Uzun zaman oldu. Haydi İSTANBUL...

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Uzun zaman oldu. Haydi İSTANBUL...

İletiYazar: Bora TURAN » 01 Arl 2011, 17:10

amfumake95 yazdı:Kesinlikle Bende çok istiyorum katılmak :hearth: :hearth: :hearth: :friends:

Seni de aramızda görmek isteriz Semih.
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
amfumake95
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: amfumake95 » 01 Arl 2011, 17:11

Bora TURAN yazdı:
amfumake95 yazdı:Kesinlikle Bende çok istiyorum katılmak :hearth: :hearth: :hearth: :friends:

İnşallah bir aksilik olmazsa arabayı kaçırıp gelicem :lol: :lol: :lol: Teşşekür ederim Abicim :friends:
Resim

mesaj için amfumake95 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
amfumake95
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Semih A.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 21
1/32 Model Sayısı: 235
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1300
amfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 01 Arl 2011, 17:13

amfumake95 yazdı:
Bora TURAN yazdı:

İnşallah bir aksilik olmazsa arabayı kaçırıp gelicem :lol: :lol: :lol: Teşşekür ederim Abicim :friends:

Ben de bagaja çanak demirini koyayım bari. Eğer yan taraftaki yaş bilgin doğru ise ve sende arabayı kaçırıp gelirsen lazım olacak sanırım. Toplu taşıma candır. Atla otobüse gel. Yada ortak bir yerden biz alalım.
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
amfumake95
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: amfumake95 » 01 Arl 2011, 17:15

Bora TURAN yazdı:
amfumake95 yazdı:
Bora TURAN yazdı:

Ben de bagaja çanak demirini koyayım bari. Eğer yan taraftaki yaş bilgin doğru ise ve sende arabayı kaçırıp gelirsen lazım olacak sanırım. Toplu taşıma candır. Atla otobüse gel. Yada ortak bir yerden biz alalım.

Sanırım Toplu taşıma daha makul :lol: :lol: :f: :friends:
Resim

mesaj için amfumake95 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
amfumake95
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Semih A.
1/32 Model Sayısı: 235
Rep Puani: 1300
amfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yok

İletiYazar: vos1974 » 01 Arl 2011, 17:15

Herkeze selamlar ;
Evet bora baya bir zaman oldu bir aksilik olmazsa bende mutlaka gelicem , son buluşmaya gelememştim.Hatta geçen gün aradım seni ulaşamadım senin dükkana uğrucaktım o taraflardaydım.
Resim

mesaj için vos1974 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
vos1974
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: baris
1/18 Model Sayısı: 24
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 45
1/72 Model Sayısı: 11
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 310
vos1974 rep puani yokvos1974 rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 01 Arl 2011, 17:17

vos1974 yazdı:Herkeze selamlar ;
Evet bora baya bir zaman oldu bir aksilik olmazsa bende mutlaka gelicem , son buluşmaya gelememştim.Hatta geçen gün aradım seni ulaşamadım senin dükkana uğrucaktım o taraflardaydım.

Özledik seni yahu. Uzun zamandır buluşmalara katılmıyordun. 5 dakika oturup gideceğim deyip akşama kadar bizimle kalmalarını özledim. :lol:

Bana ulaşman o kadar kolay değil. Önce sekreterimden randevu alman lazım. Öğrenemedin mi hala? :happy:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: vos1974 » 01 Arl 2011, 17:19

Bora TURAN yazdı:
vos1974 yazdı:Herkeze selamlar ;

Özledik seni yahu. Uzun zamandır buluşmalara katılmıyordun. 5 dakika oturup gideceğim deyip akşama kadar bizimle kalmalarını özledim. :lol:

Bana ulaşman o kadar kolay değil. Önce sekreterimden randevu alman lazım. Öğrenemedin mi hala? :happy:

Bende beş dakka uğrıcam diye geliyorum ama ayrılamıyorum kardeşim bağımlılık yapıyosun.Sekreterine ulabilsem.
Resim

mesaj için vos1974 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
vos1974
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: baris
1/18 Model Sayısı: 24
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 45
1/72 Model Sayısı: 11
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 310
vos1974 rep puani yokvos1974 rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Arl 2011, 20:31

Bora TURAN yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:İnanmam ben Bora TURAN'ın online olduğuna... :lol: :grin: :lol:

Üzerinden zaman geçsin bu paylaşımın, öyle cevap yazacağım. :emo:

Bende çok şaşırdım yani. :lol:

Buda bir cevap ama yine de sen bilirsin Abi'ciğim. Gel bu konuyu yüz yüze konuşalım. Haydi bakalaım. Kop gel, zıpla gel, trenle gel, araba ile gel, ne olursan ol yine de gel. :grin:

Her türlü orada olabilmeyi çok istiyorum Bora. Biliyorsun. İşleri ayarlamam lazım... :yol:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/32 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 01 Arl 2011, 21:05

Ben de varım :tey:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Koray Edis » 01 Arl 2011, 21:09

Bende uygun olursam kesinlikle orda bulunmak isterim,kabul ederseniz... :smile:
Resim

mesaj için Koray Edis arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Koray Edis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Koray
Rep Puani: 810
Koray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yok

İletiYazar: srht » 02 Arl 2011, 00:42

Bana uyar.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 02 Arl 2011, 01:28

"11 Aralık olsa olma mı" diye soraraktan konuya teşekkür ederek cümleme başlayayım sevgili Bora... O Pazar'ım -If nasip- boş görünüyor. Havanın yağışlı olduğu durumda, bence de Burger King'e gitmeyelim ama Caddebostan'daki Migros'un bir gerisinde otoparklı bir yer var; hani daha önce de oturmuştuk; önü de arkası da açık bahçeli; hani 1947'den beri hergün açık olan... Oraya gidelim bence... :devil:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 02 Arl 2011, 17:39

gearbox yazdı:"11 Aralık olsa olma mı" diye soraraktan konuya teşekkür ederek cümleme başlayayım sevgili Bora... O Pazar'ım -If nasip- boş görünüyor. Havanın yağışlı olduğu durumda, bence de Burger King'e gitmeyelim ama Caddebostan'daki Migros'un bir gerisinde otoparklı bir yer var; hani daha önce de oturmuştuk; önü de arkası da açık bahçeli; hani 1947'den beri hergün açık olan... Oraya gidelim bence... :devil:

If nasip, 18 Aralık iyidir Kenan'ım. Zorla kendini biraz... :whew: Buluşalım da, sokakta bile muhabbet ederiz Biz. :yol:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

ÖncekiSonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir