Rahmi M. Koç Müzesi - Burak-B & Revolution

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Rahmi M. Koç Müzesi - Burak-B & Revolution

İletiYazar: eczserkan55 » 06 Şub 2014, 01:03

REVOLUTION yazdı:
eczserkan55 yazdı:Devrim abi keşke banada haber verseydiniz çok güzel bir ortam orası gerçekten model sergiside kaçırılmayacak birşey gibi ... :smile:

Serkan benmi yanlış biliyorum sen buranın fotoğraflarını facebook'a koymadınmı ? Hatta ne yalan söyleyim Burak'la seni çekiştirdik adam bize söylemeden gitmiş diye :lol:
Ben sonradan tekrar gitmeyi düşünüyorum; zaten yazdığım gibi bütün heryeri dolaşamadım :( Bu sefer kalabalık bir grup halinde gideriz ok!

Devrim abi ben en son bir ya da iki yıl önce gitmiştim Koç Müzesine Bugatti araçları ile ilgili bir sergi vardı o zaman yol efsaneleri diye O fotoğraflar o zamandan kalma :smile: beraberde mutlaka gezelim özellikle model sergisine modelci gözüyle hep beraber bakmayı çok isterim ...
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: resatsirin » 06 Şub 2014, 01:06

Hayranlıkla bütün fotoğrafları izledim :bravo:

Yüreğinize sağlık abılerım :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 76
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 06 Şub 2014, 09:47

Tek kelimeyle harika.
İstanbul'da gidilmesi gereken birçok yer var ve orada olmadığım için her seferinde buruk bir şekilde izliyorum gezilerinizi ancak paylaşımlarınız için ne kadar teşekkür etsek az gidemesemde sayenizde görebilmek ve bilgi sahibi olmak bir şekilde gitmek için zaman ve fırsat yaratmakta teşvik ediyor beni.

Burak'ın bahsettiği işbirliği için ise herkes ile aynı fikirdeyim modelcilik konusunda bu tip müzelerin ya da mekanların bilen kişiler tarafından işbirliği içinde olmaları ortaya çıkacak daha kaliteli ve bilgi verici geziler olmasına katkı sağlar muhakkak umarım yakın zamanda maile cevap gelir.

Önümüzdeki toplaşmalara gelmeyi düşünüyorum keza çok fazla zaman oldu görüşmeyeli sizin de Kocaeli'ye geleceğiniz yok :) Burak ve Devrim abiye müteşekkirim.
Resim

mesaj için ..alper.. teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: corelli » 06 Şub 2014, 10:02

Muhteşem bir paylaşım ellerinize ve tabiki 5 saat sizleri taşıyan ayaklarınıza sağlık :grin:
Sayenizde ziyaret etme fırsatı olmayanlar görmüş, gitmeye değer mi diye düşünenlerde kesinlikle cevabı almış oldu. Teşekkürler :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
corelli
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Harun Ergenç
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
corelli rep puani yokcorelli rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 06 Şub 2014, 15:06

İstanbul' dan uzak olan kişiler olarak ve sayenizde gitmiş kadar oluyoruz Devrim.. :f:

Tüm detayların çok ince düşünülerek hazırlandığı bu müzeyi sizlerin kadrajından gezmek ise ayrı bir keyif.. :y: :sapka:

Ellerinize, ayaklarınıza ve yüreğinize sağlık.. :syg:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ankara Maket Topluluğu olarak ve kıymetli abilerimiz; Veli Vahap SALTIK ve Korkut VAROL' un girişimleri ile özel emek harcanan bu değerli çalışmaların müzede sergilenmesi ise hobimiz adına gurur verici çok özel bir durum. :bow:

Karşınıza sürpriz olarak çıkan bu değerler için ARALIK 2013' de yoğun bir çaba harcadıklarını biliyorum. :f:

Biz hobiciler tarafından her daim ayakta alkışlanacak olan bu kaliteli işlerin mimarlarına ve emeği geçenlere selam ve saygılarımla.. :f:
(Veli abi' nin izni ile ve kendi sayfasında paylaştığı fotoğraflardan) :arrow:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

:hearth:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: srht » 06 Şub 2014, 20:03

Orası kesinlikle ayrı bir dünya!

2012'de ben de arkadaşımla sabah 10:00'da gidip akşam 18.00'de çıkmıştık ve her bölümünü dolaşmıştık ama fotoğraf makinamız bizi de yarı yolda bırakmıştı.:)

O klasik araçlar, elektronik eşyalar, kısacası sanayi namına ne varsa üretilen onun tarihini görebileceğiniz bir yer ve resmen tadı damağımda kalmıştı.

Yine R.Koç'un 1:87'den 1:12'ye kadar çeşit çeşit ölçekte topladığı modelleri de harika.

Paylaşım için teşekkürler. Askerlik bitince bir kez daha dolaşmaya gideceğim.:)
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Şub 2014, 01:56

eczserkan55 yazdı:
REVOLUTION yazdı:
eczserkan55 yazdı:Devrim abi keşke banada haber verseydiniz çok güzel bir ortam orası gerçekten model sergiside kaçırılmayacak birşey gibi ... :smile:

Serkan benmi yanlış biliyorum sen buranın fotoğraflarını facebook'a koymadınmı ? Hatta ne yalan söyleyim Burak'la seni çekiştirdik adam bize söylemeden gitmiş diye :lol:
Ben sonradan tekrar gitmeyi düşünüyorum; zaten yazdığım gibi bütün heryeri dolaşamadım :( Bu sefer kalabalık bir grup halinde gideriz ok!

Devrim abi ben en son bir ya da iki yıl önce gitmiştim Koç Müzesine Bugatti araçları ile ilgili bir sergi vardı o zaman yol efsaneleri diye O fotoğraflar o zamandan kalma :smile: beraberde mutlaka gezelim özellikle model sergisine modelci gözüyle hep beraber bakmayı çok isterim ...

Serkan, instagram fotoğrafları... :foto:
Ya aslında Devrim Abi herkesi aradık kimse organize olamadı işleri vardı diyor ya, biz bize görüştüğümüz alelade bir gündü aslında, pek kimseye haber veremedik. Çünkü çay bahçesinde oturmanın yanı sıra her zamanki gibi son dakika konuşup gitmiş olduk müzeye, gerçi kokoreçin tadı damağımda kaldı ayrı konu :lol:
Hatta müzedeyken senin fotoğraflarından falan da bahsetmiştim, bir dahaki sefere büyük buluşma gibi bir gezi ayarlayalım yüksek çoğunlukla gezelim istiyoruz.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 07 Şub 2014, 17:10

BuRaK-B yazdı:
eczserkan55 yazdı:
REVOLUTION yazdı:

Serkan, instagram fotoğrafları... :foto:
Ya aslında Devrim Abi herkesi aradık kimse organize olamadı işleri vardı diyor ya, biz bize görüştüğümüz alelade bir gündü aslında, pek kimseye haber veremedik. Çünkü çay bahçesinde oturmanın yanı sıra her zamanki gibi son dakika konuşup gitmiş olduk müzeye, gerçi kokoreçin tadı damağımda kaldı ayrı konu :lol:
Hatta müzedeyken senin fotoğraflarından falan da bahsetmiştim, bir dahaki sefere büyük buluşma gibi bir gezi ayarlayalım yüksek çoğunlukla gezelim istiyoruz.

-Sağlık olsun belki misafirlerimizde olur şehir dışından şöyle güzel bir havada güzel bir organizasyon yapalım bencede ''haziran ayına kadar mutlaka :grin: sergi bitmeden '' ... Gerçi çok fazla et ürünü ayırt etmem bende ama kokoreç ile ilgili çok iyi hatıralarım olmadığı için yiyemiyorum artık :smile: ...
-Ben koç müzesine gitmeyeli çok oldu en son işte bir iki sene önce eşimle gitmiştim instagramdan da can sıkıntısına eski fotoğraflardan bir esinti yapmıştım zaten ardarda 500 fotoğraf atınca instagrama arkadaşlar mesaj atıp engellediler beni :lol: ...
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Şub 2014, 19:14

eczserkan55 yazdı:
REVOLUTION yazdı:

O zaman yaza doğru bir toplantı ayarlar büyük bir zevkle tekrar gideriz ok!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Şub 2014, 19:15

resatsirin yazdı:Hayranlıkla bütün fotoğrafları izledim :bravo:

Yüreğinize sağlık abılerım :friends:

Teşekkürler Reşat :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Şub 2014, 19:17

..alper.. yazdı:Tek kelimeyle harika.
İstanbul'da gidilmesi gereken birçok yer var ve orada olmadığım için her seferinde buruk bir şekilde izliyorum gezilerinizi ancak paylaşımlarınız için ne kadar teşekkür etsek az gidemesemde sayenizde görebilmek ve bilgi sahibi olmak bir şekilde gitmek için zaman ve fırsat yaratmakta teşvik ediyor beni.

Burak'ın bahsettiği işbirliği için ise herkes ile aynı fikirdeyim modelcilik konusunda bu tip müzelerin ya da mekanların bilen kişiler tarafından işbirliği içinde olmaları ortaya çıkacak daha kaliteli ve bilgi verici geziler olmasına katkı sağlar muhakkak umarım yakın zamanda maile cevap gelir.

Önümüzdeki toplaşmalara gelmeyi düşünüyorum keza çok fazla zaman oldu görüşmeyeli sizin de Kocaeli'ye geleceğiniz yok :) Burak ve Devrim abiye müteşekkirim.

Evet bizde yaza doğru bir toplantı ayarlayalım diyoruz o zaman kesinlikle gelmen lazım Alper; hep birlikte bu harika müzeyi gezmek ayrı bir zevk olacaktır :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Şub 2014, 19:23

G.HEPARSLAN yazdı:İstanbul' dan uzak olan kişiler olarak ve sayenizde gitmiş kadar oluyoruz Devrim.. :f:

Tüm detayların çok ince düşünülerek hazırlandığı bu müzeyi sizlerin kadrajından gezmek ise ayrı bir keyif.. :y: :sapka:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ankara Maket Topluluğu olarak ve kıymetli abilerimiz; Veli Vahap SALTIK ve Korkut VAROL' un girişimleri ile özel emek harcanan bu değerli çalışmaların müzede sergilenmesi ise hobimiz adına gurur verici çok özel bir durum. :bow:

Karşınıza sürpriz olarak çıkan bu değerler için ARALIK 2013' de yoğun bir çaba harcadıklarını biliyorum. :f:

Biz hobiciler tarafından her daim ayakta alkışlanacak olan bu kaliteli işlerin mimarlarına ve emeği geçenlere selam ve saygılarımla.. :f:

Bu güzel yorumun ve fotoğraf eklentilerin çok teşekkürler Gökhan :handshake:
Özel fotoğraflara bakmak ayrı bir zevk oldu.
Tek dileğim böyle bir yeri gezmeyi veya toplantıyı seninde katılımınla gerçekleştirmek :drinksb:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Şub 2014, 19:51

REVOLUTION yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:İstanbul' dan uzak olan kişiler olarak ve sayenizde gitmiş kadar oluyoruz Devrim.. :f:

Bu güzel yorumun ve fotoğraf eklentilerin çok teşekkürler Gökhan :handshake:
Özel fotoğraflara bakmak ayrı bir zevk oldu.
Tek dileğim böyle bir yeri gezmeyi veya toplantıyı seninde katılımınla gerçekleştirmek :drinksb:

Ben teşekkür ederim Devrim' im.. :f:

Denk getirceğiz birgün merak etme.. :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

ÖncekiSonraki

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir