DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

Yetkili: G.HEPARSLAN

DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Tem 2011, 23:43

Öncelikle bu özel ve büyük buluşmaya; yüreklerini katan ve imzalarını atan değerli arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum... :handshake: :bye: :bayrak:

:arrow: En başta ve kilometreleri hiçe sayan DIECASTR/İSTANBUL ailemize,
:arrow: Organizasyon yapılırken; son anda gelemeyeceğini bildiren ve çok önemli bir programını iptal edip Afyon' dan gelen Ömer ÖLÇEK kardeşimize,
:arrow: Çeşitli illerde yapılan ve Diecastr Buluşma organizasyonlarının hemen hemen hepsine katılan Arda PERK kardeşimize,
:arrow: Özel bir sürpriz ile buluşmamıza katılan ve hepinizin yakından tanıdığı, büyük üstad; Korkut VAROL abimize,
:arrow: Gün geçtikçe sayıları artan, DIECASTR/ANKARA ailemize ve organizasyonda emeği geçen tüm değerli dostlarıma,

Yürekten teşekkür ediyor ve sevgilerimi iletiyorum. :hearth: :inlove: :hearth:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Takdir edersiniz ki; bugün yaşadığımız kalabalık buluşmada çok duygulu anlar yaşadık ve yaşanmayacak gibi de değildi gerçekten. :f:

Onlarca hobi içerisinden ve en nadir olanını seçmiş hobiciler olarak; 3 yıldır yaptığımız paylaşımlar ile bu noktaya gelmiş durumdayız... :handshake:

Bu büyük buluşmada yanımızda olamayanlar olabilir fakat, sitemize harcanan en ufak emeğinden en büyük emeğine kadar yaptığımız paylaşımların sonucudur bu buluşma diye düşünüyorum ve buluşmamıza katılamayan değerli üyelerimizin de harcamış olduğu emeklere şapka çıkartıyorum. :sapka:

Önsöz olarak değerlendireceğinizi düşündüğüm bu yorumumdan sonra; hikayesi/45 fotoğraf ve 2 video ile hazırladığım bu özel konu karşınızda... :bb: :handshake:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.Temmuz.2011 akşamı, organizasyonun son şeklini vermek üzere, değerli kardeşim Emre' nin evindeydim...
Kimler nereden alıncak ve kimler nereden karşılanacaklar konusunun telefon trafiği ve yapacağımız sürprizlerin son şeklini verdik beraberce... :drinksb:

1.hazırlık: Organizasyon konusunda ve Bora TURAN' ın; "Ankara' ya geldiğimde Ankara oyun havaları eşliğinde göbek atmak istiyorum!.." lafı üzerine; hazırladığımız ANKARA OYUN HAVALARI CD' si idi...

2.hazırlık: Bu özel gün için almış olduğum modelin, tüm buluşmaya katılan üyelerimize imzalatılması hazırlıkları...

3.hazırlık: Son zamanlarda yaşanılan terör saldırılarına karşı; bir buluşma ile bile olsa dik duruşumuzu sergileyebilecek/milli duygularımızın gereği olan, TÜRK BAYRAĞIMIZIN arabalarımıza asılması için bilgilendirdiğimiz ve hazırlıklarını yaptığımız anlardan... :hearth:

Bu hazırlıklardan sonra; 17.Temmuz.2011 sabahına büyük bir heyecanla uyandık... :pool:

ANKARA EKİBİNİ planladığımız yerlerden alarak ve İSTANBUL EKİBİNİ karşılayacağımız yer olan ESKİŞEHİR YOLUNDAKİ bir kafede sohbet etmeye ve günün anlamına özel modelimizi imzalatmaya başladık.

İstanbul ekibi ile sürekli yapmış olduğumuz telefon trafiğimiz sonucunda ve yaklaştıkları haberini aldıktan sonra, karşılama hazırlıklarımızla (ANKARA OYUN HAVALARI) yerimizi aldık... :lol:

Beklenen an geldi ve en önde ALİ SAMANGÜL' ün tırı ile karşılaştık. :grin:

Daha sonra, klimasız arabası ile Bora gözüktü; 34-EIR-40

Ve, Nazlı' sı ile Burak; 34-N-2196

Bora kardeşim, hazırladığımız sürprizi yadırgamadan ve arabadan iner inmez; ANKARA-MİSKET eşliğinde oynamaya başladı... :laughing:

Video için tıklayınız... :movie: :arrow: BORA ve ANKARA HAVASI :lol:

Bu neşeli karşılamadan sonra ve bizi ATAKULE' de bekleyen diğer arkadaşlarımız ile buluşmak üzere yola çıktık ve arabalarımızdaki TÜRK BAYRAKLARIMIZLA; BOTANİK PARKI' nda aldık soluğu... :f1:

ATAKULE' de ise, bizleri yine özel bir süpriz bekliyordu...

Değerli üstad Korkut VAROL abimizin, bizleri karşılaması ile mutlu olduk. :cicek:

Hoş süprizlerin yaşanmasından sonra, Bora' nın; "ATEŞ BENİ ÇAĞIRIYOR, BURGER' a gidelim!.." demesi ile, öğlen yemeğimizi; şaşkın bakışlar arasında ve baskın yaparcasına yedik... :grin:

Bora' nın, "Bu menü bitti, başkasını verin!.." cümlesi kulaklarımda çınlıyor hala... :laughing:

BURGER' dan kesitler...

O saatlerde, 1 müşterisi bile olmayan BURGER' a 30 kişi dalınca ve Bora' nın, kasiyer kızlarla yapmış olduğu özel sohbetlerinden sonra, elinde bir tomar çekiliş bileti ile çıktığını gördük... :lol:
Bedavaya aldığı biletleri, 5' er liradan bizlere satmaya çalışması ise tam bir facia idi diyebilirim. :grin:
Şaka, şaka tamam... :lol:

Karnımızı doyurduktan sonra, BOTANİK BAHÇESİNDEKİ yerimizi aldık ve günümüze özel imzamızı, anlamlı modelimiz üzerine attık... :duyuru:

Eşimin doğum günümde aldığı hediyeyi, :arrow: DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİM ve TEŞEKKÜR :))
Konusunda söz verdiğim gibi buluşmaya getirdim ve ilgi gördüğüne sevindim... :handshake: :f:

Bora' nın oturmuş olduğu piknik masasının karşısında kimsenin oturdumadığını hesap etmeden yanına oturan ve oturması ile kalkması bir olan Deniz Hocam' ın heyecanı görülmeye değerdi... :lol:
Masa, arkaya yatacak iken, Bora' nın duaları kurtardı diyebilirim... "Allah muhafaza abi, karşıma iki kişi oturun ve dengeleyelim lütfen!.." :laughing:

Buluşma genel / Ortak arkadaş (Deniz Hocam iyi bilir... :) :lol:

Her buluşmada olduğu gibi misafirlerimiz de vardı bu özel günde... Ortak arkadaş... :grin:

Mesela ve su satıcısı Bora; Deniz Hocam ile benim ortak arkadaşımız... :lol:

Video için tıklayınız... :movie: :arrow: SUCU BORA TURAN2

Modellerle dolu masalarımız... :drinksb:

Bu kadar yaşanmışlıktan sonra ben de sizler için ve elbette ilgimi çeken modellerle bir-iki çalışma yaptım... :smoke1:

Fotoğraf Çekim Teknikleri başlığına en güzel örnek; KARKAS' ın parmakları... :lol:

2001 yılında sıfır almış olduğum Clio ise ilgimi çekenlerdendi... (Arda PERK ve İbrahim kardeşime sevgilerimle...)

Kardeş forumumuz MODELTIR.COM' un değerli yöneticisi Mustafa TOKATLI' nın getirmiş olduğu ve lastiğine takoz koyduğumuz bu model ise bambaşkaydı... :y: :f:

Bu büyük buluşmaya değer katan ve en başta paylaştığım ilk fotoğrafa geldiğimiz nokta...

Bu keyifli fotoğraftan ve günün ardından, aramızdan ayrılmak zorunda kalan arkadaşlarımız ile vedalaştık... :handshake:
Ardından ve 3.durağımız olan KENTPARK' a kahve keyfi yapmaya gittik ve burada da bir sürpriz ile karşılaştık... :handshake: :f:
Pazar günü olmasına rağmen çalışan ve yoğun işlerinden vakit ayırıp yanımıza gelen değerli kardeşimiz, Eren ÇELİK; bildiğiniz UÇAK modelleri ile aramıza katıldı. :handshake: :coffee:

KENTPARK KAHVE keyfinden sonra da, siz değerli üyelerimiz için son bir poz vererek ayrıldık... :sad1:

Yaşanılan bu özel güne, maddi/manevi katkıda bulunan ve emek harcayan tüm arkadaşlarıma ve konuya ilgi gösterecek siz değerli üyelere selam ve sevgilerimi iletirim... :f:

İzniniz ile ve bu değerli katılımlar ile oluşturduğum konuyu, en başta paylaştığım fotoğraf ile bitirmek istiyorum... :f:
Çünkü; bu değerli fotoğrafa baktığımda, DIECASTR ailemiz geliyor aklıma... :bayrak:

:nazar: :sapka:

DİP NOT: Sözümü dinleyip, konuyu açmadığın için teşekkürler Alhas... :wait: :punish: :grin: :handshake: :sapka: :f:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

İletiYazar: Koray Edis » 17 Tem 2011, 23:57

keske gelebilseydim... ama hafta sonlari calisiyorum ne yazikki...
Resim

mesaj için Koray Edis teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Koray Edis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Koray
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 810
Koray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 18 Tem 2011, 00:00

Emeği geçen herkesin eline emeğine yüreğine sağlık. Güzel anlatımınla sanki ordaymış gibi hisstettim kendimi Gökhan abicim. Yine güzel ve kalabalık bir aile tablosu çıkmış ortaya. Gönül isterdi ki orda olalım ama bu eğitim hayatı baltalıyor böyle güzellikleri malesef.

Akın AYDIN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: FastBack » 18 Tem 2011, 00:04

Bu Güzel Gün için Herkese Çok Teşekkürler... :syg:
Biz Bir Aileyiz. Biz Büyük Bir Aileyiz :drinksb: :bayrak: :nazar:
Resim

Kullanıcı avatarı
FastBack
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bora Ç.
1/18 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 858
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3305
FastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 18 Tem 2011, 00:25

Merhabalar Sevgili Diecastr sakinleri..

Öncelikle şehir dışından gelen kardeşlerim ve abilerim olmak üzere katılan herkese çok çok teşekkür ediyorum..
GÜnün tek kötü yanı sıcaklık ve o ağacın altında kalmamız yüzünden böceklerin saldırısına maruz kalmamızdı.. Neyse ki sonra doğa ile uyum içinde yaşamayı öğrendik ve ortama adapte olduk.. :lol: ( O ağaçtan damlayan şeyleri nasıl çıkaracağımızı biri anlatabilirse çok sevinirim.. :sweat: ) Onun dışında yaşanan güzellikler bunları hissettirmedi bile..

Hikayeyi biliyorsunuz ve uzun uzun anlatmayacağım.. Şimdilik buluşmadan enstantaneleri paylaşıyorum..Modeller sonra gelecek..
Sürpriz yapan Korkut Varol abimize,
Tanışmaktan mutluluk duyduğum Deniz Abi'ye ve diğer arkadaşlarıma / kardeşlerime..
Uzun yollar yapan herkese..
ADminimize..
Her zamanki gibi buluşmanın baş mimarı sayın Emre E.'ye.. Ankara ekibine, şaşkın burger kızlarına, elimde tornavidayla güvenlik kapısından geçmeme izin veren güvenlik görevlisi kardeşe :lol: ve hatırlayamadıklarıma tek tek teşekkürler.
. :y:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

:lol:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son sui_cast tarafından, 18 Tem 2011, 16:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: dogankeles » 18 Tem 2011, 00:37

Mükemmel bir organizasyon, böylesine ihtişamlı bir buluşmayı toplumun büyük çoğunluğunun oyuncak olarak adlettiği bir konu üzerinden başarabilmek gerçekten önemli bir başarı.

Gün içerisinde yakın çevremle bir kamp organizasyonu 2 adet forum buluşması vardı (diğerini bilenler vardır belki TCT) çok önceki bir tarihte belli olan kamp organizasyonundaydım, kaçırdığım için üzgünüm. Diğerlerine demek istiyorum ama kaçan balık büyük oldu.

mesaj için dogankeles teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, Rallyci, sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
dogankeles
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Dogan KELES
1/18 Model Sayısı: 50
1/32 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 221
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 945
dogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yok

İletiYazar: brsgzl » 18 Tem 2011, 00:38

Çok değerli abilerim ve arkadaşlarım;
Gerçekten katılımın üst seviyede olduğu süper bir buluşma olmuş. Bir sonraki buluşmanıza katılabilmeyi dilerken, emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Gökhan Abi, Emre Abi modelin imzalanması düşüncesi çok güzel olmuş. Her zamanki gibi güzel ve klas düşünmüşsünüz. :good2: Tebrik ederim.
Bahadırım jantlar on numara olmuş kazasız belasız kullanmanı dilerim. :tey:
Başta o kadar yoldan gelen İstanbul ekibi olmak üzere katılan ve katılmak isteyip de katılamayan herkese selamlar, sevgiler... :bye:
Resim

mesaj için brsgzl teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, Rallyci, sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baris GUZEL
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 8
Rep Puani: 475
brsgzl rep puani yokbrsgzl rep puani yok

İletiYazar: Denonitros » 18 Tem 2011, 00:52

Oh iyi eğlenmişsiniz valla. :grin: Gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş.Ellerinize sağlık.Özellikle Ankara havaları çalışması beni benden aldı. :laughing: Modelin imzalanması olayıda güzel olmuş onun içinde ellerinize sağlık.Organizasyon çok güzel olmuş tekrardan ellerinize sağlık. :syg:

Denonitros
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: youth_peer » 18 Tem 2011, 01:00

Emeği geçen abilerime kardeşlerime teşekkür ederim tekrar tekrar güzel bir gün geçirdik hep beraber. :y: :handshake:

O ağaçtan damlayan rezineleri fiber bezle bastırmadan teker teker temizledim kuruyunca çizmeden çıkıyorlar.
Bavarian Engineers Club

Mechanical Engineer

mesaj için youth_peer teşekkür aldı- 7:
Bora TURAN, Emre E., FastBack, G.HEPARSLAN, Rallyci, sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
youth_peer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen ÇOBAN
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 345
youth_peer rep puani yokyouth_peer rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 18 Tem 2011, 01:10

Diyecek bir söz bulamıyorum :nazar: :nazar: :sapka: :sapka: :sapka: :sapka: :sapka: :sapka: :sapka: :sapka: kaldırıyorum bende. :+1: :inlove:
Modelcilik bir tutkudur...

Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: dogankeles » 18 Tem 2011, 01:25

Buluşmaya katılan tüm arkadaşların mümkünse üye nickleri ile bir listesinin yazılması mümkün mü acaba?

mesaj için dogankeles teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
dogankeles
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Dogan KELES
1/18 Model Sayısı: 50
1/32 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 221
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 945
dogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 18 Tem 2011, 01:49

Güzel bir buluşma olmuş,emeği geçen herkese teşkkürler :coffee:

mesaj için ozgurs82 teşekkür aldı- 7:
Bora TURAN, camorenesi, Emre E., G.HEPARSLAN, Rallyci, sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 18 Tem 2011, 04:22

Harika bir buluşma gerçekleşmiş oldukça kalabalık gözüküyor.Ankara'ya gelme ihtimali vardı ancak şu sıralar ayarlayamadım haftaya geleceğim sanırım çok isterdim aranızda olmak bir daha ki sefere umarım.Teşekkürler fotoğraflar için,katılan ,emeği geçen herkesin yüreğine sağlık :drinksb:
Resim

Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir