Japon Açılımı - 18 Ekim Mini Çorlu Buluşması Fotoğrafları

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Japon Açılımı - 18 Ekim Mini Çorlu Buluşması Fotoğrafları

İletiYazar: Desolator » 21 Ekm 2009, 19:37

Gökhan abicim biliyorsun sana bu planlarımızdan uzun uzadıya bahsetmiştim. Bizimki model aşkından mı deli cesaretinden mi (Galiba ikisindende) çıktık yaptık buluşmamızı. Beğendiğin kare gerçekten çok güzel abi. Aynı/Benzer kareler bizim makinelerdende çıktı ama en iyisi buydu :dance2: Artık japonların sayısı Yener'de ve bende 25'lere falan ulaşırsa bir daha buluşuruz çünkü acayip yordu bizi bu çekimler, gidip gelmek değil, vidaları sökmek takmak. :lol: Birdaha uzun bir süre görüşmeyelim dedik :lol: Şaka şaka en yakın zamanda bu buluşmada yapamadığımız muhabbet faslı için tekrar buluşacağız :dance2:

Abi eğer arşiv yapıyorsan bütün resimleri cd'ye çekip yollayayım :lol: Belki bir DiecasTrComicS daha çıkar :laughing:

--------------------------------------------------------------
Teşekkürler Mustafa, sitede yüzyüze tanışıp konuşamadığım (tabi yakın şehirlerde olan) bir sen kaldın valla.. Umarım en yakın zamanda seninlede görüşürüz :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 23 Ekm 2009, 21:39

Çok güzel kareler yine. Siyah beyaz bi buluşma olmuş anlaşılan. Emeğinize sağlık.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: hellraiser » 24 Ekm 2009, 10:47

öncelikle orta nokta olarak çorluyu belirleyen kuzenim yener'e selamlarımı gönderiyorum :friends:
ayrıca bizi çorluda misafir eden sinan kardeşime de buradan teşekkür ediyorum.
devrim abinin istanbul dönüşü muhabbeti de harikaydı yoruldum ama çok keyifliydi vidaları saymazsak tabii :grin:
bir dahaki buluşma kilyos yada rumelifeneri tarafında olursa arazide çekim yapılabilir. ve bence her çekimde mutlaka diorama olmalı ve arabaları farklı açılardan fotoğraflamak için mutlaka yatma tahtası getirilmeli. sadece beton zemin değil farklı zeminlerin olduğu (asfalt, toprak vs.) yerler seçilmeli buluşma için.
emeği geçen orada bulunan herkese teşekkürler.
hellraiser
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Rep Puani: 0
hellraiser rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 24 Ekm 2009, 11:15

Akın AYDIN yazdı:Çok güzel kareler yine. Siyah beyaz bi buluşma olmuş anlaşılan. Emeğinize sağlık.

Teşekkürler Akın. İnanıyorum ki Yener'le gerçekleştireceğimiz bir sonraki buluşmada gözleriniz yuvalarından fırlayacak :lol:

hellraiser yazdı:öncelikle orta nokta olarak çorluyu belirleyen kuzenim yener'e selamlarımı gönderiyorum :friends:
devrim abinin istanbul dönüşü muhabbeti de harikaydı yoruldum ama çok keyifliydi vidaları saymazsak tabii :grin:
bir dahaki buluşma kilyos yada rumelifeneri tarafında olursa arazide çekim yapılabilir. ve bence her çekimde mutlaka diorama olmalı ve arabaları farklı açılardan fotoğraflamak için mutlaka yatma tahtası getirilmeli. sadece beton zemin değil farklı zeminlerin olduğu (asfalt, toprak vs.) yerler seçilmeli buluşma için.

Bende geldiginiz için teşekkür ediyorum Hakan :drinksb: Bu buluşmada kilometre avantajı bendeymiş. Artık bir sonrakine size yakın bir yerlerde olacak inşallah. Ben buluşmada sendeki cevheri keşfettim zaten. Ufaktan meyil vardı sendede modellere. Seninde başlaman lazım artık :lol: 1:43'le falan başla 18 büyük gelir dersen.. Bir sonraki buluşmada fotoğraflarız senin modelleride :dance2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Ekm 2009, 13:27

hellraiser yazdı:öncelikle orta nokta olarak çorluyu belirleyen kuzenim yener'e selamlarımı gönderiyorum :friends:

Teşekkürler Hakan; bende sizlerle tanıştığıma sevindim. Sinan'ın dediği gibi bir dahaki çekim buluşmamıza sende bir model alıp gerlirsin artık ama sana tavsiyem 1:18 olsun diğeri o kadar tat vermiyor !
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Ekm 2009, 13:29

Desolator yazdı:Devrim abinin GT'si bizim japonları geçti yauv. Kırmızı diye mi yapıyorsunuz böyle. Photoshop'la sileceğim valla GT'yi :lol:

Kıskanmayalım Sinan'cığım; göz görünce neyin güzel olduğunu seçiyor. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 24 Ekm 2009, 14:02

biliyorum bu aralar hiç giremiyorum foruma malum dersler okul bu senem çok ciddi vede çok zor..Muhteşem bir buluşma olmuş fotolar çok kaliteli ve gzl hepsi birbirinden gzl kareler özellikle o eski kyohso beni benden aldı ama gtr larda çok iyi duruyor hepinize teşekkür ediyorum böyle fotoları gördüğüm için en yakın zamanda bende bendeki yenilerin dış mekanı çekip paylaşıcam teşekkürler.. :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: By_HamzaXX » 24 Ekm 2009, 14:06

bilobek yazdı:biliyorum bu aralar hiç giremiyorum foruma malum dersler okul bu senem çok ciddi vede çok zor..Muhteşem bir buluşma olmuş fotolar çok kaliteli ve gzl hepsi birbirinden gzl kareler özellikle o eski kyohso beni benden aldı ama gtr larda çok iyi duruyor hepinize teşekkür ediyorum böyle fotoları gördüğüm için en yakın zamanda bende bendeki yenilerin dış mekanı çekip paylaşıcam teşekkürler.. :smile:

aynen
By_HamzaXX
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Rep Puani: 0
By_HamzaXX rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 24 Ekm 2009, 14:58

REVOLUTION yazdı:
Desolator yazdı:Devrim abinin GT'si bizim japonları geçti yauv. Kırmızı diye mi yapıyorsunuz böyle. Photoshop'la sileceğim valla GT'yi :lol:

:+1: Lütfen.
Katılıyorum Devrim'e. :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19165
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Ekm 2009, 17:22

Emre ERBASAR yazdı:
REVOLUTION yazdı:

:+1: Lütfen.
Katılıyorum Devrim'e. :lol:

Teşekkür ederim kardeş!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Re: Japon Açılımı - 18 Ekim Mini Çorlu Buluşması Fotoğraflar

İletiYazar: diecastufuk » 06 Tem 2011, 00:33

uMut25 yazdı:Buluşma mini ama bol modelli buluşma olmuş.Hortlattığım için özür diliyorum. :grin: Yalnız süper bir buluşma süper kareler.Ellerinize gönüllerinize yüreklerinize sağlık. :y:

Umut konuyu gerçekten hortlattın :fU: buluşma güzeldi'de tekrar buluşsak fena olmaz :dikkat:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir