NOREV: FIAT 124 BERLINA :))

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: NOREV: FIAT 124 BERLINA :))

İletiYazar: ArdaPerk » 14 Ekm 2010, 18:13

Bir an önce Ankaraya gelip modellerini mıncıklamak istiyorum Abicim :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 17 Ekm 2010, 18:24

ArdaPerk yazdı:Bir an önce Ankaraya gelip modellerini mıncıklamak istiyorum Abicim :lol:

Her zaman beklerim Arda'cım... :yol:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 17 Ekm 2010, 23:03

Hayırlı uğüurlu olsun Emre abi nice anılara benim olmasada babamlar ben yokken şark hizemtinde iken 4 tane değişmiş bu araçtan ve Ankaradan Van' a tık demeden getirip götürmüş ki o zamanın yol koşullarını ve doğu batı yönlü yerşekilerini özlelile doğu bölgelerin yollarını düşünürsek aracın ne büyük eziyeti teklemdeden aştığını söylebiliriz ben hiç binemdeim diyebilrim sadece bir akrabamın bir süre kullandığı aracıydı bu bende hayatmda kısa bir süre de dolsa binmişliğim var dakikalarla ifade edecğeim bir serüven
aslına babamın 124 le ço kanıalrı olmuş unutmadığım bir anısı var özellikle sözü uzatmak istemiyorum ama gerçekten bu modelin 1 18lerinide yapmalılar üstelik sadece bizim ülkede kullanılan bri araç değil uzak doğuda bile kullanılan araçlardı bunalr jackie Chan filmlerinde bile boy göstermişlerdi mafyanın elinde :smile: uçan teneke derler ya bunun canlı örneğini süper polis 2 de görebilirsiniz 124 ve 131 ler uçuyordu
herneyse
model güzel keşke 1 18i de olsa
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir