1/16 1941 GMC Flatbed Truck - Highway 61

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1/16 1941 GMC Flatbed Truck - Highway 61

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 20 Oca 2020, 15:45

G.HEPARSLAN yazdı:Öncelikle tebrik ederim Musa Can. Allah analı babalı büyütsün kardeşim. :bebek: :evli: :nazar:
Forumu yönettiğim yıllardaki duygularımı daha iyi anlayabilecek bir kişinin daha aramıza katılmış olmasına çok sevindim. :friends: :lol:

Model, çekimler ve paylaşımı; her zaman ki gibi "bir Musa Can ÇİL klasiği" olarak keyifle inceledim. :y: :keyif:
Kıyabilirsen (zannetmiyorum ama :lol: ) eskitme çalışması yapmak lazım bu canavara. :pool:
Selamlar, sevgiler. :f:

Abim, çok teşekkür ediyorum. Hepimizin çocukları aynı şekilde... Kesinlikle anlayabiliyorum seni ya da daha neler göreceğim ki anlayacağım bakalım hayırlısı :lol: :lol:

Senin dediğin hep aklımda eskitme olarak fakat bu modelin hatasız ve renginin mükemmel olması sebebi ile kıyamam sanki. :lol: :lol:
Fakat hasarlı bir çekici kamyon bulursam o dediğin aklımda bir plan olarak yıllardır duruyor ama kamyonu bulamadık daha :grin:
Tekrar teşekkür ederim abim, güzel dileklerin için. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 85
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3090
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 20 Oca 2020, 15:58

Berent TURAN yazdı:Öncelikle Allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin kardeşim, darısı tüm isteyenlerin başına inşallah. :smile:

Mahir ise nazik düşüncesi ile bir kez daha ne kadar değerli bir koleksiyoner olduğunu gösteriyor. Çok selamlar.. :smile:

Sabredip okumak ne kelime Musa, bir çırpıda soluksuz okuyup sonuna geldiğim için üzüldüm. Akıcı ve detaylaı anlatımın için ayrıca teşekkürler.

Modele diyecek hiç bir şey yok. Ne kadar kıymetli, değerli bir model olduğunu anlayabiliyorum. Öyle bir model ki, sanki koklasan o yıllardan kalmış bir model gibi his vereceğini düşünüyorum. Benimkisi de nasıl bir manyaklıksa? Model hiç koklanır mı la? :grin: :grin:

Kardeşim enfes paylaşımın için teşekkür ediyor ve yeni yılda yavrunuzla beraber sağlıklı sıhhatli yıllar diliyorum. :sapka:

Aynen kardeşim, isteyen herkesin olmasını dilerim. Ayrıca çok teşekkür ederim kardeşim, hepimizin çocuğu için aynı şekilde..
Koklamak :lol: :lol: Bu dediğini galiba tüm klasik modellerim için yaşıyorum. Hastayız oğlum biz valla :lol: :lol:

Tekrar teşekkür ederim kardeşim güzel düşüncelerin ve beğenin için. :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: soskanus » 02 Şub 2020, 18:42

Musa Bey, evladınıza sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.Tebrikler.

mesaj için soskanus arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
soskanus
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: özkan
1/18 Model Sayısı: 684
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 698
Rep Puani: 170
soskanus rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Şub 2020, 11:30

soskanus yazdı:Musa Bey, evladınıza sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.Tebrikler.

Çok teşekkür ederim Özkan Bey. :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

Yeni Alınan / Diğer Ölçekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir