07.04.2012 İstanbul Mini buluşma. Ne gün ama. :D

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 07.04.2012 İstanbul Mini buluşma. Ne gün ama. :D

İletiYazar: Serdar Gökhan » 10 Nis 2012, 23:52

Virtue yazdı:Guzel resimler ve paylasim icin tesekkurler, Izmirli olarak Istanbul trafigi beni de her gidisimde bezdirmistir; hele yol bilmeyen taksicilerin biliyormus gibi davranip sonra 'abi, az biraz tarif ediversene yolu' demeleri yok mu; ne diyeyim :think:

Abi ben hepsini geçtim içinde bulunduğum gelin arabasının önünü en az 10 kere kestiler çocuklar neysede bunu yapanlar kocaman adamlar teyzeler ve trafikteki sürücüler. :devil:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: masato » 11 Nis 2012, 13:34

Bu ufak buluşmada katkısı olan herkesin yüreğine sağlık... :tey: Ufak da olsa arada böylesine buluşmalar çok güzel oluyor... Bende Ankara'da iken Emre Abi ile arada böyle buluşmalar yapardık... :tey: Nice mini ve maksi buluşmalara... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: basketci_ny » 11 Nis 2012, 19:20

Çok güzel bir buluşma olmuş yüreklerinize sağlık :drinksb:
....Alman - Japon - Fransız - İtalyan....
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Nurettin YÜKSEL
1/18 Model Sayısı: 70
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 70
Rep Puani: 1505
basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: MertTuğrul » 11 Nis 2012, 21:53

Çok güzel bir mini buluşma olmuş :)
O motorsiklete ve traktöre bayıldım :)
İYİKİ VARSINIZ DİECASTR :hearth:
Resim
Kullanıcı avatarı
MertTuğrul
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Mert TUGRUL
1/18 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 8
1/64 Model sayısı: 52
Toplam Model Sayısı: 75
Rep Puani: 1395
MertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 11 Nis 2012, 22:05

Keşke haberimiz olsaymış..
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 12 Nis 2012, 00:04

Cumartesi İstanbuldayım gene Kenan abi ve Mehmet ile konuştum duruma göre gene buluşacağız hatta Kenan abi Bülent abiyede söylemiş oda bir sorun çıkmaz ise gelicekmiş. Mustafa Kemal' e de haber verdim karşıdanda katılan olacak duruma göre. Gelirseniz güzel olur İstanbul' da yaşayanlar. Arda aklıma gelmedi değil ama telefonun yok idi bende İstanbulda olup olmadığın konusundada bilgim olmadı. Ama bu cumartesi inşallah işin yoktur. Bora hocayı da çağırmak lazım. :smile:

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Mehmet Babacan » 12 Nis 2012, 10:34

İstiklal caddesinden Eminönü'ne kadar gezerek giderken videoya çekseydik güzel İstanbul belgeseli olurdu Serdar :foto: :lol: . Eylem, röportaj, resim çekermisiniz?, trafik vs. :lol: ama güzel gündü Kenan abiyi özlemiştim bayağıdır yüz yüze görüşemiyorduk gelmesine çok sevindim. Fakat tekrar gece işe gideceğim için fazla zamanımda yoktu kusura bakma tekrardan. Daha fazla sohbet etmeyi çok isterdim. Yüz yüze tanışma fırsatı bulduğuma çok memnun oldum Serdar. İyiki İstanbul'a gelmişsin :handshake: . İnşallah daha nice buluşmalara Serdar :friends: :good2:
Resim ///M POWER

mesaj için Mehmet Babacan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Mehmet Babacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet BABACAN
1/18 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 764
Mehmet Babacan rep puani yokMehmet Babacan rep puani yokMehmet Babacan rep puani yokMehmet Babacan rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 12 Nis 2012, 11:38

Cumartesi günü benim için çok güzel geçti ikinize de çok teşekkür ediyorum. :smile: Keyifli oldu benim için. İnşallah bu cumartesi daha kapsamlı yaparız. :smile: Ben genel konuşmak istiyorum bunca yıldır internette görüştüğüm insanlarla gerçekte buluşma yapmanın tadı ayrı imiş. :drinksb: Pazartesi günü de bir hayvan sever arkadaşım var idi internet de tanışmıştım. Onunla da buluştuk güzel bir gün geçirdik her ne kadar yağmur yağsa da. Herşeye rağmen güzeldi hafta sonum. :smile:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: atalay43 » 14 Nis 2012, 02:25

Serdar abı tesekkur edıyorum bu guzel etkınlıgı bızımle paylasıtıgınız ıcın. Ben facebook ta gormustum ıstanbul a gıdecegım goruselm bulusalm yazdıgını ama sonucun noldugunu bılmıyordum guzel olmus gıbı duruyor. Kenan abı ıcın bıraz sıkıntılı olmus sanırım yazdıklarına bakılırsa. Insallah bır dahakı bulusmalarda aksılık yasamaz guzel bır gun gecırırsınız.
Resim
atalay43
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Atalay Çelik
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 32
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 38
Rep Puani: 1030
atalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 15 Nis 2012, 18:00

Çok özel bir mini buluşma olmuş. :f: :handshake:

Fark ettiğim ayrıntı ise şu oldu ve 3 kişi olması tesadüfi bir piştiye sebep oldu içimdeki duygu anlamında. :smile:

Ben de müzisyen/müzik öğretmeni olduğum için ve sokaklarda müzik yapan kişileri gördüğümde çok duygulanırım ve onlar gerçekten, benim gözümde sanatçıdırlar. :y:

Tekerleme gibi iki şarkı yazmış ve tanıdıklarının/birilerinin vesilesi cd çıkarmış gereksiz insanlardan değildirler. :bow:

Bu türden ve sokak ortasında müzik adına emek sarf eden müzisyenleri gördüğümde hemen yanlarına giderim ve verdikleri emeğe ne kadar saygı duyduğumdan bahseder ve duygularını paylaşırım. :bow:

Bu kişiler, para verseniz de ordalardır para vermeseniz de... Asıl yaptıkları işler ise farklıdır ve müzisyenliği sokakta yapsalar bile keyif için yaparlar. :f:

Pişti olma konusuna gelince; :lol:

Hiç bir karşılık beklemeden sizler de, bu işi; keyif için yapan hobicilersiniz ve ufak bir telefon trafiği ile ve keyif için bir araya gelmişsiniz. :handshake:
PİŞTİ!.. Ama harika bir pişti... :cicek: :bow:

Affınıza sığınarak/beni anladığınızı düşünerek, emek anlamında paylaştığım ana fikir üzerine ufak bir çalışmam oldu. :bow: :smile:

Umarım beğenirsiniz ve tekrar yüreklerinize sağlık... :f:

Resim

YANINIZDAYIM/Toplanan paraları kırışırız ona göre... :rock2: :laughing:

Resim

:nazar: :wasntme: :lol: :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
atalay43, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 15 Nis 2012, 18:09

Güzel kardeşlerim benim.. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 16 Nis 2012, 08:31

Bir daha ki sefere olan buluşmayı dört gözle bekliyorum. :smile:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir