ANKARA BULUŞMASI

Yetkili: G.HEPARSLAN

ANKARA BULUŞMASI

İletiYazar: Eray KIVRAK » 13 Ağu 2015, 16:25

Geleneksel yaz buluşmalarına bir yenisini daha eklemek için 23 AĞUSTOS Pazar günü toplanıyoruz. Gelmek isteyenler bu konu üzerinden ulaşabilirler. Mekan önerilerinizi de yazabilirsiniz. Sıcak havaları düşünecek olursak klimalı ortamlar öncelikli :lol:

KATILIMCI LİSTESİ:

1) Gökhan HEPARSLAN
2) Emre ERBAŞAR
3) Eray KIVRAK
4) Özgür İLGEN
5) Bahadır ERTÜRK
Resim

Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

Re: ANKARA BULUŞMASI

İletiYazar: masato » 13 Ağu 2015, 16:59

20 Eylül de bir daha yapalım mı???
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Ağu 2015, 08:25

İlgin ve bilgilendirmen için teşekkürler Eray. Görüşmek üzere.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 16 Ağu 2015, 23:45

Güncelleme yapsak mı? :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: salihatak » 17 Ağu 2015, 15:39

Eray listeye beni de ekle :grin: :bb:
Resim

mesaj için salihatak teşekkür aldı- 3:
Emre E., Eray KIVRAK, sui_cast
Kullanıcı avatarı
salihatak
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Salih ATAK
1/18 Model Sayısı: 21
1/43 Model Sayısı: 7
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 30
Rep Puani: 275
salihatak rep puani yoksalihatak rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 19 Ağu 2015, 12:41

23 AĞUSTOS PAZAR
SAAT:12.00'de buluşma sponsorumuz CEPA'da buluşuyoruz :smile:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İletiYazar: Antikacı » 19 Ağu 2015, 23:54

İyiki girip bakmışım foruma iş vesilesiyle bakamıyordum bu aralar az daha buluşmayı kaçırıyormuşum. İş olmazsa veya izin alabilirsem kesinlikle aranızda olmaktan mutluluk duyacağım. Sizleri ve özellikle ne zamandır görmek istediğim Gökhan abimi göreceğim inşallah. :sapka:
Resim

mesaj için Antikacı teşekkür aldı- 2:
Emre E., Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 12
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: dct mhmt » 21 Ağu 2015, 12:08

Bir aksilik olmazsa bende gelmek isterim :)

mesaj için dct mhmt teşekkür aldı- 2:
Emre E., Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
dct mhmt
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 25
dct mhmt rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 22 Ağu 2015, 12:29

23 AĞUSTOS PAZAR
SAAT:12.00
YER: CEPA AVM

KATILIMCI LİSTESİ
1) Gökhan HEPARSLAN
2) Emre ERBAŞAR
3) Eray KIVRAK
4) Özgür İLGEN
5) Bahadır ERTÜRK
7) Salih ATAK
8) Ferhat GENÇ
9) Mehmet - dct mhmt
Resim

mesaj için Eray KIVRAK teşekkür aldı- 3:
Emre E., Erdem, salihatak
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İletiYazar: resatsirin » 22 Ağu 2015, 23:29

İstanbuluda bi hareketlendirmek lazım

Burak Abimle iletişime geçeyim :call:

Ankaraya selamlar :drinksb:
Resim

mesaj için resatsirin teşekkür aldı- 2:
Antikacı, Erdem
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: Antikacı » 23 Ağu 2015, 15:29

Herkesten tek tek özür dilerim. 1 yıldır beklediğim buluşmayı 10 dakikayla kaçırdım. Gerçekten çok üzüldüm. Gökhan abime karşı özellikle çok mahcubum. Önceki buluşmada göremediğim Gökhan abimi bu sefer göreceğim için mutluydum ama olmadı. Tam ben geldim 10 dakikia önce dağıldığınızı Gökhan abimden duydum. Çok kötü içime oturdu yani belkide bir yıldır yaşadığım en talihsiz en üzücü olay oldu . Bütün modellerimi büyük bir hevesle hazırlayıp koymuştum bagaja. Geç kaldım diye hızlı geleyim derken küçük bir kaza atlattım yarım saatime maal oldu. Hayatımın fırsatını kaçırdım. Özellikle Gökhan abimden sonra emre ve baadır abimden özür dilerim diğer tanımadığım arkadaşlararada özürlerimi iletirim . Kusura bakmayın ... :megas: :korku:
Resim

mesaj için Antikacı teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 12
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Ağu 2015, 18:07

Antikacı yazdı:Herkesten tek tek özür dilerim. 1 yıldır beklediğim buluşmayı 10 dakikayla kaçırdım. Gerçekten çok üzüldüm. Gökhan abime karşı özellikle çok mahcubum. Önceki buluşmada göremediğim Gökhan abimi bu sefer göreceğim için mutluydum ama olmadı. Tam ben geldim 10 dakikia önce dağıldığınızı Gökhan abimden duydum. Çok kötü içime oturdu yani belkide bir yıldır yaşadığım en talihsiz en üzücü olay oldu . Bütün modellerimi büyük bir hevesle hazırlayıp koymuştum bagaja. Geç kaldım diye hızlı geleyim derken küçük bir kaza atlattım yarım saatime maal oldu. Hayatımın fırsatını kaçırdım. Özellikle Gökhan abimden sonra emre ve baadır abimden özür dilerim diğer tanımadığım arkadaşlararada özürlerimi iletirim . Kusura bakmayın ... :megas: :korku:

Geçmiş olsun Ferhat. Umarım sende ve arabanda bir şey yoktur.

Ayrıca özüre falan gerek yok, kimse kusura bakmaz. Ankara'dayız, bir daha buluşuruz. Kafana takma böyle şeyleri.

Çocuklarla geldiğimiz için ve yapılacak başka işlerimiz de olduğu için erken ayrılmak durumunda kaldık zaten. Görüşmek üzere.

Selamlar.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
Antikacı, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir