığın her işi, luzumundan fazla iyi yapıyorsun :celeb: Hakikaten helal olsun... Bu arada ben de kadir abiye katılmadan edemeyeceğim; ben de City's'in parkına benzettim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Evolutıonnn » 30 Ekm 2009, 03:42

Tebrikler çok başarılı bir çalışma olmuş.Dioramanın kalitesine ve gerçekçiliğine diyecek söz yok.Kolonlardaki sarı siyah çizgilere ve aydınlatmalara bayıldım gerçekten. :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
Evolutıonnn
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Cihat Gökhan
1/18 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 4
Rep Puani: 40
Evolutıonnn rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 30 Ekm 2009, 12:30

bilobek yazdı:Burak abi neyaptın sen böyle ellerine sağlık hayatımda gördüğüm en iyi diorama 1/18 garajından biri cidden harika olmuş ışık modellere çok iyi vurmuş bütün fotoları arşivledim helal olsun valla rep rep rep .. bire benim şu yeni güzelleri bunda fotolaflasakmı acaba :grin:
Teşekkürler Bilalcim, sen helâllik alıp yolla modellerini bana, ben fotoğraflarını çekip sana yollarım onlarla idare edersin artık :smile1:

Whitepower yazdı:Burak abi harika bir çalışma. Her projende olduğu gibi bu projendede çok iyi bir işçilik çıkartmışsın. Kusursuz bir çalışma olmuş.Ellerine sağlık.
Fotoğraflarda ister istemez mükemmel oluyor tabiki böyle bir dioramayla.
Kutluyorum :sapka: :+1:
Teşekkürler Emin :celeb:

AgREgA yazdı:mükemmel!!! tek kelime ile mükemmel!! hayran kaldım gerçekten. . meslek mimarlık yada maket dizaynırımı diye merak ettim doğru. . gerçekten profesyonel çelışma olmuş. biraz önce ablamı çağırdım yanıma ve fotoğrafları bir alış veriş merkezinde ki otopark çekimleri diye gösterdim . . maket olduğunu anlamadı. . daha sonra maketin genel fotoğrafını gösterdim inanamadı.. gerçekten mükemmel olmuş. . bir sanat eseri çıkmış ortaya. .
Teşekkür ederim Hakan. Meslek konusunda Mimarlığı hep istemişimdir ancak Otomotiv sektöründe çalışıyorum. Dioramada gerçekçiliği yansıtabilmişsek ne güzel. :smile1:

Okan Model yazdı:Vallahi Burak abi el işçiliğine ve yaratıcılığına hayranım süper olmuş tek kelime ile ah keşke benimde biraz el işçiliğim olsa neler yapıcamda :lol: Yok :lol:
+REP
Güzel düşüncen için sağol Okan. Ama dediğim gibi es geçmeyeyim yine yazayım; duvar ve sütun kalıplarını sevdiğim bir abim sağolsun o hazırladı. Sütunlar komple tahtadan oldu yani, üzerine kaplama yapıldı.

mustafacelebi yazdı:Burak tek kelime ile HARİKA..!

Çok güzel ve temiz bir işçilik olmuş.Hakan gibi bende birine gösterdim gerçek sandı :smile7:

Ellerine sağlık. :+1:
Mustafa teşekkür ederim kardeşim. Kim gerçek sandı merak ettim, sizde herkes bu işin içinde çünkü. Gerçi bende başka çekilmiş bir Ford GT fotoğrafını o aracı çok seven ve beni Diecast koleksiyoncusu olduğumu yakından bilen bir arkadaşıma gösterdim, "Bak Otoparkta ne gördüm!" diye, oda gerçek sandı :lol:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

ÖncekiSonraki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir