03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :)) -sf.3 fotoğraf revize

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :))

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:24

MAKOSHARK yazdı:Uzakları yakın edebilmek çok güzel bir duygu ve insanın sevdiği insanlarla beraber olmasınada paha biçilmez... :smile: :smile: :smile: Biz güzel bir aileyiz. :sun: :sun: :sun:

Abicim, defalarca söyledim ama bir kez daha söylemek istiyorum. Ailem adına, herşey için teşekkür ediyorum.
Sahildeki muhabbetimizde, sırtımıza aldığımız turuncu battaniye ile buda'lara benzediğimiz muhabbetini unutmayacağım.
Güzel yürek, güzel insan... :friends: :good2: :drinksb: :bravo:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19200
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:27

BuRaK-B yazdı::f1: 120 KM mi? :blush:

Emre Abi bu kısacık İstanbul gezinde bize de zaman ayırabilmene gerçekten çok sevindim. Sayende bir araya gelebildik. Yine imkan olursa görüşmek dileğiyle. Bu hevesle çok geçmeden Ankara organizasyonumuzu hızlandırmak için çalışmalara başlayalım... :drinksb:

Mustafa ile Bora'nın 'Tükenmez kalem-Receiver' diyaloğu kesinlikle günün bombasıydı, hala gülüyorum :laughing: :good2:

120 km işin latifesi tabi ki, senin gibi dikkatli bir kullanıcı o hıza çıkmaz bile Burak'cım.
Bu kadar hevesliyken, Mustafa ve Bora ile görüşün şu Ankara işini.
--
O muhabbetten başka neler vardı neler, anlatmakla bitmez şimdi... :lol: :grin: :lol: :grin:
Duygu yüklü 1:43 için teşekkürler Burak. :friends:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 05 Ekm 2010, 10:21

Kısa zamanda şu Ankara işini masaya yatırmak lazım beyler.. Ankara İstanbul gibi değildir galiba kış oraya bizden erken gidiyor bilmem anlatabildim mi :)
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Ekm 2010, 12:43

Emre ERBASAR yazdı:Kısa bir Bora - Mustafa diyaloğu:
Bora: Mustafa yanında tükenmez kalem mi taşıyorsun. (Cebinden tükenmez kalem çıkarıp elinde tutan Mustafa'ya doğru söylüyor)
Mustafa: E muhasebeciyiz biz, kalemin nerede lazım olacağı belli olmaz... (Haklı olarak)
Bora: E Mustafa ben de uyducuyum, yanımda receiver mı taşıyım yani şimdi...
Bütün masa: :lol: :lol: :lol:
--
Harikaydı doğrusu... :good2:

Çok güldüm bu kısa diyalog bile o günkü muhabbetin tadını gösteriyor ahhh ahhh keşke hafta içi olsada bende orda olabilseydim :cry1:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: masato » 05 Ekm 2010, 20:34

Buluşma bahane wooperlar şahane... :tey: Güzel insanların güzel buluşması... :tey: Valla nası özlemişim buluşmaları... :tey: Nice güzel buluşmalara... :tey: Herkesin yüreğine sağlık... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Kamil GÖNEN » 05 Ekm 2010, 22:55

Emre üstadım öncelikle masal gibi anlatımına ve birbirinden güzel fotoğraflar ile bizleride eşşiz sohbetinize dahil etmenden dolayı tüm gönlümden teşekkürlerimi sunmak isterim :hearth: :hearth: Ama bende neden orda olamadım demedim mi ? Çok dedim :sweat: Rahmetli babaannemin deyimi ile hepinizle dünya gözü ile görüşmek ve tanışmak isterdim :tey: Hele hele bu gözler ile deniz abinin muhteşem koleksiyonunu görmek tüm koleksiyoner dostların cennet diye nitelendirdiği odada olmak istemezmiydim hic ? Çok isterdim :yeah: Ama benim resimlerde dikkatimi en çok koleksiyoner dostların, abilerin ve kardeşlerin o modellere nasıl bir aşk ile baktıkları , ellerine aldıklarında sanki çocuklarını ellerine almış gibi itinalı, özenli olmaları beni çok daha fazla etkiledi. İşte tam o anda "Kamil çok doğru bir yerdesin ,çok doğru bir ailenin içindesin" dedim kendi kendime. Haddim olmasa da bu cümleyi içimden gelerek ve inanarak söylemiş olmam beni çok etkiledi ve duygulandırdı. Ailem dediğim bu topluma beni tanıştıran Emre üstadıma, yardımlarını esirgemeyen Gökhan ve Deniz abilerime ve beni çok çabuk benimseyen diğer aile dostarına teşekkürlerimi borç bilirim :hearth: :f: :hearth: İyiki varsınız :inlove: İyiki burdasınız :inlove:
Resim

mesaj için Kamil GÖNEN teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E.
Kullanıcı avatarı
Kamil GÖNEN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kamil GÖNEN
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 40
1/72 Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 135
Rep Puani: 60
Kamil GÖNEN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 06 Ekm 2010, 08:29

masato yazdı:Buluşma bahane wooperlar şahane... :tey: Güzel insanların güzel buluşması... :tey: Valla nası özlemişim buluşmaları... :tey: Nice güzel buluşmalara... :tey: Herkesin yüreğine sağlık... :tey:

Alper, biz de seni özledik. Yok mu bu haftasonu bir plan Ankara'ya doğru. Yapalım bir program. :friends:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 06 Ekm 2010, 08:31

Kamil GÖNEN yazdı:Emre üstadım öncelikle masal gibi anlatımına ve birbirinden güzel fotoğraflar ile bizleride eşşiz sohbetinize dahil etmenden dolayı tüm gönlümden teşekkürlerimi sunmak isterim :hearth: :hearth: Ama bende neden orda olamadım demedim mi ? Çok dedim :sweat: Rahmetli babaannemin deyimi ile hepinizle dünya gözü ile görüşmek ve tanışmak isterdim :tey: Hele hele bu gözler ile deniz abinin muhteşem koleksiyonunu görmek tüm koleksiyoner dostların cennet diye nitelendirdiği odada olmak istemezmiydim hic ? Çok isterdim :yeah: Ama benim resimlerde dikkatimi en çok koleksiyoner dostların, abilerin ve kardeşlerin o modellere nasıl bir aşk ile baktıkları , ellerine aldıklarında sanki çocuklarını ellerine almış gibi itinalı, özenli olmaları beni çok daha fazla etkiledi. İşte tam o anda "Kamil çok doğru bir yerdesin ,çok doğru bir ailenin içindesin" dedim kendi kendime. Haddim olmasa da bu cümleyi içimden gelerek ve inanarak söylemiş olmam beni çok etkiledi ve duygulandırdı. Ailem dediğim bu topluma beni tanıştıran Emre üstadıma, yardımlarını esirgemeyen Gökhan ve Deniz abilerime ve beni çok çabuk benimseyen diğer aile dostarına teşekkürlerimi borç bilirim :hearth: :f: :hearth: İyiki varsınız :inlove: İyiki burdasınız :inlove:

Ne kadar güzel yazmışsın Kamil Hocam. Teşekkürler. :inlove:
Bu arada Deniz Abi'nin fotoğrafları için çalışmalarım devam ediyor. Fotoğrafla da olsa aktaracağım sizlere... :angel:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 06 Ekm 2010, 12:53

Uzun uğraşlar sonucunda cep telefonumdaki fotoğrafları bilgisayara aktarabildim.
Buyrun cennettin fotoğraflarına. O sırada neler düşündüğümü siz de düşünün... :inlove: :inlove: :inlove:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 06 Ekm 2010, 13:03

Ellerine sağlık kardeşim inşallah sık sık görüşürüz böyle. :smile: :smile: :smile: Allah dostluğumuzu daim etsin her vakit diyorum. :f: :hearth: :f:

mesaj için MAKOSHARK teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Kamil GÖNEN » 06 Ekm 2010, 13:21

Veeeeeeeee işte cennet :hearth: :hearth: Deniz abi harikasın demekten başka bir söz kalmıyo denecek :inlove: İnşallah dünya gözü ilede görmek nasip olur bu güzel manzarayı :yeah: :hosp:
Resim

mesaj için Kamil GÖNEN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Kamil GÖNEN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kamil GÖNEN
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 40
1/72 Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 135
Rep Puani: 60
Kamil GÖNEN rep puani yok

Re: 03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :)) -sf.3 fotoğraf re

İletiYazar: sui_cast » 06 Ekm 2010, 14:07

Şimdi ben bu fotoğraflarda REP'i; modelleri ve odayı görmemizi sağlayan Emre Abi'ye mi verdim; yoksa evin bir odasında cennet yaratan Deniz Abi'ye mi verdim bilemedim ama gönlümden 8'er Rep koptu ikinize de açık açık söyleyim :+1:

:shocked2:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8140
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: RookieModelers » 06 Ekm 2010, 14:28

Subarular :yeah: :yeah: :yeah: bi gün böyle bir koleksiyonum olsun istiyorum sadece 1 gün olsa bile olur :cry1:

Çok güzel bir buluşma olmuş :sun:

mesaj için RookieModelers arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
RookieModelers
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

1/18 Model Sayısı: 0