BİR İSTANBUL MASALI VE MODELLERİMİZ

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: DIECASTR 11 EKİM İSTANBUL BULUŞMASI VE FOTOĞRAFLARI

İletiYazar: Akın AYDIN » 13 Ekm 2009, 17:53

Hepinizin ellerine sağlık çok güzel kareler çıkmış ortaya. pist fotoları özellikle çok güzel. Mustanglar yakıyo gene ortalığı hepsi Burak abininmi yoksa başka mustang getirende varmıydı? Ahmetim şu 15 tatil falan bi boşluk olsun sen hele bi Eskişehir il sınırlarına gir bişeyler ayarlıyalım bizde olmuyo böle İstanbul bizim üzerimize 2. buluşmayı yaptı :grin: :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 13 Ekm 2009, 19:09

Ahmet yazdı:Abilerim ellerinize emeklerinize yüreğinize sağlık :sapka:

Keşke İstanbulda olabilip katılabilseydim çok isterdim doğrusu ama malum üniversite ve başka şehirde olmanın verdiği zorluklar engel oluyor.Ama bu yaz mutlaka veya ara dönem tatilinde mutlak İstanbulda olacağım :wasntme: Keşke Eskişehir veya Kütahya da da böyle oraganizasyonlar olabilse ama nerede :dash1: :cry1:

Ah aah zamanında ne buluşmalar oldu dediğin yerlerde Ahmetcim ama maalesef okul bitti artık :lol: Atlar trene gelirsin ne olacak :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 13 Ekm 2009, 19:26

Akın AYDIN yazdı:Hepinizin ellerine sağlık çok güzel kareler çıkmış ortaya. pist fotoları özellikle çok güzel. Mustanglar yakıyo gene ortalığı hepsi Burak abininmi yoksa başka mustang getirende varmıydı? Ahmetim şu 15 tatil falan bi boşluk olsun sen hele bi Eskişehir il sınırlarına gir bişeyler ayarlıyalım bizde olmuyo böle İstanbul bizim üzerimize 2. buluşmayı yaptı :grin: :grin:

Ben her hafta sonu Eskişehir il sınırları içindeyim sen nerelerdesin asıl :lol: Ben buluşmaya hazırım hatta şöyle güzel bir çevre il buluşmasıda gerçekleştirebiliriz :wasntme: Ne dersiniz Eskişehir ve çevre iller buluşalım mı? :nod: Ben her zaman hazırım :angel:

Desolator yazdı:Ah aah zamanında ne buluşmalar oldu dediğin yerlerde Ahmetcim ama maalesef okul bitti artık :lol: Atlar trene gelirsin ne olacak :lol:

Bilmem mi Sinan abicim :cry1: Olsun tüm trenler bizim nasıl olsa :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 13 Ekm 2009, 21:18

Değerli kardeşlerim ve arkadaşlarım, bu güzel fotoğrafları görünce bir an İstanbul' da olduğum ve keyfile geçen buluşmamız aklıma geldi. :)) Bu güzel geçen saatleri bizlerle paylaştığınız için öncelikle çok çok teşekkürlerimi iletiyorum ve hobimiz adına verdiğiniz emeklerinizden ötürü hepiminizi kocaman alkışlıyorum. :bravo:
Kadir kardeşim, Devrim' in kaçırmadığı tatlı ikizlerine maşallah diyelim. :nazar:
Bu platformda böylesine samimi ve içten bir aileyi ve kadroyu görmek gerçekten de çok mutluluk verici.
Can' ın fotoğraflama aşkı isimli fotoğrafı çok hoş. :)) Ben de sahil çekimleri yaparken böyle şekilden şekle girmiştim. :grin:
Özellikle pist fotoğraflarına bayıldım ve Burak' ın favori fotoğrafı benim de favori fotoğrafım oldu. :nod:
Gerçekten de çok başarılı ve yakışıklı bir kare olmuş. :syg:
Bizlere de yaşattığınız bu güzel buluşmanız için emeği geçen herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım...
Sevgi ve selamlarımla... :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Eran » 13 Ekm 2009, 23:50

Emre ERBASAR yazdı:Erhan çok güzel fotoğraflar çekmişsin. Bir kez daha yüreğinize sağlık diyorum... :sapka:

Emre abi teşekkür ederim elimden geldiğince şipşaklamak istedim o anları beğendiyseniz ne mutlu bana :smile:

ogzhndncl yazdı:Arkadaşlarım,abilerim çok çok güzel buluşma olmuş.İstanbul a göre kişi sayısı biraz az olmuş ama hiç sorun değil.Maksat tanışmak muhabbet etmek zaten.Buluşmalara katılmayı o kadar çok istiyorum ki.Ama çoğunluk uzakta benim yaşadığım yerlere göre.Yerlere diyorum çünkü Üniversite-Ev farklı illerde.İnşallah bende birgün sizlerler yüzyüze tanışma fırsatı elde ederim.Fotoğraflar için teşekkürler.İyi forumlar.

Kişi sayısında gerekli yorumlar yapılmış tabi ama gönül isterdi ki daha fazla katılım olsa diye...
Yorumun için teşekkürler Oğuzhan, seni de birgün aramızda görmek isteriz :smile:

Admin yazdı:Can' ın fotoğraflama aşkı isimli fotoğrafı çok hoş. :)) Ben de sahil çekimleri yaparken böyle şekilden şekle girmiştim. :grin:
Özellikle pist fotoğraflarına bayıldım ve Burak' ın favori fotoğrafı benim de favori fotoğrafım oldu. :nod:
Gerçekten de çok başarılı ve yakışıklı bir kare olmuş. :syg:
Bizlere de yaşattığınız bu güzel buluşmanız için emeği geçen herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım...

Pist fotoğrafı hakkındaki tüm yorumlar için çok teşekkür ederim, hava kararmasa, daha güzel şeyler çıkabilirdi ama dediğimiz gibi çok hızlı geçti vakit, ne kadar samimi bir ortam olduğunu ordan anlayın artık :smile:

Desolator yazdı:Gerçekten çok güzel buluşma olmuş. Katılmayı belki oradaki herkesten çok istiyordum ama misafir gelince ve arabada müsait olmayınca gelemedim. Otobüsle gelseydim günün yarısı muhtemelen orayı bulmakla geçebilirdi :sad1:

Emeği geçen herkese çok teşekkürler arkadaşlar. Bu buluşmada olmadı ama bir sonraki buluşmada görüşmek dileğiyle inşallah.

Not: Erhan'ın koyduğu pist fotograflarında 350z'nin önünde bir kaya var. Kaza falan olmadı inşallah :laughing:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Abi gelmeni çok istedim ya aslında hep içimdeydi acaba sürpriz yapar mı filan diye.. Davet ederseniz siyah&beyaz 'da görüşmek dileğiyle diyelim artık :smile:

Ahmet yazdı:Abilerim ellerinize emeklerinize yüreğinize sağlık :sapka:

Akın AYDIN yazdı:Hepinizin ellerine sağlık çok güzel kareler çıkmış ortaya. pist fotoları özellikle çok güzel. Mustanglar yakıyo gene ortalığı hepsi Burak abininmi yoksa başka mustang getirende varmıydı?

Ahmet ve Akın, en yakın buluşmada görüşüp tanışmak dileğiyle.. Ayrıca Mustanglerden kırmızı olanı Devrim abinin, diğer ikisi Burak abinin araçları Akın..

MAKOSHARK yazdı:Keyifli ve neşeli bir buluşma olmuş orda olmayı çok istedim ama malesef babamın sağlık sorunlarından dolayı gelemedim bir dahaki sefere inşallah.

Deniz abim büyük geçmiş olsun..

burakk yazdı:Bende çok istememe rağmen yetişemedim,ama Devrim abi sonuçta çok yakınız,bi ara yapalım mutlaka bi mini buluşma :smile:

Burak abi seninle de tanışmayı istiyodum ama maalesef bu sefer olmadı, bidahakine görüşmek dileğiyle abi..

Okan Model yazdı:Bende çok gelmeyi istiyordum ya hem antremanım vardı hemde yer biraz uzaktı.Neyse kısmet artık büyük buluşma düzenler Mustafa abim :lol:

Okan kardeşim diğer buluşmalarda görüşmek dileğiyle :smile:

:sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Ekm 2009, 10:09

burakk yazdı:Bende çok istememe rağmen yetişemedim,ama Devrim abi sonuçta çok yakınız,bi ara yapalım mutlaka bi mini buluşma :smile:

Keşke gelebilseydin iyi olurdu sevinirdik; buluşmak ise ne zaman istersen Burak ! biliyorsun Utku'da burda Şimdiden 3 olduk :happy:
En son REVOLUTION tarafından, 16 Ekm 2009, 14:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Ekm 2009, 10:15

Admin yazdı:Değerli kardeşlerim ve arkadaşlarım, bu güzel fotoğrafları görünce bir an İstanbul' da olduğum ve keyfile geçen buluşmamız aklıma geldi. :))

Sevgili Adminim Gökhan bu güzel yorumların için teşekkür ederim ve umarım bir dahaki sefere senide aramızda görür ve yüzyüze tanışıp muhabbet etme imkanımız gerçekleşir :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Re: BİR İSTANBUL MASALI VE MODELLERİMİZ

İletiYazar: canomen » 07 Arl 2011, 20:59

Bir zamanlar 1/18... :cry1:
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir