Ankara' da Buluşalım mı? //- 06-EYLÜL-2009 -\\

Yetkili: G.HEPARSLAN

Ankara' da Buluşalım mı? //- 06-EYLÜL-2009 -\\

İletiYazar: masato » 10 Ağu 2009, 17:09

Geçen günlerde açmış olduğum bir konuda geçen konuşmamaız sonucunca forum üyelerimizden Emre Erbasar Abimizle yapmış olduğumuz konuşmalar sonucunda Ankara Üniversitesi Fen-Mühendislik fakültesinde buluşurmuyuz diye bir konuşmamız oldu ve önümüzdeki haftasonlarından bir pazar görüşelim diye konuyu bir güne bağladık. Bu bulmaya katılmak isteyen arkadaşlarımız için ben önümüzdeki 4 pazar için tarih vereyim olmazsa bunların hangisinde en çok katılım olursa o pazar görüşelim derim ben.

16/08/2009
23/08/2009
30/08/2009
06/09/2009

Katılmak isteyen arkadaşların önerilerine de tabii ki açığım. Benim aklımdan geçen zaman öğlenden sonra 15:00-16:00 gibi. Sıcaklığında nispeten daha az olduğu bir saat. Neden Ankara Üniversitesi dersenizde? Hem fotoğraf çekmek için güzel bir yer tabii bence... Hemde kalabalık olursak geniş bir arazi var. :)

NOT: Ayrıca forum yöneticimiz Gökhan Abi ile yapmış olduğum görüşmelerde kendisinin Şubat'da Ankara'da olacağını söyledi. Diğer bir buluşmamızıda o zaman yapabiliriz olmazsa.
En son masato tarafından, 11 Ağu 2009, 02:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Re: Ankara' da Buluşalım mı?

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Ağu 2009, 17:57

Alper abi güzel bir haber oldu.Ankara buluşmasının haberlerini merakla bekliyoruz.Ankara'yı hiç bilmem ama bahsettiğiniz yer bahçesi güzel ise dış çekim için mükemmel olur.Şimdiden meraklandım.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Ağu 2009, 17:58

yabaroz yazdı:Boşver Ankara'yı Alper Abi,İstanbul'da yapalım :lol:

Ankara'da Ankara Üyeleri İstanbul'da ise İstanbul üyeleri buluşur.Bence sakın boşvermesinler çok da güzel olur değil mi kardeşim? :yuppi:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 10 Ağu 2009, 18:21

mustafacelebi yazdı:

Ankara'da Ankara Üyeleri İstanbul'da ise İstanbul üyeleri buluşur.Bence sakın boşvermesinler çok da güzel olur değil mi kardeşim? :yuppi:

Ankara ya gitme olanağım olsaydı güzel olacaktı :lol: Şaka yaptım orada zaten,buluşma fotoğraflarını şimdiden bekliyorum :lol:
yabaroz
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ogzhndncl » 10 Ağu 2009, 18:36

Alper abi 23 ündeki buluşmaya kesin olmamakla birlikte katılabilme ihtimalim var.Ancak model getiremem büyük ihtimalle.Belki Finlandiya ya götürmeyi düşünürsem 1:43 Evo mu getirebilirim.O tarihlerde Ankara'ya gelicem.25 inde muhtemelen uçağa binicem o sebeple.Eğer modelsizde olsa gel tanışalım derseniz :lol: gelerim katılım fazla olursa.Ankara Üniversitesi nerde bilmiyorum.Eğer önce bir yerde buluşupta beraber oraya gidebilirsek benim açımdan iyi olur.Ankara yı fazla bilmiyorum o yüzden.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Ağu 2009, 21:42

Sevgili Alper, Ankara'daki arkadaşları toparlamak için çok iyi bir adım atmışsın.
Tebrikler.

Konuya şu şekilde yaklaşacağım. Cumartesileri de çalışan birisi olarak, Pazar günlerimi evde oğlumla veya alışveriş merkezlerinde geçiriyorum. Ama böyle bir aktivite bizi birbirimize yakınlaştıracağı gibi, forumumuza ve hobimize tam destek olacaktır diye düşünüyorum. (istanbul buluşmasında yaşadıklarım beni çok mutlu etti.)
Sıkı bir F1 seyircisi olarak, 23.Ağustos'ta Valencia'da saat 15:00'de Avrupa GP'si ve 30.Ağustos'ta saat 15:00'de Belçika GP'si olduğunu 2009 F1 takviminden biliyorum. Bazı arkadaşların da tatilde olacağını varsayarak, buluşma tarihi 06.Eylül olsun derim. Foruma giren Ankara'daki arkadaşlarımızın da seyrek ziyaretlerini düşünürsek, toparlanmak ve herkesi toplamak adına bu tarihin uygun olduğunu düşünüyorum. Hem herkes kendini uzun zaman süreci içinde uygun bir duruma getirebilir. Günler çabuk geçiyor...
Ayrıca buluşma yeri çok uygun benim için. Zaten pek fazla seçeneğimiz yok Ankara gibi bir yerde...
Bilemiyorum diğer arkadaşlarımız neler der.
Benim fikirlerim bu şekilde. Sevgi ve saygılarımla...

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 10 Ağu 2009, 22:27

İstanbul'da güzel. Zaten orada paso toplanıyosunuz. Sanırm Ankara'da yapabilirsek ilk olacak.

mustafacelebi yazdı:Alper abi güzel bir haber oldu.Ankara buluşmasının haberlerini merakla bekliyoruz.Ankara'yı hiç bilmem ama bahsettiğiniz yer bahçesi güzel ise dış çekim için mükemmel olur.Şimdiden meraklandım.

Yapabilirsek bencede çok güzel olucak gibi. Bahsettiğim yer yaklaşık 3-4 dönüm kadar orman ve boş arazisi olan bir arazi:) Tahminen. Benim en son eklediğim konulardan bizim kızlarla gezmeye çıktık ve 92 toyota land cruiser ın çekimleri burada gerçekleşti.

mustafacelebi yazdı:Ankara'da Ankara Üyeleri İstanbul'da ise İstanbul üyeleri buluşur.Bence sakın boşvermesinler çok da güzel olur değil mi kardeşim? :yuppi:

İnşallah yapıcaz:)

ogzhndncl yazdı:Alper abi 23 ündeki buluşmaya kesin olmamakla birlikte katılabilme ihtimalim var.Ancak model getiremem büyük ihtimalle.Belki Finlandiya ya götürmeyi düşünürsem 1:43 Evo mu getirebilirim.O tarihlerde Ankara'ya gelicem.25 inde muhtemelen uçağa binicem o sebeple.Eğer modelsizde olsa gel tanışalım derseniz :lol: gelerim katılım fazla olursa.Ankara Üniversitesi nerde bilmiyorum.Eğer önce bir yerde buluşupta beraber oraya gidebilirsek benim açımdan iyi olur.Ankara yı fazla bilmiyorum o yüzden.

Sanırm tarih olarak Emre abininde dediği gibi 6 eylül uygun olacak. Bende o zamanları düşündüm fakat seçenek olması açısından genede yakın tarihleri bir yazayım dedim. Umarım o zamanda sende aramızda olursun Oğuzhan.

Emre ERBASAR yazdı:Sevgili Alper, Ankara'daki arkadaşları toparlamak için çok iyi bir adım atmışsın.
Tebrikler.

Konuya şu şekilde yaklaşacağım. Cumartesileri de çalışan birisi olarak, Pazar günlerimi evde oğlumla veya alışveriş merkezlerinde geçiriyorum. Ama böyle bir aktivite bizi birbirimize yakınlaştıracağı gibi, forumumuza ve hobimize tam destek olacaktır diye düşünüyorum. (istanbul buluşmasında yaşadıklarım beni çok mutlu etti.)
Sıkı bir F1 seyircisi olarak, 23.Ağustos'ta Valencia'da saat 15:00'de Avrupa GP'si ve 30.Ağustos'ta saat 15:00'de Belçika GP'si olduğunu 2009 F1 takviminden biliyorum. Bazı arkadaşların da tatilde olacağını varsayarak, buluşma tarihi 06.Eylül olsun derim. Foruma giren Ankara'daki arkadaşlarımızın da seyrek ziyaretlerini düşünürsek, toparlanmak ve herkesi toplamak adına bu tarihin uygun olduğunu düşünüyorum. Hem herkes kendini uzun zaman süreci içinde uygun bir duruma getirebilir. Günler çabuk geçiyor...
Ayrıca buluşma yeri çok uygun benim için. Zaten pek fazla seçeneğimiz yok Ankara gibi bir yerde...
Bilemiyorum diğer arkadaşlarımız neler der.
Benim fikirlerim bu şekilde. Sevgi ve saygılarımla...

Emre abi bende senin gibi düşündüm esasen ama belkide forumdaki arkadaşlardan talep gelirse diye bir kaç tarih ekledim. Tabii öğleden sonra olmasının sebebide sıcakların nispeten az olması nedeniyle. Şimdi birde ramazan girecek. Bunuda hesaba katıp ona göre bir saat belkide günü yeniden belirlemek gerekecek. Şimdilik tepkileri toplayalım. Sonrasında hep beraber tarih ve saate karar veririz. Tabi daha güzel bir yer alternatifine de açık olduğumuzu buradan belirtmekte fayda var diye düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Ağu 2009, 00:45

İleri bir tarih olması en mantıklısı Alper. Organizenin rahat ve en uygun şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Bu arada Birol ile de diyaloğa geçmeni tavsiye ederim. Umarım keyifli bir buluşmaya imza atarsınız ve bir aksilik çıkmaz ise Şubat' ta da ikincisini düzenleriz kardeşim. Şimdiden kolay gelsin, haberlerinizi bekliyoruz... :sun:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: masato » 11 Ağu 2009, 02:13

Admin yazdı:İleri bir tarih olması en mantıklısı Alper. Organizenin rahat ve en uygun şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Bu arada Birol ile de diyaloğa geçmeni tavsiye ederim. Umarım keyifli bir buluşmaya imza atarsınız ve bir aksilik çıkmaz ise Şubat' ta da ikincisini düzenleriz kardeşim. Şimdiden kolay gelsin, haberlerinizi bekliyoruz... :sun:

İleri tarih olarak 6 eylül dedik bakalım neler olacak? Cehaletimi maruz görün ama Birol un niciki de Birol diemi?
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Ağu 2009, 03:36

masato yazdı:
Admin yazdı:İleri bir tarih olması en mantıklısı Alper. Organizenin rahat ve en uygun şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Bu arada Birol ile de diyaloğa geçmeni tavsiye ederim. Umarım keyifli bir buluşmaya imza atarsınız ve bir aksilik çıkmaz ise Şubat' ta da ikincisini düzenleriz kardeşim. Şimdiden kolay gelsin, haberlerinizi bekliyoruz... :sun:

İleri tarih olarak 6 eylül dedik bakalım neler olacak? Cehaletimi maruz görün ama Birol un niciki de Birol diemi?

:)) Kusura bakma kardeşim, biliyorsundur sandım... Forum Moderatörü Birol Tekin. (Modifikasyon bölümünden sorumlu) Rumuz :arrow: Rallyci
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: Ankara' da Buluşalım mı? //- 06-EYLÜL-2009 -\\

İletiYazar: sui_cast » 11 Ağu 2009, 08:58

Ankara Üniversitesinin bahçesine girişte sorun yaşanmaz umarım..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8150
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: diecastufuk » 11 Ağu 2009, 11:48

Ankarada buluşuyor.Çorlu kaldı :cry1: :dash1:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

İletiYazar: masato » 11 Ağu 2009, 12:13

Admin yazdı::)) Kusura bakma kardeşim, biliyorsundur sandım... Forum Moderatörü Birol Tekin. (Modifikasyon bölümünden sorumlu) Rumuz :arrow: Rallyci

Yok ne demek. Yeni yeni tanıyorum herkezi:) Birazdan mesaj atıorum.

sui_cast yazdı:Ankara Üniversitesinin bahçesine girişte sorun yaşanmaz umarım..

Sorun olmaz olmassa bir yerde buluşup beraberde gideriz. Araba ile gelirsenizde Kapıda mezun öğrenci derseniz sorun olmaz. pazarları sıkmıyorlar pek.

diecastufuk yazdı:Ankarada buluşuyor.Çorlu kaldı :cry1: :dash1:

Darısı Çorlunun Başına
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir