RENAULT PLAZA

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: RENAULT PLAZA

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 02 Arl 2010, 21:10

srht yazdı:Abi eline,emeğine sağlık.Ama 12'leri araç azlığından ötürü mü koydun yoksa sevdiğin için filan mı?Çünkü yeni nesil Megané'ların yanında plazada durmaları pek rastlanılan birşey değil.O yüzden soruyorum.

Bugün Alper kardeşimin yapmış olduğu plazaya yardımcı olmak amacı ile ve örnek olsun diye ve konu linkini göndermek adına araştıma yaptığımda, mesajına cevap veremediğimin farkına vardım ve ilgine vakıf oldum Serhat kardeşim... :coffee:

R 12' lerin veya Megane' ların; azlığı / çokluğu bir yana - sevilip / sevilmediği bir yana - uygun durup / durmadığı bir yana v.b... konulara cevap veremem ve takdiri sizlere bırakırım...

Hobimiz ve diğer paylaşım sitelerindeki yanlışlık ve gelen yorumlarda budur bana göre...

Bir kişi, hobimiz adına bir kağıt kıvırıp uçak yaptı ise takdir edilmelidir hobinin yaygınlaşması adına...

BBR, CBR DBR ve EBR forumlarını çok gördük bu ortamda.

Önemli olan emeğe ve paylaşıma saygı olmalı bana göre...

Sitemiz ve forum ailemizce de en güzel paylaşımlarda bulunduğumuzu biliyor ve geleceğini görüyorum bu anlamda... :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Arl 2010, 21:55

SÜPERRRRRRRRR :exc: :exc: :exc:
Harika üstü bir çalışma olmuş Gökhan'cığım bunun aynısının 1:18 olanını istiyorum; bu şaka olsun diye yazmıyorum gerçekten istiyorum.
Sen bu işleri çok iyi yapıyorsun içerdeki ayrıntılara varana kadar kalite kokuyor tebrik ederim :handshake: Böyle bir paylaşıma rep yetmez ama yinede yolluyorum :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: canomen » 03 Arl 2010, 00:38

Mükemmel derecede gerçekçi duruyor aydınlatmalara bayıldım,yukarıda sağda duran renault maxi megan çok hoş duruyor,eline emeğine sağlık Gökhan abi tebrik ederim :handshake:
Resim

mesaj için canomen arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 03 Arl 2010, 00:42

Admin yazdı:Bugün Alper kardeşimin yapmış olduğu plazaya yardımcı olmak amacı ile ve örnek olsun diye ve konu linkini göndermek adına araştıma yaptığımda, mesajına cevap veremediğimin farkına vardım ve ilgine vakıf oldum Serhat kardeşim... :coffee:

Yine gözden kaçırdığım, müthiş bir emek ürünü ve paylaşım. İyiki daha önce farkedip cevap vermemişsiniz Gökhan Hocam. :lol: Bu sayede bu müthiş ve övgüyü sonuna kadar hak eden bir el emeği çalışmayı görmüş, keyifle ve hayranlıkla seyretmiş oldum. Paylaşımınız için teşekkürler. :+1: :+1: :+1: :+1:
Resim

mesaj için Sertan ÖKTEM arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 Arl 2010, 22:30

REVOLUTION yazdı:SÜPERRRRRRRRR :exc: :exc: :exc:
Harika üstü bir çalışma olmuş Gökhan'cığım bunun aynısının 1:18 olanını istiyorum; bu şaka olsun diye yazmıyorum gerçekten istiyorum.
Sen bu işleri çok iyi yapıyorsun içerdeki ayrıntılara varana kadar kalite kokuyor tebrik ederim :handshake: Böyle bir paylaşıma rep yetmez ama yinede yolluyorum :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

Sen beğenirsin de ben yapmam mı hiç Devrim' im?.. :handshake:
Aklıma geldi hemen yeni proje... Ana vitrindeki otopark bölümünü bilirsin.
Yeni plaza için biçilmiş kaftan bence...
Uyumaya fırsat bulamadığım zamanımdan artırdığım dakikalarda ilgileneceğim ve bu fikri aşıladığın için teşekkür ederim... :friends: :diecastasi: :lol: :bye:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 Arl 2010, 22:32

canomen yazdı:Mükemmel derecede gerçekçi duruyor aydınlatmalara bayıldım,yukarıda sağda duran renault maxi megan çok hoş duruyor,eline emeğine sağlık Gökhan abi tebrik ederim :handshake:

Adın gibi; Can' dan mesajın için teşekkürler kardeşim. Devrim' in mesajı ile yeni proje geliyor haberiniz olsun... :pool: :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 Arl 2010, 22:41

goldmember yazdı:
Admin yazdı:Bugün Alper kardeşimin yapmış olduğu plazaya yardımcı olmak amacı ile ve örnek olsun diye ve konu linkini göndermek adına araştıma yaptığımda, mesajına cevap veremediğimin farkına vardım ve ilgine vakıf oldum Serhat kardeşim... :coffee:

Yine gözden kaçırdığım, müthiş bir emek ürünü ve paylaşım. İyiki daha önce farkedip cevap vermemişsiniz Gökhan Hocam. :lol: Bu sayede bu müthiş ve övgüyü sonuna kadar hak eden bir el emeği çalışmayı görmüş, keyifle ve hayranlıkla seyretmiş oldum. Paylaşımınız için teşekkürler. :+1: :+1: :+1: :+1:

Ben teşekkür ederim Sertan... :coffee:
Bu hobi ile ilgilenen çoğu kişi; bu çalışmamı, sitemden bildiğinden ve takip edemediğim bir zamana denk gelmiş bazı mesajlar kardeşim...

İlgine teşekkür ediyor, diecast tarihinde bir ilki yaşadığımız en minik koleksiyonerimizi, pembe yanaklarından öpüyorum... :f: :evli: :f:

Sevgiler, saygılar kardeşim... :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: donis » 04 Arl 2010, 01:21

Çok güzel olmuş yaaa...Foruma üye olduğumdan beri geriye dönük konuları okuyorum,nasıl olduysa dikkat etmemişim...Ellerinize,emeğinize sağlık Gökhan abi harika görünüyor...
Resim

mesaj için donis arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: alpjalker » 04 Arl 2010, 13:43

Katılıyorum , Gökhan abi plaza konusunda engin bilgilerini paylaştı benimle.Kimse durduramaz artık beni :)
J A L K E R plaza geliyor :):)
alpjalker
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: yanyanömer » 26 Ekm 2011, 23:06

Tek kelime harika olmuş abi.
Resim

mesaj için yanyanömer arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
yanyanömer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ömer
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 6
1/72 Model Sayısı: 19
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Rep Puani: 1075
yanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yokyanyanömer rep puani yok

İletiYazar: HondatugraL » 24 Şub 2012, 00:57

hahahha süper ya. Sen bir dahisin abi hiç aklıma gelmemişti Honda plaza kurucam özentilikte sınır yok :D

çok muhteşem olmuş ama yetkılı servıs bolumude yap arkasına bence :D

mesaj için HondatugraL arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
HondatugraL
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Görkem
1/18 Model Sayısı: 15
1/24 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 170
HondatugraL rep puani yok

İletiYazar: Alperen Keskin » 24 Şub 2012, 16:12

Tek kelimeyle muhteşem olmuş abi, eline sağlk :sun:
Resim

mesaj için Alperen Keskin arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alperen Keskin
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen Keskin
1/18 Model Sayısı: 91
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 103
Rep Puani: 145
Alperen Keskin rep puani yok

İletiYazar: ozgur81 » 12 Mar 2012, 14:09

Çok başarılı bi çalışma olmuş ellerinize sağlık...

mesaj için ozgur81 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
ozgur81
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İsim: Özgür CAKIR