1/43 Schuco - Volkswagen Passat B7

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1/43 Schuco - Volkswagen Passat B7

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Şub 2019, 15:16

Herkese tekrardan merhaba,

Beni tanıyanlar bu paylaşımımı yadırgayabilir ama malum işimiz VW olunca ürünlerine istemeden de olsa gözümüz ilişiyor. :smile: Bayide fırsat buldukça aksesuar standını ziyaret ediyorum ve arada böyle küçük süprizlerle kendimi mutlu ediyorum. Bu da onlardan biri oldu. Schuco üretimi 1/43 ölçekli Passat B7 modeli. Bu ölçekte koleksiyon sahibi arkadaşlarıma bu modeli kesinlikle öneriyorum. Eh ne de olsa Schuco yapmış. :smile:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: 1/43 Schuco - Volkswagen Passat B7

İletiYazar: Serdar Gökhan » 24 Şub 2019, 23:26

Şimdi 43 birkaç adet alınca dur şuna bir de taşıyıcı alayım diyesi geliyor insanın. Bu yüzden uzak durmaya çalışıyorum.:grin: Ama Schuco güzel iş çıkarmış güle güle sergile Berent. :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 25 Şub 2019, 01:09

Serdar Gökhan yazdı:Şimdi 43 birkaç adet alınca dur şuna bir de taşıyıcı alayım diyesi geliyor insanın. Bu yüzden uzak durmaya çalışıyorum.:grin: Ama Schuco güzel iş çıkarmış güle güle sergile Berent. :sapka:

Tabi canım o kadar derinlere inmeden sığ sularda yüzmek güzel bu şekilde. :smile:
Teşekkürler Serdar.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 03 Mar 2019, 00:35

Vallahi bu küçük ölçekler çok tehlikeli, bir giren bir daha çıkamaz :lol: Berent, senin de belirttiğin gibi fazla derinlere inmeden sığ sularda yüzmeli, keyifle sergilenmesini dilerim :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Mar 2019, 17:57

Paylaşımı yadırgamadım ama tema dışı paylaşımlarının artması ile sonunun bana benzeyeceğini hissettim sadece Berent. :mor: :grin:
Elbette çok güzel abim ancak Erdem' in "tehlikeli" yorumunu göz ardı etmemelisin. :talk: :nod:
Sığ sular ansızın ve nedenini anlamadan dalgalara dönüşebiliyor bildiğin üzere. :gamer:
Keyifle sergilensin. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 13 Mar 2019, 14:02

Aslında bu tartışmalı bir konu ve henüz kesin bir yargı yok. Ben bugüne kadar temama uymuyor diye ne modelleri almadım. Benim almadığım modeller yürüdü gitti şimdi almaya niyetlenince yanına yaklaşılmıyor. Ayrıca bu bütçe açısından gerçekten tehlikeli bir durum başka modellere yönelmek ki şuan kendi temamızdaki modellere bile ulaşmakta güçlük çekiyoruz.
Hayırlısı olsun diyelim, keyifle sergilensin kardeşim.. :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 17 Mar 2019, 14:34

Erdem yazdı:Vallahi bu küçük ölçekler çok tehlikeli, bir giren bir daha çıkamaz :lol: Berent, senin de belirttiğin gibi fazla derinlere inmeden sığ sularda yüzmeli, keyifle sergilenmesini dilerim :nazar:

Temkinliyim Erdem abim. :lol: Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 17 Mar 2019, 14:36

G.HEPARSLAN yazdı:Paylaşımı yadırgamadım ama tema dışı paylaşımlarının artması ile sonunun bana benzeyeceğini hissettim sadece Berent. :mor: :grin:
Elbette çok güzel abim ancak Erdem' in "tehlikeli" yorumunu göz ardı etmemelisin. :talk: :nod:
Sığ sular ansızın ve nedenini anlamadan dalgalara dönüşebiliyor bildiğin üzere. :gamer:
Keyifle sergilensin. :f:

Ayağımın deydiği yere kadar giriyorum suya Gökhan abim. Ayakların kesildiği yerde yokum. :lol: :lol: O yüzden temkinliyim. Çok teşekkür ederim.

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 17 Mar 2019, 14:39

Musa Can ÇİL yazdı:Aslında bu tartışmalı bir konu ve henüz kesin bir yargı yok. Ben bugüne kadar temama uymuyor diye ne modelleri almadım. Benim almadığım modeller yürüdü gitti şimdi almaya niyetlenince yanına yaklaşılmıyor. Ayrıca bu bütçe açısından gerçekten tehlikeli bir durum başka modellere yönelmek ki şuan kendi temamızdaki modellere bile ulaşmakta güçlük çekiyoruz.
Hayırlısı olsun diyelim, keyifle sergilensin kardeşim.. :good2:

Kendi temamızdaki modellere ulaşma güçlüğü çektiğim için aslında bazen böyle şeylerle avutuyorum kendimi kardeşim. :smile: Bazen içimdeki alma dürtüsünü törpülüyor bu alımlar. Saçma olduğunu anlayınca da gönderiyorum zaten hemen. :grin:

İlgine teşekkür ederim kardeşim. :wink1:

Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: sui_cast1 » 27 Mar 2019, 17:18

18 ciler 43 tam bir para tuzağı.. :lol: hem çok güzeller hem de uçsuz bucaksız bir alem gibiler.. Korkutuyor bulaşmaya..

Güzel günlerde sergile Berent.. Yukarıda dediğim gerçek ama farkında olmadan 4-5 tane de bende oldu 43 :grin: Belki fotoğraflarım yakında..

mesaj için sui_cast1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 85
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 31 Mar 2019, 15:53

sui_cast1 yazdı:18 ciler 43 tam bir para tuzağı.. :lol: hem çok güzeller hem de uçsuz bucaksız bir alem gibiler.. Korkutuyor bulaşmaya..

Güzel günlerde sergile Berent.. Yukarıda dediğim gerçek ama farkında olmadan 4-5 tane de bende oldu 43 :grin: Belki fotoğraflarım yakında..

Tam para tuzağı tam. :grin:

Resin modeller minimum 600 liralara yaklaşmışken bunlarla kendimizi oyalıyoruz işte abi napalım. :smile:

Sende paylaş 43 lerini, bekletme !

sui_cast1
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: kenzo77 » 02 Nis 2019, 02:59

MODEL HARİKA GÖRÜNÜYOR GÜLE GÜLE SERGİLEYİN AYRICA BENDE ARMAĞAN OYUNCAKTAN SİKU PASSAT SW BEYAZINI BULMUŞTUM 2 DEFA DENK GELDİ HATALI ÜRETİM OLARAK İÇİMDE KALDI VALLA BULURSAM MUTLAKA ALACAĞIM...

mesaj için kenzo77 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
kenzo77
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Gunes BATTAL
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 50
1/32 Model Sayısı: 110
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 100
1/72 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 420
Rep Puani: 25
kenzo77 rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 07 Nis 2019, 18:28

kenzo77 yazdı:MODEL HARİKA GÖRÜNÜYOR GÜLE GÜLE SERGİLEYİN AYRICA BENDE ARMAĞAN OYUNCAKTAN SİKU PASSAT SW BEYAZINI BULMUŞTUM 2 DEFA DENK GELDİ HATALI ÜRETİM OLARAK İÇİMDE KALDI VALLA BULURSAM MUTLAKA ALACAĞIM...

İlginize teşekkürler. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir