Mini bir İstanbul buluşması 2015 :)

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Mini bir İstanbul buluşması 2015 :)

İletiYazar: Berent TURAN » 22 May 2015, 15:50

Serdar Gökhan yazdı:
Serdar Gökhan yazdı:
Berent.t yazdı:Keyifli vakit geçirdiğiniz her kareye yansımış Serdar. Bu güzel paylaşım için teşekkürler.. :wink1:

Berent bir aksilik çıkmaz ise yarın sabah İzmirdeyim arkadaşımla geliyorum. Eğer imkan olursa toplanırız. :smile:

Arkadaşım hastalandığı için iptal oldu. :cry1:

Bende tam sevinmiştim Serdar.. Neyse sağlık olsun. Bir başka zamana inşallah. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2755
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 22 May 2015, 20:12

Çok güzel olmuş, yüzlerdeki gülümseden de belli oluyor zaten bu durum, modeller, maketler ve tabiki klasikler son derece güzel, bu güzel paylaşım için teşekkürler kardeşim.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2055
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 22 May 2015, 20:44

Kardeşim bir ara Adana'ya gel de benim müzeyi de gezelim, sonra Alper'in, Ateş Abinin müze de var. Adana olarak iddalı ve kültür bakanlığından torpilliyiz. :lol:
Çok iyi yaptın bu geziye çıkmakla, Veli Abi'yi tanırım ve harika muhabbeti vardır. Yazın yapılan geleneksel Ankara buluşmasına ayarla kendini gel derim, biz buradan bir sıkıntı çıkmazsa gideceğiz Alper'le... Ayrıca fotoğraflar için teşekkür ederim, eline sağlık...

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2875
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 22 May 2015, 20:58

Musa Can ÇİL yazdı:Kardeşim bir ara Adana'ya gel de benim müzeyi de gezelim, sonra Alper'in, Ateş Abinin müze de var. Adana olarak iddalı ve kültür bakanlığından torpilliyiz. :lol:
Çok iyi yaptın bu geziye çıkmakla, Veli Abi'yi tanırım ve harika muhabbeti vardır. Yazın yapılan geleneksel Ankara buluşmasına ayarla kendini gel derim, biz buradan bir sıkıntı çıkmazsa gideceğiz Alper'le... Ayrıca fotoğraflar için teşekkür ederim, eline sağlık...

Aynen Serdar bizim müzede saat sınırı da yok her daim bekleriz, Musa'nın da dediği gibi bir aksilik çıkmazsa ben de gelmeyi planlıyorum Ankara'ya sen de gel hem yüz yüze de tanışmış oluruz.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2055
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 23 May 2015, 00:30

Berent.t yazdı:
Serdar Gökhan yazdı:
Serdar Gökhan yazdı:
Berent.t yazdı:Keyifli vakit geçirdiğiniz her kareye yansımış Serdar. Bu güzel paylaşım için teşekkürler.. :wink1:

Berent bir aksilik çıkmaz ise yarın sabah İzmirdeyim arkadaşımla geliyorum. Eğer imkan olursa toplanırız. :smile:

Arkadaşım hastalandığı için iptal oldu. :cry1:

Bende tam sevinmiştim Serdar.. Neyse sağlık olsun. Bir başka zamana inşallah. :smile:

Bileti erteledik bakalım şimdilik. :smile:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3850
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 23 May 2015, 00:33

Alper GÖÇENER yazdı:Çok güzel olmuş, yüzlerdeki gülümseden de belli oluyor zaten bu durum, modeller, maketler ve tabiki klasikler son derece güzel, bu güzel paylaşım için teşekkürler kardeşim.

Bu hobinin en sevdiğim tarafı internet de tanışıp reelde bir araya gelmek oldu. Bunu yarın da yaşayacaktım iptal olmasaydı İzmir gezisi ama erteledik şimdilik bakalım Alper. Samsun' a da bekliyorum hepinizi. :friends:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 23 May 2015, 00:37

Alper GÖÇENER yazdı:
Musa Can ÇİL yazdı:Kardeşim bir ara Adana'ya gel de benim müzeyi de gezelim, sonra Alper'in, Ateş Abinin müze de var. Adana olarak iddalı ve kültür bakanlığından torpilliyiz. :lol:

Aynen Serdar bizim müzede saat sınırı da yok her daim bekleriz, Musa'nın da dediği gibi bir aksilik çıkmazsa ben de gelmeyi planlıyorum Ankara'ya sen de gel hem yüz yüze de tanışmış oluruz.

Anlaşılan Ankara da toplanacağız desene. :grin: Musa o müzeyi görmek istiyorum en çok o yaptığın kamyoneti. :inlove: Alper ve Ateş abinin müzelerine de gideriz. :tey: İnşallah nasip olur.

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 25 May 2015, 11:04

Serdar Gökhan yazdı:
Alper GÖÇENER yazdı:

Anlaşılan Ankara da toplanacağız desene. :grin: Musa o müzeyi görmek istiyorum en çok o yaptığın kamyoneti. :inlove: Alper ve Ateş abinin müzelerine de gideriz. :tey: İnşallah nasip olur.

Her zaman beklerim kardeşim biliyorsun... :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
Rep Puani: 2875
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 25 May 2015, 18:02

Mükemmel kareler...

İlk fırsatta bende forum ailem ile buluşmak istiyorum...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

Önceki

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir