GARAJ ÖNÜNDE HURDA VOSVOS

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: GARAJ ÖNÜNDE HURDA VOSVOS

İletiYazar: canerberk » 06 Oca 2014, 12:39

Burak kesinlikle kutluyorum seni. Kısıtlı imkan demişssin. :lol: Bir de kısıtlı imkan olmasa ne yapacaksın çok merak ediyorum. Son zamanlarda gördüğüm en iyi çalışmalardan biri. Kesinlikle forumun portalında bir müddet yeralması kanaatindeyim. Kutlarım. :bravo: Yeni çalışmaların için de şimdiden kolay gelsin.
Resim

mesaj için canerberk arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 06 Oca 2014, 22:16

Tekrardan, yorum yapan, fikir veren herkese çok çok teşekkürler, sonsuz saygılar.. :syg:

gokhan derli yazdı:Burak, dioramalarda en önemli hususlardan biri de arkadaki konuyu bulmak.. Yani nasıl yapayım? ne olsun? vb.. Bir nevi koreograf gibi kafa yormak bir yana, modelin başarıyla eskitilmesi, diğer ekipmanların diorama ile özdeşleştirilmesi de paylaşımı daha bir güzelleştirmiş.. Ellerine, emeklerine sağlık.. Çok başarılı olmuş..

Gökhan Abi koreografi ve fon kombinasyonu fikirlerim anlık gelişti açıkçası, eldeki malzemelere göre yapmayı denemek için başlamıştım istediğim gibi de oldu sayılır. Hatta garaj kapısının rengini bile farklılık olsun ortamın yoğunluğunu dağıtsın diye son anda kararlaştırmıştım :smile5: Beğenin için ayrıca teşekkürler :coffee:

canerberk yazdı:Burak kesinlikle kutluyorum seni. Kısıtlı imkan demişsin. :lol: Bir de kısıtlı imkan olmasa ne yapacaksın çok merak ediyorum. Son zamanlarda gördüğüm en iyi çalışmalardan biri. Kesinlikle forumun portalında bir müddet yeralması kanaatindeyim. Kutlarım. :bravo: Yeni çalışmaların için de şimdiden kolay gelsin.

Teşekkür ederim Caner, yeni çalışma ortaya çıksın diye zorla fikir ürettireceksiniz bana bu gidişle :grin: ancak hiç yerim yok gerçekten :shake: :cry1:
Portal için düşüncene ise ayrıca teşekkürler, fakat söz sahibi değilim bu konuda.. :wink1: Artık sizlerden bekliyoruz koleksiyonlarınıza uygun dioramalar :inlove:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10040
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Mehmet_Knight » 06 Oca 2014, 23:34

Bu ne detay.. bu ne ince işçilik.. Anca bu kadar güzel olur.. Emeklerine sağlık ve ayakta alkışlıyorum üstad.. :bravo: :bravo: :bravo: :+1: :+1:
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: jeffwaterss » 07 Oca 2014, 03:01

Köpeğin yüzündeki o hüzünlü hava herşeyi anlatıyor gibi =) Elinize sağlık Burak Abi , nefis =)

mesaj için jeffwaterss arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
jeffwaterss
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ilkem TEKIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 281
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1455
jeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yok

İletiYazar: cavallino » 07 Oca 2014, 14:33

Daha da harika olmuş Burak, ilk kare özellikle muhteşem :drinksb:

mesaj için cavallino arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
cavallino
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: AYDIN CAN BEKÇiOGLU
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1325
cavallino rep puani yokcavallino rep puani yokcavallino rep puani yokcavallino rep puani yokcavallino rep puani yokcavallino rep puani yok

İletiYazar: memo_16 » 07 Oca 2014, 14:45

çok ama çok güzel olmuş ellerinize sağlık :)
Resim

mesaj için memo_16 arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
memo_16
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet TIRPAN
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 5
Rep Puani: 200
memo_16 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Oca 2014, 18:43

Diğer konu ile ilgili yaptığımız telefon görüşmesinde bahsetmiştin ancak ve gerçekten de bu kadar olabileceğini tahmin etmemiştim Burak. :f: :y:

Tüm detayları ve model ile bütünleşmiş. Fotoğrafların hepsi birbirinden güzel ve profesyonel bir çalışmaya imza atmışsın. Tebrikler kardeşim. :handshake:

Bu çalışmanın fotoğralarını çekmek ise ayrı bir keyiftir diye düşünüyorum..

Favorilerim.. :arrow:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Oca 2014, 14:55

MÜKEMMEL ÜSTÜ !!!
Ne yazacağımı şaşırdım; birde "elimdeki imkanlarla" yazmışsın ya... kafayı yedirttin bana!
Düşüncelerimi şöyle ifade edeyim. Benimde kafamda uzun süredir bir diorama yapmak vardı biliyorsun ama koyacak yer sıkıntısı yüzünden yapmayı erteliyordum. Artık yapmama rararı verdim; çünkü sen çıkatıyı çok fazla yükselttin :knuppel:
En kısa zamanda buluşup bu diorama hakıında konuşmak isterim özellikle zemin çok gerçekçi gözüküyor bayıldım !
Repler ve teşekkürler yetmez ama yinede yolluyorum :nazar: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 08 Oca 2014, 19:38

Burak ayakta alkışlıyorum seni :bravo:

İşçilik modelde ve garajda şahane :sapka:

Paylaşım için teşekkürler...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Oca 2014, 22:22

Tekrardan herkese teşekkürler güzel yorumları için.

G.HEPARSLAN yazdı:Diğer konu ile ilgili yaptığımız telefon görüşmesinde bahsetmiştin ancak ve gerçekten de bu kadar olabileceğini tahmin etmemiştim Burak. :f: :y:

Tüm detayları ve model ile bütünleşmiş. Fotoğrafların hepsi birbirinden güzel ve profesyonel bir çalışmaya imza atmışsın. Tebrikler kardeşim. :handshake:

Bu çalışmanın fotoğralarını çekmek ise ayrı bir keyiftir diye düşünüyorum..

Favorilerim.. :arrow:

:sapka:

Sağol Gökhan Abi, telefonda ufaktan bahsetmiştim ama tasvir etmemiştim sürpriz olsun diye :lol:
Otların arasında boğulmuş çarpık çurpuk bir deneme yapmak isterdim ama beceri dahilimde değil henüz, beğendiğine sevindim abi :drinksb:

REVOLUTION yazdı:MÜKEMMEL ÜSTÜ !!!
Ne yazacağımı şaşırdım; birde "elimdeki imkanlarla" yazmışsın ya... kafayı yedirttin bana!
Düşüncelerimi şöyle ifade edeyim. Benimde kafamda uzun süredir bir diorama yapmak vardı biliyorsun ama koyacak yer sıkıntısı yüzünden yapmayı erteliyordum. Artık yapmama rararı verdim; çünkü sen çıkatıyı çok fazla yükselttin :knuppel:
En kısa zamanda buluşup bu diorama hakıında konuşmak isterim özellikle zemin çok gerçekçi gözüküyor bayıldım !
Repler ve teşekkürler yetmez ama yinede yolluyorum :nazar: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

Abi yatak bazasının altında ne varsa onları kullandım vallahi :lol: Lütfen kendi projeni askıya alma merakla bekliyorum bak :rock2: Kısa zamanda buluşmak dileğiyle.. :coffee:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: baris41 » 14 Oca 2014, 00:41

Ayakta alkışlıyorum mukemmel bır diorama, mukemmel resımler, o beetle nasıl o hale geldı cok merak ettım, yapım asaması resımlerı varsa gormek ısterım cok ellerınıze sağlık
Resim

mesaj için baris41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
baris41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Baris
1/18 Model Sayısı: 127
1/43 Model Sayısı: 55
Rep Puani: 2355
baris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yok

İletiYazar: ademunlu » 14 Oca 2014, 00:55

Kaç zamandır bu konu başlığını okuyayım dedim, bir türlü fırsat bulup okuyamıyordum. Meğer neler kaçırıyormuşum da farkında değilmişim. Gerçekten emeğe saygı. Burak bey sizi tebrik ederim. Düşünce ve uygulama süper. Her detayı ayrı ayrı düşünmüşsünüz. Bundan daha iyisi olmaz diye düşünüyordum ama siz hala daha.iyisini yapabilirdim anlamında kelimeler söylüyorsunuz. Valla helal olsun ne diyeyim. Başarılarınızın devamını dilerim.

mesaj için ademunlu arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
ademunlu
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Adem ÜNLÜ
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 35
Rep Puani: 50
ademunlu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 14 Oca 2014, 01:49

baris41 yazdı:Ayakta alkışlıyorum mukemmel bır diorama, mukemmel resımler, o beetle nasıl o hale geldı cok merak ettım, yapım asaması resımlerı varsa gormek ısterım cok ellerınıze sağlık

Çok sağol Barış. Yapım aşaması için elimdeki pozlardan ufak bir derleme ekliyorum. Vosvos'un detaylı çekimleri için ekli linki ziyaret edebilirsin :wink1:

:arrow: Vosvosum Çürüğe Ayrıldı

ademunlu yazdı:Kaç zamandır bu konu başlığını okuyayım dedim, bir türlü fırsat bulup okuyamıyordum. Meğer neler kaçırıyormuşum da farkında değilmişim. Gerçekten emeğe saygı. Burak bey sizi tebrik ederim. Düşünce ve uygulama süper. Her detayı ayrı ayrı düşünmüşsünüz. Bundan daha iyisi olmaz diye düşünüyordum ama siz hala daha.iyisini yapabilirdim anlamında kelimeler söylüyorsunuz. Valla helal olsun ne diyeyim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Çok çok teşekkür ederim.
Yurtdışındaki koleksiyonerlerin paylaşımlarını gördükçe, yurtiçindeki hobidaşlar olarak neden yapmıyoruz derdim hep kendime. Onlarda malzeme ve zaman imkanı var ancak bizler toplum yapısı gereği daha yaratıcı ve pratik insanlarız, eldekileri üç aşağı beş yukarı kullanarak ta yapabiliriz diye yola koyuldum. Becerim çok çok iyi düzeyde değil elbette ancak amatörlükten mümkün mertebe uzak olması için gayret sarf ettim. Malzeme ve zaman imkanımız olsa eminim herkes çok yaratıcı ve güzel uygulamalar ortaya çıkarabilir. Tekrardan beğeniniz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür :syg:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir