PORTATİF DIŞ MEKAN / FIAT ABARTH 1000 TC ÇEKİMLERİ

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: PORTATİF DIŞ MEKAN / FIAT ABARTH 1000 TC ÇEKİMLERİ

İletiYazar: Mehmet_Knight » 06 May 2013, 20:35

G.HEPARSLAN yazdı:
Mehmet_Knight yazdı:Abi mükemmel bir diorama ve harika gerçekçi çekimler.. Benim Kitt'in de bir karesini çekmek lazım :happy: Emeklerine sağlık Gökhan abicim.. :+1: :+1:

Teşekkürler değerli meslektaşım. Görsel sanatlarla ilgili bir kişiden bu yorumu almak mutlu etti beni.. :handshake:

Kitt' i kargola çekimlere başlayalım veya kendin gel Kitt' le birlikte.. :smile: :f:

Konya'da olsam hemen kargolardım, malum modeller orda hep. Ama bir gün geleceğim kapınızın zilini çalmaya inşallah.. Sevgi ve saygılarımla Gökhan abicim.. :syg:
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

Re: PORTATİF DIŞ MEKAN / FIAT ABARTH 1000 TC ÇEKİMLERİ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 May 2013, 15:10

Mehmet_Knight yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:
Mehmet_Knight yazdı:Abi mükemmel bir diorama ve harika gerçekçi çekimler.. Benim Kitt'in de bir karesini çekmek lazım :happy: Emeklerine sağlık Gökhan abicim.. :+1: :+1:

Teşekkürler değerli meslektaşım. Görsel sanatlarla ilgili bir kişiden bu yorumu almak mutlu etti beni.. :handshake:

Kitt' i kargola çekimlere başlayalım veya kendin gel Kitt' le birlikte.. :smile: :f:

Konya'da olsam hemen kargolardım, malum modeller orda hep. Ama bir gün geleceğim kapınızın zilini çalmaya inşallah.. Sevgi ve saygılarımla Gökhan abicim.. :syg:

Sadece kapı zili değil, gitar, piyano ve keman da çalarız. :smile: Sen yeterki gel. :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir