DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

İletiYazar: sui_cast » 21 Tem 2011, 14:03

Emre ERBASAR yazdı:Ne anlatıyorsam Ben burda... :lol: Çok iyi yakalamışsın Arda, eline sağlık. :foto: :good2:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ben Arda'nın makinesini kurcalarken çektim.. Hatta orada birine de gösterdim :sun: Olmuyo böyle yaa.. Kendime yeni bir makine almam lazım :think:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Tem 2011, 14:26

sui_cast yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:Ne anlatıyorsam Ben burda... :lol: Çok iyi yakalamışsın Arda, eline sağlık. :foto: :good2:

Ben Arda'nın makinesini kurcalarken çektim.. Hatta orada birine de gösterdim :sun: Olmuyo böyle yaa.. Kendime yeni bir makine almam lazım :think:

O zaman Sana teşekkür ederim. REP'lerim... :+1:
(İlk iletini şimdi okudum. :angel: )

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
camorenesi, G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Onno » 21 Tem 2011, 14:58

Emre ERBASAR yazdı:
Onno yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:
Onno yazdı:Maşallah, İzmit'den (ist vs.) kalkıp giden arkadaşlara bir telefon uzaktaydık ama aramayı teşrif bile etmedi arkadaşlar. :n:

güzel toplantı olmuş :y:

Şekerim, Moderatör'üm, Uzun İri Arkadaşım, konu 2 haftadır zirve yaptı. Buluşma organizasyonunu, 7.Temmuz.2011 Perşembe günü açmış olduğum başlıkta belirtmiştim. Arda ile arabada giderken, Gökhan'ı arayıp tarih kararlaştırdık. :call:

:arrow: 17 TEMMUZ 2011 - ANKARA ve İSTANBUL BULUŞUYOR :)

Biz de teşrifini beklerdik Senin, ama sesin çıkmayınca işlerin var zannettik. Askerlik vs. malum. İstanbul ekibi organizasyonunu kendisi yaptı. :yol: Zaten Arda, 3 haftadır Ankara'daydı. Keşke aramızda olabilseydin. :good2:

Görüşemedik bir türlü, inşallah Askerliğini Ankara'da yaparsın da, mümkün olan haftasonları ziyaretine geliriz. :selam:

Konunun varlığını biliyorum çok fazla giremedim siteye yoğunluğumdan dolayı. Bir telefon çok da uzağınızda olmasa gerek diecastr.com organizatörleri : - ) ...
Neyse hayırlısı inşallah

Hayırlısı tabi ki. :shake: Bir şey demiyorum.
Aramızda olmak isteyen herkes, bize telefon açıp, katılacaklarını bildirdiler.
Hatta öğrenci arkadaşlarımızı bizzat kendim aradım. Alınmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.
Bakşa bir konuda, aynı ilde olmanıza rağmen, haberi olmayan arkadaşımız ile yapmış olduğunuz yazışma aklıma geldi de, fazla uzatmaya gerek yok zannedersem.
Gökhan Abi'n ile beraber, bu buluşmanın organizatörü olduğum için yazma ihtiyacı duydum, kusura bakmayasın. :bye:

3 kişinin 1 kişiyi çok da planlı olmayan bir buluşmada hatırlamaması sorun olmasa gerek. Fakat onca insanın çağırmak için olmasa da hal hatır sormak için elini telefona atması zor mu, hele ki böyle bir organizasyonda , ben telefon numaralarım kaybolmadan önce herkesi arar sohbet ederdim numaralarım kayboldu kim arıyor kim aramıyor ortaya çıktı :) neyse iyi eğlenceler herkese !?

Neyse, saygılar abi..
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Tem 2011, 15:10

Onno yazdı:3 kişinin 1 kişiyi çok da planlı olmayan bir buluşmada hatırlamaması sorun olmasa gerek. Fakat onca insanın çağırmak için olmasa da hal hatır sormak için elini telefona atması zor mu, hele ki böyle bir organizasyonda , ben telefon numaralarım kaybolmadan önce herkesi arar sohbet ederdim numaralarım kayboldu kim arıyor kim aramıyor ortaya çıktı :) neyse iyi eğlenceler herkese !?

Neyse, saygılar abi..

Şimdi rahatsın işte, yoğunluğun bitmiş, arar sorarsın herkesi artık. Telefon numaraların kaybolduktan sonra, seninle telefonda konuştuk hatırlarsan, kaydetmiş olmalısın.
Senin yoğunluğun varsa bizim de var, herkes gibi çalışıyoruz biz de, o yüzden forumda konu açtık ve katılım bekledik.
Hatta buluşma anında, Alper aradı ve onunla konuştuk. Yirmisekiz kişiden birinin de mi telefonu yoktu yani...
Hatalıysak özür dileriz Onur'cum.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
FastBack, mkkarakas
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 21 Tem 2011, 15:29

Onno yazdı:Maşallah, İzmit'den (ist vs.) kalkıp giden arkadaşlara bir telefon uzaktaydık ama aramayı teşrif bile etmedi arkadaşlar. :n:

Kendince tabiki haklı olabilirsin Onur. Fakat Emre Abi'ninde dediği gibi haftalar öncesinden forumda hep ilk sıralarda kaldı konu. Bende oldukça yoğunum. Ara sıra merakıma yenik düşüp mutlaka foruma bakıyorum. Burada gönül koymanın bir anlamı yok bence. Keşke sende olsaydın da, daha kalabalık olsaydık. Ayrıca 2 uzun adamı bu buluşmanın kaldıracağınıda pek sanmıyorum hani. :lol: Gerçi seninde o gün planın varmış sanırım. Sizlerde ne güzel eğlenmişsiniz işte. Kaza ile foruma girip görseydin ne olacaktı? Arada kalacaktın. Neyse olan olmuş. Bir daha ki sefere sende daha yakından takip edersin, bizlerde ilk sana haber veririz.

Sebepsiz yere birbirimizi kırmaya hiç gerek yok. Havalar zaten sıcak. İstemeden ve fark etmeden kurduğumuz cümleler daha sonra çok farklı yönlere çekilebilir. Bir dahaki buluşmada görüşmek üzere...
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 3:
Emre E., FastBack, mkkarakas
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 21 Tem 2011, 16:47

Bora TURAN yazdı:

Bir daha ki sefere sende daha yakından takip edersin, bizlerde ilk sana haber veririz. .

Ben yakından takip ediyorum Bora'cım.
Saygılar Teşekkürler
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Onno » 21 Tem 2011, 16:48

Emre ERBASAR yazdı:
Onno yazdı:3 kişinin 1 kişiyi çok da planlı olmayan bir buluşmada hatırlamaması sorun olmasa gerek. Fakat onca insanın çağırmak için olmasa da hal hatır sormak için elini telefona atması zor mu, hele ki böyle bir organizasyonda , ben telefon numaralarım kaybolmadan önce herkesi arar sohbet ederdim numaralarım kayboldu kim arıyor kim aramıyor ortaya çıktı :) neyse iyi eğlenceler herkese !?

Neyse, saygılar abi..

Yirmisekiz kişiden birinin de mi telefonu yoktu yani...

28 kişinin birinde de mi benim telefonum yoktu? Soru bu olmalı :exc:

Genede teşekkürler
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 21 Tem 2011, 17:06

Onno yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:

Neyse, saygılar abi..

Yirmisekiz kişiden birinin de mi telefonu yoktu yani...

28 kişinin birinde de mi benim telefonum yoktu? Soru bu olmalı :exc:

Genede teşekkürler

Onur amacın ne?
Sinirlenmek istemedim ama, direk bir sataşma sözkonusu herhalde?
Bora'nın bahsettiği gibi, neden gelmediğini zaten konuştuk. Sosyal paylaşım sitesinde de "Nicomedia Garage Meeting" fotoğraflarını paylaşmışsın zaten.
Hadi diyelim haber verdik, gelebilecekmiydin? İki dakikanı ayırıp da, (bir dakika da olabilir) Moderatör olduğun forumumuza bakıverseydin -ki teknoloji sayesinde bu çok kolay- herşeyden haberin olurdu, kimse de sana gelme demezdi. Sevinç duyardık. Pazar günü tercihini bu yönde yapmış olman için kimse seni de sorgulayamaz zaten.
Kusura bakma ama, pazar günü yapılmış bir paylaşıma, perşembe günü cevap yazman bile bunu açıklar diye düşünüyorum. 28 kişi mi seni düşünecek, sen mi 1120 üyesi olan forumumuzu düşüneceksin, bence de soru bu olmalı.
Yazmak istemezdim ama kusura bakma yine yazacağım: Sana haber vermediğim için çok özür dilerim Kardeşim.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 5:
Bora TURAN, FastBack, ozgurs82, sui_cast, yabaroz
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 21 Tem 2011, 17:17

Onno yazdı:
Bora TURAN yazdı:

Bir daha ki sefere sende daha yakından takip edersin, bizlerde ilk sana haber veririz. .

Ben yakından takip ediyorum Bora'cım.
Saygılar Teşekkürler

Bende sadece İstanbul ekibine sitem ettiğin için kendimde cevap verme hakkı buldum. Doğal olarak o şekilde cevapladım. Emre Abi'nin dediğine aynen katılıyorum. Buradaki amaç nedir Onur? Sadece 1 kere yüz yüze görüşme fırsatımız olduğu halde ne kadar esprili ve ne kadar düzgün bir insan olduğunu anladım. Doğal olarakta bu yaklaşımına anlam verememekteyim. Şurada askere itmene bir şey kalmadı. Kendi adıma söyliyeyim Ankara'da senide belki askere gitmeden önce son bir kez daha görebilmek güzel olurdu. Belki bu buluşmadan haberi olmayan bir çok kişi daha var. Hatta konuya yazanlar da var. Fakat hiçbirisi bu kadar sitemkar değil. Hele senin gibi bir insan neden bu kadar sitem eder hiç anlamadım. Bende sana bir soru sormak istiyorum izninle. Diyelimki özellikle ben seni arayıp böyle bir organizasyon var deseydim. Sende kim bilir ne zaman diğer organizasyona katılacağını söyleseydin. İşte o zaman cevabın ne olurdu? Samimi söylüyorum öğrenmek istiyorum. Tekrar tekrar söylüyorum. Sevdiğim ve değer verdiğim bir insanın bu tarz sitemi beni çok üzdü. Konunun bu kadar uzamasıda. Forumdaki rütben önemli değil bence. Her kim olursa olsun benim için herkes eşittir. Admin olmuş, VİP olmuş önemi değil. Yapılan buluşmalarda ve telefon görüşmelerinde inan bu rütbelerin hiç bir anlamı olmuyor. Gökhan Abi'nin ben sitenin adminiyim daha ağır olayım çabasında olmadığı gibi.

Senden ricam, bu olayı çok fazla ve çok gereksiz bir şekilde uzatma. Daha önceki mesajımda da dediğim gibi. Şimdi kurduğun cümleleri yarın okuyunca pişmanlık duygusu yaşama. Her fırsatta ne kadar sıcak ve samimi bir aile olduğumuzu dile getiriyoruz. Her ailede olduğu gibi bu ailede de bazen bu tarz "sorunlar" yaşanabilir. Önemli olan birbirimize duyduğumuz saygıdır. Umarım sende ne yaptığını farkındasındır. Kendi adıma söyleyeceklerim bu kadar. Seni kırdıysam da ayrıca özür dilerim.
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 3:
Emre E., Onno, ozgurs82
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Tem 2011, 17:23

Benim seni yüzyüze tanıma fırsatım olmadı Onur. Defalarca telefonda konuştuk. Hatta en sevdiğim arkadaşımın, Kardeşimin, Dostumun, benimle paylaştığı kadarıyla; bana, seni anlattığı kadarıyla sen iyi birisin.
Formumuzdaki herkes de bunu bu şekilde biliyor.

Benim tanıdığım Onur, böylesine güzel bir konuya, Aile olduğumuzun göstergesi olan ve harika zaman geçirilmiş bir konuya, bu cevabı yazmamalıydı Kardeşim.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
FastBack
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 21 Tem 2011, 18:08

Seni tanıdığım kadarı ile ve böylesine bir mesaja açıkçası çok şaşırdım ve bir o kadar üzüldüm Onur.
Buluşma konusu 10 gün açık kaldı ve ismini yazdıranlarla diyalog içine girildi ve bunun haricinde kimse özel olarak aranmadı.
Ortada ve böylesine bir alıngan tavır gösterecek durum yoktur.
Senin adına, talihsiz ve acele ile yazdığın bir mesaj olarak düşünüyorum.
Böylesine bir konu içinde de bu mesajlara vesile olduğumuz için üzüldüm.
Bu özel konu içinde de (sen şunu dedin, ben böyle düşündüm v.b.) gereksiz tartışmaların yaşanmasını istemem.
Sonuç olarak; kimsenin, kimseye özel olarak yaptığı kasıtlı bir davranışı yoktur.
Bu açıklamalarımdan sonra ve yazmış olduğun mesajını bir kez daha okuman ile vereceğin kararı sana bırakıyor, iyi forumlar diliyorum.

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 5:
Bora TURAN, Emre E., FastBack, Onno, sui_cast
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16901
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 21 Tem 2011, 18:41

Emre Abiiiiiiiiiii. Göbek dekoltesi vermişsin. :lol: Bütün gün bu cümleyi bana kuranlara gelsin bu fotoğraf. :dance7: Göbekliyiz kardeşim. Ne yapsak fırtlıyor bir yerden. :happy:

Bu arada 28 Ekim 2010 tarihinde Gökhan Abi'nin tavsiyesini aynen kendi cümleleri ile hatırlatırım. :lol:

Admin yazdı:NOT/TAVSİYE: Fotoğraf çekerken makineyi yan çevirip boydan almayın. Forum kuralına göre fotoğraf ekleyince bastıbacak gibi çıkıyorsunuz... :grin: :diecastasi: :drinksb: :+1:

İşin şaşırtıcı kısmı hem Arda, hemde sen makineyi yan çevirip boydan almışsınız. :nanik:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 4:
camorenesi, Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 21 Tem 2011, 18:43

Bora TURAN yazdı:

Emre Abiiiiiiiiiii. Göbek dekoltesi vermişsin. :lol: Bütün gün bu cümleyi bana kuranlara gelsin bu fotoğraf. :dance7: Göbekliyiz kardeşim. Ne yapsak fırtlıyor bir yerden. :happy:

Bu arada 28 Ekim 2010 tarihinde Gökhan Abi'nin tavsiyesini aynen kendi cümleleri ile hatırlatırım. :lol:

Admin yazdı:NOT/TAVSİYE: Fotoğraf çekerken makineyi yan çevirip boydan almayın. Forum kuralına göre fotoğraf ekleyince bastıbacak gibi çıkıyorsunuz... :grin: :diecastasi: :drinksb: :+1:

Napalım, göbekliyiz Abicim. :lol:
Önce niyet, sonra diyet. :blush:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, camorenesi, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir