22.01.2012 Çorum Buluşması

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 22.01.2012 Çorum Buluşması

İletiYazar: Emre E. » 24 Oca 2012, 11:46

Serdar Gökhan yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:Buluşmalar güzeldir, hasret gidertir... :f: Yüreğinize sağlık, Oğuzhan ve Serdar...

Yollar nasıl, ondan haber verin. Haftaya Samsun. :yol:

Teşekkür ederim Emre abi. :smile: Yollar yerine göre değişiyor yavaş ve dikkatli gittikten sonra birşey olcanı sanmıyorum tabi diğer sürücüleri karıştırmaz isek en çok onların hatalarına maruz kaldık benim yolculuk ise herhangi bir problem yaşamadım saatinde Çorum' a vardım dönüşte de saatinde döndüm Samsun' a. Haftaya inşallah daha güzel olur havada sağ sağlim ulaşırsın buraya abi. Güzel bir gün olcak desene. :smile:

Serdar, büyük ihtimalle (herhangi bir mani çıkmazsa) 31.Ocak Salı günü, sabahtan yola çıkarım. Oğuzhan'ın telefonu bende var. Seni de ÖM ile bilgilendiriyorum Kardeşim.
1 saatliğine bile olsa, Kerem Hocam'ı ve sizleri görmek büyük keyif verecektir. :coffee:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19200
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 24 Oca 2012, 17:03

Serdar abi güzel bir gün geçirmişsiniz belli. Ayrıca Bmwler mükemmel çıkmış ve yola çok yakışmış.. Elinize yüreğinize sağlık :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 24 Oca 2012, 17:06

Alper KARA yazdı:Serdar abi güzel bir gün geçirmişsiniz belli. Ayrıca Bmwler mükemmel çıkmış ve yola çok yakışmış.. Elinize yüreğinize sağlık :D

Teşekkürler Alper karlı ama keyifli bir gündü. :smile:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3850
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 24 Oca 2012, 17:47

Serdar abi çok keyifli olmuş. :smile:
Panamera aralarındaki en güzeli :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 24 Oca 2012, 17:53

cimbomlueray yazdı:Serdar abi çok keyifli olmuş. :smile:
Panamera aralarındaki en güzeli :lol:

Teşekkür ederim Eray. :)
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 24 Oca 2012, 19:18

Emre ERBASAR yazdı:
Serdar Gökhan yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:Buluşmalar güzeldir, hasret gidertir... :f: Yüreğinize sağlık, Oğuzhan ve Serdar...

Yollar nasıl, ondan haber verin. Haftaya Samsun. :yol:

Teşekkür ederim Emre abi. :smile: Yollar yerine göre değişiyor yavaş ve dikkatli gittikten sonra birşey olcanı sanmıyorum tabi diğer sürücüleri karıştırmaz isek en çok onların hatalarına maruz kaldık benim yolculuk ise herhangi bir problem yaşamadım saatinde Çorum' a vardım dönüşte de saatinde döndüm Samsun' a. Haftaya inşallah daha güzel olur havada sağ sağlim ulaşırsın buraya abi. Güzel bir gün olcak desene. :smile:

Serdar, büyük ihtimalle (herhangi bir mani çıkmazsa) 31.Ocak Salı günü, sabahtan yola çıkarım. Oğuzhan'ın telefonu bende var. Seni de ÖM ile bilgilendiriyorum Kardeşim.
1 saatliğine bile olsa, Kerem Hocam'ı ve sizleri görmek büyük keyif verecektir. :coffee:

Emre abi benim Samsun'a gelme durumum büyük ihtimalle zor ama yolun mecburen Çorum'dan geçiyor haberin olsun eğer araba ile gideceksen :lol: :grin: Kısa süreliğine de olsa uğra lütfen.Cebe cevap veremezsem özel mesajla çalıştığım otelin numarasını yazıyorum,ordan ulabilirsin.Ama uğramadan geçme, :handshake: :pray1: :f1:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 24 Oca 2012, 19:20

Herkese güzel yorumları için teşekkür ediyorum.Peugeot kullanıcıları olarak buluşma yapıyorken Serdar abiyide davet edeyim,2 buluşma olmuş olur diye düşündüm.Karlı havayı ve zorlu dönüş yolculuğunu saymazsak çok güzel bir Amasya buluşması oldu.Forumda Peugeot sahibi var ise onlarla da irtibata geçmek isterim.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 24 Oca 2012, 20:02

Çok havalısınız siz Çorum ekibi..Süper lüks araçlarınızla havamı atıyorsunuz bize yoksa:))))))Yüreğinize sağlık kardeşlerim.. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 24 Oca 2012, 20:44

MAKOSHARK yazdı:Çok havalısınız siz Çorum ekibi..Süper lüks araçlarınızla havamı atıyorsunuz bize yoksa:))))))Yüreğinize sağlık kardeşlerim.. :smile: :smile: :smile:

Estağfurullah. :lol: Nedemek hava normal bir gün işte. :lol: Yada gel beraber hava atalım abi. :lol:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir