DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

İletiYazar: atesoglu » 21 Tem 2011, 20:54

İstanbul buluşmasına katılım çok zor benim için.Ancak Ankarada bir daha böyle bir buluşma olursa kesinlikle kacırmamaya calısacagım.
Resim

mesaj için atesoglu teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, camorenesi, Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Onno » 21 Tem 2011, 20:58

Emre ERBASAR yazdı:
Onno yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:
Onno yazdı:3 kişinin 1 kişiyi çok da planlı olmayan bir buluşmada hatırlamaması sorun olmasa gerek. Fakat onca insanın çağırmak için olmasa da hal hatır sormak için elini telefona atması zor mu, hele ki böyle bir organizasyonda , ben telefon numaralarım kaybolmadan önce herkesi arar sohbet ederdim numaralarım kayboldu kim arıyor kim aramıyor ortaya çıktı :) neyse iyi eğlenceler herkese !?

Neyse, saygılar abi..

Yirmisekiz kişiden birinin de mi telefonu yoktu yani...
Hatalıysak özür dileriz Onur'cum.

28 kişinin birinde de mi benim telefonum yoktu? Soru bu olmalı :exc:

Genede teşekkürler

Onur amacın ne?
Sinirlenmek istemedim ama, direk bir sataşma sözkonusu herhalde?
Bora'nın bahsettiği gibi, neden gelmediğini zaten konuştuk. Sosyal paylaşım sitesinde de "Nicomedia Garage Meeting" fotoğraflarını paylaşmışsın zaten.
Hadi diyelim haber verdik, gelebilecekmiydin? İki dakikanı ayırıp da, (bir dakika da olabilir) Moderatör olduğun forumumuza bakıverseydin -ki teknoloji sayesinde bu çok kolay- herşeyden haberin olurdu, kimse de sana gelme demezdi. Sevinç duyardık. Pazar günü tercihini bu yönde yapmış olman için kimse seni de sorgulayamaz zaten.
Kusura bakma ama, pazar günü yapılmış bir paylaşıma, perşembe günü cevap yazman bile bunu açıklar diye düşünüyorum. 28 kişi mi seni düşünecek, sen mi 1120 üyesi olan forumumuzu düşüneceksin, bence de soru bu olmalı.
Yazmak istemezdim ama kusura bakma yine yazacağım: Sana haber vermediğim için çok özür dilerim Kardeşim.

Moderatörlüğü tamamen kaldırabilirsiniz sorun olmaz benim için olay o değil anlamak istemiyorsunuz gerçekten ne demek istediklerimi ve hislerimi. Saatlerce telefon sohbetleri meşhur olan bu web sitesi için söylüyorum bunu. Hani şu arkadaşlık ortamı sıkı olan. Ama laf sokmak için bekler gibi insanlar yok şurda şöyle yaptın bak burda bunu dediğini hatırlatırım vs.. Neyse konu hakkında hiçbir yorum yapmayacağım. İyi Forumlar
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Tem 2011, 21:03

atesoglu yazdı:İstanbul buluşmasına katılım çok zor benim için.Ancak Ankarada bir daha böyle bir buluşma olursa kesinlikle kacırmamaya calısacagım.

İlgine teşekkürler Abi. Umarım Biz de bir gün Adana'ya gelebiliriz. :sapka:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Tem 2011, 21:20

Onno yazdı:Moderatörlüğü tamamen kaldırabilirsiniz sorun olmaz benim için olay o değil anlamak istemiyorsunuz gerçekten ne demek istediklerimi ve hislerimi. Saatlerce telefon sohbetleri meşhur olan bu web sitesi için söylüyorum bunu. Hani şu arkadaşlık ortamı sıkı olan. Ama laf sokmak için bekler gibi insanlar yok şurda şöyle yaptın bak burda bunu dediğini hatırlatırım vs.. Neyse konu hakkında hiçbir yorum yapmayacağım. İyi Forumlar

Haftalardır Forumda aktif olmayıp, bugün kaç kere aktif oldun acaba?
Sırf Bizi kötülemek için mi?

İyi günde de kötü günde de beraber oldu bizim Ailemiz. Hala saatlerce telefonla konuşuruz ve arkadaşlık ortamımız da oldukça sıkıdır.
Senin dediğin gibi "laf sokmak" gibi bir amaç hiç bir zaman olmadı, olamaz da.

Yapmayacağın yorumlar buysa, yapacaklarını merak ediyorum Onur.
Sağlıcakla kal. :bye:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
FastBack, sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Turan ÇAPAR » 22 Tem 2011, 00:12

Öncelikle herkese Merhaba. :hai:

Nihayet tatilim bitti ve tekrar aranızdayım. 1 haftalık tatil benim için 1 ay gibi geçti. Hele birde tatil planının buluşma haftasına denk gelmesi beni yedi bitirdi resmen. Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çok güzel bir buluşma olmuş. Fotoğrafları görünce keşke bende aranızda olabilseydim dedim. Ama sadece telefonla katılabildim. Bu telefon görüşmesi beni tatmin etmesi gerekirken orada olma isteğimi daha da kamçıladı.

Buluşmaya katılan herkese teşekkürler.

Yakın bir zamanda buluşma planı vardır umarım. :lol:

Turan ÇAPAR
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 22 Tem 2011, 08:15

Turan ÇAPAR yazdı:Öncelikle herkese Merhaba. :hai:

Nihayet tatilim bitti ve tekrar aranızdayım. 1 haftalık tatil benim için 1 ay gibi geçti. Hele birde tatil planının buluşma haftasına denk gelmesi beni yedi bitirdi resmen. Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çok güzel bir buluşma olmuş. Fotoğrafları görünce keşke bende aranızda olabilseydim dedim. Ama sadece telefonla katılabildim. Bu telefon görüşmesi beni tatmin etmesi gerekirken orada olma isteğimi daha da kamçıladı.

Buluşmaya katılan herkese teşekkürler.

Yakın bir zamanda buluşma planı vardır umarım. :lol:

Ah Turan ah.. 1 Hafta sonra gidebilseydin tatile, mükemmel olacaktı. İstanbul'dan gelen ekibin arabasındaki yerin ayrılmıştı bence, ve o kultuk boş geldi.
Sen bir kaç gün daha Bora Abi'ne gözükme iyisi mi... :lol:
İşin şakası bir yana, aklının burada olduğunu biliyoruz, telefondaki selamın için tekar teşekkürler Kardeşim. :hai:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 22 Tem 2011, 10:10

Emre ERBASAR yazdı: İstanbul'dan gelen ekibin arabasındaki yerin ayrılmıştı bence, ve o kultuk boş geldi.
Sen bir kaç gün daha Bora Abi'ne gözükme iyisi mi... :lol:
İşin şakası bir yana, aklının burada olduğunu biliyoruz, telefondaki selamın için tekar teşekkürler Kardeşim. :hai:

Turan için ayırmadık Abi o koltuğu. Ben arabaya sığamadım diye kimseyi almadık arkaya. :lol: Sabah 4 kişi binmiştik zaten avrupa yakasından. Bu vesile ile bağdaş kurularak araba kullanmanın ne demek olduğunu anladım. Ankara'yada öyle gelseydim sanırım hala yürüyemiyordum. :lol: Turan gözüme gözükmesin zaten. Benden çekeceği var. Birde buluşmada arayıp "Havuzdan çıktımda, bir arayıp sesinizi duyayım." dedi haspam. :lol:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 4:
ArdaPerk, camorenesi, Emre E., REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 22 Tem 2011, 11:17

Bu arada son dakika haberi vermek istiyorum :duyuru:

Burger King'de 30 kişinin etkisinden kurtulamayan kızlar çarşamba günü büyük bir kavga etmiştir ve biri kovulmuştur :shocked2:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Tem 2011, 11:32

ArdaPerk yazdı:Bu arada son dakika haberi vermek istiyorum :duyuru:

Burger King'de 30 kişinin etkisinden kurtulamayan kızlar çarşamba günü büyük bir kavga etmiştir ve biri kovulmuştur :shocked2:

Bence, Sen, Pazar gününden sonra oraya tekrar gittin. Kızları etki altına aldın. Aşık ettin kendine. :inlove:
Çarşamba günü de Ankara'dan gidince olan oldu. Düştüler birbirlerine işte. :lol:
Asıl durum budur. :lol:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 22 Tem 2011, 12:10

Emre ERBASAR yazdı:

Bence, Sen, Pazar gününden sonra oraya tekrar gittin. Kızları etki altına aldın. Aşık ettin kendine. :inlove:
Çarşamba günü de Ankara'dan gidince olan oldu. Düştüler birbirlerine işte. :lol:

Benim için sipariş almak için kavga ettiler zaten :tey:

Çok güldüm Abicim :lol:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: MertTuğrul » 22 Tem 2011, 12:23

ArdaPerk yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:

Benim için sipariş almak için kavga ettiler zaten :tey:

Çok güldüm Abicim :lol:

Arda abi yenge duymasın :D
İYİKİ VARSINIZ DİECASTR :hearth:
Resim
Kullanıcı avatarı
MertTuğrul
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Mert TUGRUL
1/18 Model Sayısı: 18
1/43 Model Sayısı: 8
1/64 Model sayısı: 62
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 90
Rep Puani: 1415
MertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yok

İletiYazar: masato » 22 Tem 2011, 23:27

Bu güzel yüreklerle beraber olamadığım ve bu kadar geç mesaj yazdığım için kusura bakmayın... Katılamama sebebim biraz ailevi... Bu sebebden hoş görün beni... Mesaj ise bu hafta biraz evde değildim ve işde de biraz saçma bir yoğunluğum vardı... Ancak bu gece internet sorunlarımı hallettikten sonra yazabiliyorum... Bu forum insanda bağımlılık yaptığı gibi buluşmalarda artık bağımlılık yapıyor sanırım... Bir ufacık sebeb insanları peşinden sürüklüyor gerçekten çok güzel... Keşke bende Ankara'da olabilseydim... Valla nası özledim buluşmaları nası özledim model incelemeyi... :tey: Bu arada forumdaki manasız kişisel hislerden arınmakta fayda var... Sonuçda herkesi aramak gerekmez böyle işler için katılmak isteyen engeli yoksa katılır gider... Daha önce İstanbul dan habersizce Ankara'ya giden ekip buna en güzel örnektir... Defalarca İstanbul'a giden Emre abide şu anda aklıma gelenlerden... Bu forum güzel forum... İnsanlar saygılı... Saygı ortamını kaybetmeyelim arkadaşlar... Daha yıllarca buralarda olacağız... Daha torunları okşarken buluşacağız... Model bahane dostluk şahane....
Durmak yok mesaj yazmaya; Buluşmaya DEVAM !!!!

Saygı ve sevgilerimle....
Bu ara az aktif masato ... :tey:

mesaj için masato teşekkür aldı- 6:
ArdaPerk, brsgzl, camorenesi, Emre E., sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: brsgzl » 23 Tem 2011, 10:03

Alpercim Merhabalar;

Ankara'ya geldiğinizde görüşebilmek dileklerimle, eşine selamlar. Nikah öncesi arayarak moral verdiğin için tekrardan teşekkür ederim. Gerek sen, gerekse Emre ve Gökhan Abi telefonla arayarak desteğinizi eksik etmediniz. Bahadır zaten yanımdaydı sağolsun. :) Samimiyetiniz için teşekkür ederim. Bu buluşmaya ben de katılamadım ama bir sonrakine umarım beraber katılabiliriz. Saygılar... :bye:
Resim

mesaj için brsgzl teşekkür aldı- 3:
Emre E., masato, sui_cast
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baris GUZEL
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1