KOCAELİ BULUŞMASI ÖZEL FOTOĞRAFLAR İLE HUZURUNUZDA..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: KOCAELİ BULUŞMASI ÖZEL FOTOĞRAFLAR İLE HUZURUNUZDA..

İletiYazar: tuningbg » 07 Mar 2011, 17:42

yüreginize sağlık abilerim kardeşlerim.bu soğuk havada bile bu buluşmayı gerçekleştiren herkese teşekkürler :sapka: :+1:

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Mar 2011, 20:13

Harika bir buluşma olmuş arkadaşlar. Ellerinize ve yüreklerinize sağlık. :bow: Bu arada, kilometre göz etmeden Ankara buluşmasına da katılan arkadaşlarımızın, Kocaeli buluşmasına da verdiği destekten ötürü bir kez daha teşekkür ediyorum. :f:
Organizasyonda ve buluşmada emeği geçen herkese sevgi ve selamlarımla... :f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 6:
..alper.., Bora TURAN, BuRaK-B, ibadeath41, Onno, Turan ÇAPAR
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 07 Mar 2011, 20:43

Yine çok güzel bir buluşmaydı. Artık birbirine ne kadar bağlı bir aile olduğumuzu tekrarlamaya gerek yok sanırım. Her şey ortada. Bu buluşmayı organize eden başta Onur olmak üzere,bizi yalnız bırakmayan Mehmet,Arda,Alper ve Burak kardeşlerime çok teşekkür ederim. (Biz İstanbul'dan gitmeseymişiz buluşma filanda olmayacakmış laf aramızda.) :lol:

Bende buluşmadan bir kaç ayrıntıyı paylaşmak isterim.

:arrow: Öncelikle menemen konusuna geleyim. Şaka olsun diye Koray'a yazdığım bir şeydi o. Nasıl dediysem artık? Bir araya gelince millet daha günaydın bile demeden, nerede menemen yiyeceğiz dedi. :lol:

:arrow: Kendini forumun en irisi sanan ben, kilo olarak olmasada Onur sayasinde bende başkalarıda varmış dedim. :grin:

:arrow: Kocaeli bizi çok iyi ağırladı. Fazla söze gerek yok bence. Bunu size resimli olarak ifade etmek isterim.

Önce;

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Sonra; :lol:

Ne hikmetse, boyumda 1 cm kısalmış. :lol:

Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederim. Darısı diğer illerdeki buluşmalarımıza. :dance7:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 7:
BuRaK-B, Emre E., ibadeath41, MAKOSHARK, metal gear, Onno, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 07 Mar 2011, 20:50

REVOLUTION yazdı:Not: Başta Koray olmak üzere istanbul ekibine yedireceğini söylediği Menemeni; yiyemediğimiz için ve yine getirmesi gerekenleri unuttuğu için Bora'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz! :lol:

Bu konuda muhattap olmuyorum seninle Abi'ciğim. :lol: Bu arada Maltepe - Kocaeli 1 saat, Kocaeli'den senin ev 5 saat. :lol: Ankara'ya gittiğimizde bile bu kadar yorulmamışsındır sanırım. :grin:

Bu arada resimleri bekliyorum senden. İstanbul başlangıç sende. Haydi bakalııım. :dance7:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 07 Mar 2011, 21:41

HEhe afiyet olsun Bora'cım yarasın ;) mms gönderdim sana akşam canlı :grin:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 07 Mar 2011, 23:09

Uzun zamandır forumda tanıyıp tanışamadığım birçok saygı değer kişilerle tanışma fırsatım oldu özellikle Burak ve Devrim abi ile.Gelen herkese teşekkürler ve İstanbul ekibine bizleri kırmayıp geldikleri için ayrıca bir teşekkür,bundan sonraki buluşmalarda yakınlığımızdan dolayı tekrar bekliyoruz herkesi.Hoş sohbet,bolca model ve sıcak bir ortam oluşturduğumuzu canlı canlı kanıtladık tekrardan.Gelemeyenleri de bir sonraki Kocaeli buluşmasına bekliyoruz. :drinksb:
Resim

mesaj için ..alper.. teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, Emre E., metal gear
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 08 Mar 2011, 00:39

Bende yorumumu ve birkaç karede olsa çekebildiğim fotografları yayınlayayım.

Öncelikle istanbul ekibine (Bora abi,Devrim abi,Burak abi,koray kardeşim ve turan kardeşime) her birine ayrı ayrı teşekkür ederim. :syg:

Bora abi gene sağolsun gülmenin sınırlarını yaşattı. Devrim abi yine güler yüzlü ve hoş doyum olmaz sohbeti ile, burak abinin gmp ve getirdiği traktörün detaylarına bayıldım. Koray kardeşim biraz geç yatmıştı herhalde hafiften esnemeler. Şaka bir yana gelmesine çok sevindim, çalışmalarına hayran kaldığım bir kardeşim. Getirdiği özel model içinde teşekkür ederim. Turan kardeşimlede hiç konuşamamıştık. Ama merakda etmiyor değildim, onunlada tanışma fırsatını edindim. Tanımadığım ve yine merak ettiğim bir dostumda alper kardeşimdi. Sitede daytona'lari görünce dikkatimi çekmişti ve hemen bi pm ile ulaşmıştım. Kocaelide oluşu ve henüz birbirimizi tanımıyor olmak hoş karşılanıcak birşey değil. :lol: Tanışmak,görüşmek bu buluşmayaymış. :good2:
Onur abiye böyle bir buluşma gerçekleştiriği için ayrıca teşekkür ediyorum.
Geldik sıra arda'ya. Bize canlı canlı yaşattığı basma işleminde, bitene kadar yanından ayrılmayışım :wasntme: ve eve gider gitmez bir model kurban edilmesi sonucunda başarıyla tamamlandı. En son fotografa ekleyeceğim. :dance7:
Bu güzel buluşmaların tekrar tekrar, bol bol organize edilmesi dileklerimle :dance7:

Buluşmaya damgasını vuran burak abinin sürpriz traktörü oldu sanırım :good2: Bakmaya doyamadık :celeb:

Sevgili arda beni kırmayıp izmirden getirdiğin için teşekkür ederim.

06 EE plakalı yakışıklı discovery 3 ümüz.

Ve güzel ailemizden kareler...

Soldan sağa doğru(Burak Balıkçı,Koray Malkoç,Arda Perk,Turan Çapar,Bora Turan)

Sağdan sola(Alper,Devrim Şen,Onuz Gündüz)

Ve de ardadan esintiler; :lol:
Resim

mesaj için ibadeath41 teşekkür aldı- 7:
..alper.., BuRaK-B, Emre E., metal gear, Onno, sui_cast, Turan ÇAPAR
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: furiousflame » 08 Mar 2011, 01:03

Öncelikle harika bir buluşma olduğunu belirtmeliyim. İsmim hiç burada anılmadı ancak bunuda buluşmaya biraz elimde olmayan sebeblerden dolayı geç katılmama bağlıyorum. Geç katılımım için değerli İstanbul'dan gelen misafirlerimizden ve Kocaeli de ikamet eden abi ve kardeşlerimden özür diliyorum.

Bizi yanlız bırakmayan Burak Balıkçı, Devrim Şen, Bora Turan abilerime ve Koray Malkoç, Turan Çapar kardeşlerime şükranlarımı sunarım :sapka:
Ve tabiki buluşmanın yapılmasında büyük katkısı olan Onur Gündüz abime ve Arda Perk, Alper, Mehmet Kapusuzoğlu Kardeşime de çok teşekkür ederim bu buluşmayı hoş sohbetleri ile soğuk havada bizim içimizi ısıtıkları için. :sapka:

Buluşmadan sonra bir kaç kare paylaşmak farz oldu diyerek buyrun diyorum...

Tabi şunuda söylemeden geçemiyeceğim bence buluşmanın modeli Burak Balıkçı abimin bize sunduğu Traktörü idi. benim fotoğraflarda bu yönde olacak tabi. Çok güzel zengin detaylı bir model. Onada bu modeli bize direk canlı olarak izleme fırsatı verdiği için ayrıca teşekkür ederim. Ve Kendisinden güzel dış mekan çekimlerini sabırsızlıkla bekliyor olacağım :nazar: :+1: :good2:

Amatör çekimler için özür dilerim şimdi fotoğraf zamanı keyifli seyirler...

Resim

Kullanıcı avatarı
furiousflame
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BURAK UYSAL
1/18 Model Sayısı: 18
Toplam Model Sayısı: 21
Rep Puani: 135
furiousflame rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 08 Mar 2011, 02:33

Vallahi ben hariç herkes çekmiş Traktörün fotoğrafını helal size, bende hiç fotoğrafı yok :grin:
Alper'in şoför mahalinden çektiğine ise çok bayıldım, tebrik ederim Alper :good2:
En yakın zamanda diğer kardeşi ile birlikte çekim yapmak farz oldu artık :foto:

Adaşım Burak'la fazla sohbet edemedik ancak ben gözlerindeki parıltıyı gördüm :wink1:

Turan ise varlığıyla ortama renk kattı; teşekkürler kardeşim.

Koray kardeşimin yol yorgunluğunu atamadan kalkıp gelmesi çok hoş bir süpriz oldu açıkçası :friends:

Mehmet kardeşime ince düşüncesinden ötürü teşekkür ediyorum, lezzetli pişmaniyeleri İstanbul yolunda bitiriverdik :happy:

Arda'nın süspansiyon alçaltma modifikasyonundan kendi modelimi kurtardığım için çok şanslıyım :whew: Hızını alamayıp tüm modelleri modlayacak diye biran endişelendim :lol: Ama RCZ çok güzel oldu, eline sağlık :handshake:
Arda, bu arada Nazlı'yı böyle pis haliyle fotoğraflamayı ihmal etmemişsin hani bravo sana :grin: Parıl parıl parlayan ön sinyaller bile simsiyah çıkmış; utandım bak şimdi :think: Yolculuk boyunca yağmur çamurun hiç eksik olmaması kötü bir etken olsa da, sağsağlim sizlerle buluşturduğu için Nazlı'ya ayrıca teşekkür ediyorum :friends:

Organizasyonu üstlenip güzel bir gün geçirmemizi sağlayan Onur arkadaşımı da ayrıca kutluyorum, eline yüreğine fikrine sağlık Onur.

Sevgili Alper ile yüzyüze tanıştığım içinse çok memnun oldum, çenemin düştüğü bugünde bana katlandığı için ayrıca saygı duydum :syg: Farklı model tarzı çok hoşuma gittiği için getirdiği modelleri çok beğendim. Aslında fotoğraf çekimi, model seçimi ve dahası için konuşmak istediğim okadar çok şey vardı ki... Umarım güzel bir buluşmada tekrardan biraraya gelebiliriz.

Bora'nın beslenme çantası ile İstanbul ekibini şoke etmesi ise başlıbaşına bir olaydı. Menemen konusuna ise hiç girmiyorum çünkü menemen hayali bizi trafikten kurtardı resmen :pray1: Nazlı Turizm ile seyahat keyfini beğenmiştir umarım. Araç iç sıcaklığı veya soğukluk konusunda hiç şikayet almadım çünkü :lol:

Günün sonunda en kötü durumda olan Devrim Abi'ydi sanırım. İstanbul'a vardığımızda eve gitmesi neredeyse ikibuçuk saatini almış. Bu kadar fedakarlık yapıp aramızda olduğu için ve değer verdiğim bir abim olarak bizi yanlız bırakmadığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Makinesindeki güzel fotoğrafları da ayrıca bekliyorum :sapka:

Nice güzel vekeyifli buluşmalara arkadaşlar, sevgiyle kalın... :friends:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 6:
..alper.., Emre E., ibadeath41, metal gear, Onno, Turan ÇAPAR
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10040
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: GÖKAY » 08 Mar 2011, 02:50

yine güzel yine özenli yine sıcak bir buluşma olmuşa benziyo herkeze teşekkurler..
Resim
Kullanıcı avatarı
GÖKAY
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İsim: Gökay
1/43 Model Sayısı: 1
Rep Puani: 5
GÖKAY rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 08 Mar 2011, 02:54

BuRaK-B yazdı:Vallahi ben hariç herkes çekmiş Traktörün fotoğrafını helal size, bende hiç fotoğrafı yok :grin:
Alper'in şoför mahalinden çektiğine ise çok bayıldım, tebrik ederim Alper :good2:
En yakın zamanda diğer kardeşi ile birlikte çekim yapmak farz oldu artık :foto:

...

Traktörü merak edip beğenenlerden biride benim Burak müthiş bir makine. :y: :+1:
Resim

mesaj için metal gear arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
metal gear
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa TOKATLI
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 1310
metal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 08 Mar 2011, 07:04

Öncelikle bizi kırmayıp İstanbuldan gelen İstanbul ekibine ve Kocaeli ekibimize teşekkür ediyorum.

Buluşmaların tadını aldığım için artık her hafta olsun istiyorum ama tabi herkesin müsait olması imkansız :lol:

En yakın buluşmayı iple çekiyorum :sun:

Bora Abi Ford Explorer işini bir ara konuşalım seninle,Mehmet'ciğim seninle de konuşacağımız bir şeyler var :happy:
Resim

mesaj için ArdaPerk teşekkür aldı- 3:
Emre E., ibadeath41, metal gear
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 08 Mar 2011, 14:04

Bol modelli ve eğlenceli bir buluşma olmuş.Katılan herkese teşekkürler. :f: :hearth:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

ÖncekiSonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir