ANKARA BULUŞTU... 2. BULUŞMA FOTOĞRAFLARI...

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: ANKARA BULUŞTU... 2. BULUŞMA FOTOĞRAFLARI...

İletiYazar: Rallyci » 16 Mar 2010, 17:37

Teşekkür ederim Bahadır ben de aynı şeyleri düşünüyordum kimbilir beki ordaki kuşlardan biri benim yerime gelmiştir.
Aynayı japonla değilde modellerdekine benzer bir bir yapıştırıcı ile onarmayı düşünüyorum. Kyosho Autoart ve diğerlerinde uygulanmamış olanlar gibi olurmu bilemem ama japondan daha iyi hem şeffaf hemde japonun yaptğıı gibi beyaz buğu yapmayan ve bir daha kırılamsı mümkün olamyak şekilde sabitleyici parça ile onarımını birlikte yaparız. arıyorum bu malzemeyi. Benim 530 un da aynaları yoktu en azından seninkinin var ve bu işi daha kolay kılıyor. 530 u mu sattığım kişiden geri alırsam seinkinden alıplarız artık yumuşak malzeme ile bu malzeme de folyonun yerini alacak işallah
Bu ayın sonuna kadar süre isteyeceğim ama en azından. Sonra devam edeceğim araştırmalara bu aralar sınavlar var 2 si birlikte zor yürüyor.
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Mar 2010, 17:47

Rallyci yazdı:Bazı nedenlerden aranızda olamadığım için üzgünüm. Orada olacağım içn mutluydum son günlerde yaşadığım bazı şeyler yünüden gelmek nasip olmadı.
Bir dahaki buluşmada yanınzda oacağım . Talisizlier yaşanırsa eğer tabikiAlah korusun, yanımda acil ilk yardım ekipmanları da oalcak. ve mümküjse basit kurtrıcı malaemeer değil hmsağlamlık hemde kusursuz görüntü ağlaycak malzemeler. hasarlar için gerçekten üzüldüm böyel ir durumda diğer buluşmada yaşamıştı Gökhan abimin peugeot 407 sinin başına gelen olaydı.
Tüm bu güzel ilişkiler ve tadına doyulmaz fotoğraflar için 40 bine ayrı ayrı teşekkürlşer o günlerde oakadar sıkıntıdan sonra orada olumsuz bir hava oluşturmak istemedim. halada bazı sorunlar var ama katılamadığm halde fotoğrflara yansıyan güzel şeyleri yaşamk isterdim
ileride birşeyler yoluna girerse büyük projelerimi de birlikte buluşmalara getirmek istiyorum. tabiki değil 40 50 bin sınır çizmiyorum
Allah her daim sıkı dostluğunuzu ayrmasın peşi sırada bizlerin
herşey için teşekkürler...

Birol tebrik ederim gerçekten kardeşim... Hafızan kuvvetli. :drinksb:
Peugeot 407' nin başına gelenleri hatırlamana şaşırdım açıkçası. Ben bile unutmuştum ve mesajını görünce aklıma geldi. :nod:
Bravo diyeceğim, başka birşey demeyeceğim. :x: :bravo: :+1:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Mar 2010, 17:49

nvrmnd yazdı:gerçekten çok güzel bir duygu olmalı benim vosvoslarımın yanında fazla prof kalıyorlar ama olsun... :lol: askerden sonra yani temuzdan sonraki ilk buluşmaya vosvoslarımla ve 1:1 vosvossumla bende katılmak isterim...tüm diecastcılara sevgiler saygılar!

J.er Ozan PEHLİVAN :grin:

Heyecanla bekliyoruz seni ve güzel paylaşımlarını Ozan kardeşim... :friends:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Mar 2010, 22:37

Rallyci yazdı:Bazı nedenlerden aranızda olamadığım için üzgünüm. Orada olacağım içn mutluydum son günlerde yaşadığım bazı şeyler yünüden gelmek nasip olmadı.
Bir dahaki buluşmada yanınzda oacağım . Talisizlier yaşanırsa eğer tabikiAlah korusun, yanımda acil ilk yardım ekipmanları da oalcak. ve mümküjse basit kurtrıcı malaemeer değil hmsağlamlık hemde kusursuz görüntü ağlaycak malzemeler. hasarlar için gerçekten üzüldüm böyel ir durumda diğer buluşmada yaşamıştı Gökhan abimin peugeot 407 sinin başına gelen olaydı.
Tüm bu güzel ilişkiler ve tadına doyulmaz fotoğraflar için 40 bine ayrı ayrı teşekkürlşer o günlerde oakadar sıkıntıdan sonra orada olumsuz bir hava oluşturmak istemedim. halada bazı sorunlar var ama katılamadığm halde fotoğrflara yansıyan güzel şeyleri yaşamk isterdim
ileride birşeyler yoluna girerse büyük projelerimi de birlikte buluşmalara getirmek istiyorum. tabiki değil 40 50 bin sınır çizmiyorum
Allah her daim sıkı dostluğunuzu ayrmasın peşi sırada bizlerin
herşey için teşekkürler...

Birol'cum, sen herzaman yanımızdaydın merak etme...
Kimbilir bir gün Nezih'te karşılaşırız senle, belki de başka yerde. Anladın sen onu. :angel:
Selamlar kardeşim, sınavlarda başarılar... :bb:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19175
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 23 Mar 2010, 19:03

Çok güzel saatler geçirmişsiniz.Hepinizin yüreğine sağlık diyorum.

Havalar ısındığında buluşmalarn ardı arkası kesilmeyecek gibi gözüküyor.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: masato » 23 Mar 2010, 23:19

mustafacelebi yazdı:Çok güzel saatler geçirmişsiniz.Hepinizin yüreğine sağlık diyorum.

Havalar ısındığında buluşmalarn ardı arkası kesilmeyecek gibi gözüküyor.

İnşallah öle olur Mustafa yazın buluşması da ayrı güzel olurdoğrusu...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir