Küçük ama Büyük Buluşma :D: Aydın Can, Kenan ve İlke

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Küçük ama Büyük Buluşma :D: Aydın Can, Kenan ve İlke

İletiYazar: Kenan Şavklı » 08 Oca 2013, 05:19

cavallino yazdı:
Kenan Şavklı yazdı:İkinci fotoğrafta başkası gibi çıkmışım. :lol: Tamamı keyifli bir gündü, teşekkürler herkese...

Sen mi ben mi :lol: Tekrar görüşmek üzere...

Yok yav, sen herzamanki karizmanlasın yine, ben sarhoş gibi çıkmışım. Kar kış farketmez, tekrarlayalım, kafamızı kırmadıkça. :sweat: Bugün sonuncu filmi de çektirdim, artık film yok. :yuppi:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 08 Oca 2013, 09:43

Aydın her yazdığına bundan sonra görüşmek üzeremi yazacan :))
Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 08 Oca 2013, 20:52

Harika bir buluşma olduğu yüzlerdeki gülümsemelerden belli. Özellikle fotoğrafları görmek iyi oluyor çünkü forumda hemen hemen her gün hobiyle ilgili bir şeyler paylaştığınız kişiler ete-kemiğe bürünmüş oluyor sanki. Bu arada Mirza, hayırlı haberin ne olduğunu tahmin edebiliyorum, eğer doğru tahminse tebrik ediyorum şimdiden :smile5:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 81
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4345
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Önceki

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir