VESPA ile mola; "BOOKSTORE & CAFÉ"

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: VESPA ile mola; "BOOKSTORE & CAFÉ"

İletiYazar: tolgatitiz » 31 May 2016, 22:41

Burak her gördüğüm ortamda defalarca bakmadan geçemediğim, dayanamayıp dr-diecast'tede paylaştığım (sana sormadan :sweat: ) harika bir çalışma.
Korkut abininde belirttiği gibi, çok sıcak, kendisini sevdiriyor. Sen kibarlık edip amatörce falan diyorsun ama, senin çalışmaların usta işi.
:drinksb:
Resim

mesaj için tolgatitiz teşekkür aldı- 2:
ali çaglar, BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 166
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 09 Haz 2016, 15:30

Burak aşmışsın sen olayı :) uzun yıllardır çok başarılık konular açıldı forumda elbet, onlara haksızlık olmasın ama en beğendiğim paylaşım diyebilirim.. eline sağlık.. hayranlıkla izledim..
Resim

mesaj için malikaltindis arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 21 Haz 2016, 00:00

Korkut Varol yazdı:Burak, çok beğendim. Gerçekten çok beğendim. Ellerine sağlık...
Benzer bir şey daha yapmak istersen, cephe ile kaldırım birleşimindeki boşlukları gidermeyi ve kapı önüne bir eşik koyma fikrini de düşünebilirsin.

Ben güzel olmuş diye pek yazmam, bir önerim olacaksa yaparım ama buna beğeni yazmadan edemedim. Yukarıda yazdıklarım da küçücük yerde ifade ettiğin o atmosferin sıcaklığını, şirinliğini ve sevecen ortamı hissetmeme engel olmadı zaten... Bravo!

Korkut Abi bir özel yorum da senden duymak çok sevindirici, inan çok mutlu oldum. Senden olumlu/olumsuz eleştirel bir yorum alabilmek benim için çok önemliydi doğrusu, teşekkür ederim.

Aşırı iş yoğunluğumdan yaklaşık 1 aydır girememiştim foruma, bu güzel yazıları gördükçe/okudukça stresi falan unuttum moralim yerine geldi :f:

Süpürgelik ve eşik fikri aklımda vardı ancak zemin ile duvarı yapıştırdıktan sonra bu kadar aralıklı kalacağını bir an es geçmiş oldum. Aslında bu dioramaya başlarken, yanyana duracak bu tarz renkli dükkanların olduğu bir Avrupa sokağı dioraması vardı aklımda; Vitrinimin orta katına koymak istiyordum. Ancak devamı için zaman ayıramadığımdan, zeminini tamamlayıp Vespa'larım için tekil bıraktım dioramayı, öyle yalnız başına bir kütüphane dioraması olarak kaldı. :smile:
İleride birkaç fırın ekmek daha yemiş olursam yapabilirim belki :lol:

tolgatitiz yazdı:Burak her gördüğüm ortamda defalarca bakmadan geçemediğim, dayanamayıp dr-diecast'tede paylaştığım (sana sormadan :sweat: ) harika bir çalışma.
Korkut abininde belirttiği gibi, çok sıcak, kendisini sevdiriyor. Sen kibarlık edip amatörce falan diyorsun ama, senin çalışmaların usta işi.
:drinksb:

Abicim esas ben teşekkür ederim.. :syg: Beni bilen bilir, görsellerim her zaman paylaşıma açıktır; bu hobi paylaşıldıkça güzel :drinksb:
Keşke fazlası olsa da paylaşsam.. Her gün işten eve geç gelip, küçücük bilgisayar masasının üzerinde, haftada ancak 2-3 saat ayırıp profesyonel bir çalışma çıkartamadığım için yazıyorum öyle amatör diye, yoksa aklımda deli deli fikirler oluyor bazen.. :angel:

malikaltindis yazdı:Burak aşmışsın sen olayı :) uzun yıllardır çok başarılık konular açıldı forumda elbet, onlara haksızlık olmasın ama en beğendiğim paylaşım diyebilirim.. eline sağlık.. hayranlıkla izledim..

Bu güzel yorumun ve böylesine özel hissettirdiğin için çok teşekkür ederim Malik.. :cicek:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Korkut Varol
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10040
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: UfukAcikgoz » 21 Haz 2016, 22:43

Harika bir diorama olmuş Burak abi. İlk olarak facebookda incelemiştim forumda detaylı anlatımı ve videosu çok hoşuma gitti :sapka: Paylaşım için teşekkürler :+1:

mesaj için UfukAcikgoz arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
UfukAcikgoz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ufuk
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0