1/18 BBR F458 ITALIA...

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1/18 BBR F458 ITALIA...

İletiYazar: MAKOSHARK » 15 Ağu 2010, 19:28

Ben camdan içeri bakıp kaç yapıyo bu demek istemiyorummmmmmmm :lol: :lol: :lol: Model çok güzel ne yalan söyliyim ama ben yinede metal diyorummmm. :smile: :smile: :smile: Kalemine sağlık Kenan kardeşim çok güzel bir bilgilendirme ve paylaşım olmuş :y: :+1:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 15 Ağu 2010, 20:41

Kaliteli model.Koleksiyonuna çok yakışmış.Anlatımın ise her zaman ki gibi bilgilendirici.Teşekkürler. :drinksb: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 15 Ağu 2010, 23:13

Kenan abi resmen ''anlatılmaz yaşanır'' sloganıyla yola çıkmışsınız. :) Model için tek kelime söylemek gerekirse Resmen Bittim.. Model çok harika hayırlı olsun :). Yalnız abi dikkat et Hızlı bir makine. Yerinde durmaz maazallah Allah korusun. :) İyi günlerde sergile Kenan abi. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 16 Ağu 2010, 00:54

MAKOSHARK yazdı:Ben camdan içeri bakıp kaç yapıyo bu demek istemiyorummmmmmmm :lol: :lol: :lol: Model çok güzel ne yalan söyliyim ama ben yinede metal diyorummmm. :smile: :smile: :smile: Kalemine sağlık Kenan kardeşim çok güzel bir bilgilendirme ve paylaşım olmuş :y: :+1:

:lol: Deniz abi isteyip istemememek zaten opsiyonel... :devil: Ben ulaşılamayan ve ellenemeyen hissini yaşadım bu parçayla ki seninle daha önce aynı görüşteydim... Şu d avar; çok çok sevmemene rağmen yine de sektörü takip eden bir koleksiyoncu olduğun için aldığın modeller varsa -ki var- ben yine de bunlardan eklemeni tavsiye ederim; bir adet 458 ITALIA ve bir adet de 458 Spider. Neticede bunlar birer prestij modeli Deniz abi ve 100'lerce modelin kapısını açıp kapamaktan ya da fonksiyonlarını kurcalamaktan sıkılmışsındır diye düşünüoyrum. Ben bugüne kadar en fazla KY Aa MC seviyesindeki araçlarda 117 adede ulaştım ve ben bile bu adette o fonksiyonlardan bıkmıştım ve senelerce elimi sürmediğim modeller olmuştur... Materyale gelince de; mutlaka metal olmalı diyorsan; bu resin malzemenin metalden en ufak bir farkı yok hissiyat oalrak, katiyen pilastik değil (pilastikten nefret ettiğimi herkes bilir) ve F430'dan daha ağır olduğu gibi metal kadar da sert ve prüzsüz... :whistle: Anlatımı beğenmene sevindim Deniz abi; fikir verebildimse ne mutlu abi, teşekkür ederim yorumun için...

atesoglu yazdı:Kaliteli model.Koleksiyonuna çok yakışmış.Anlatımın ise her zaman ki gibi bilgilendirici.Teşekkürler. :drinksb: :+1:

Abi ben teşekkür ederim. Kaln eksikleri de tamamlayınca asıl o zaman güzel olacak. Resin materyali hakkında fikir verebildimse de ne mutlu bana. Nice incelemelere Ateş abi... :good2:

static_x07 yazdı:Kenan abi resmen ''anlatılmaz yaşanır'' sloganıyla yola çıkmışsınız. :) Model için tek kelime söylemek gerekirse Resmen Bittim.. Model çok harika hayırlı olsun :). Yalnız abi dikkat et Hızlı bir makine. Yerinde durmaz maazallah Allah korusun. :) İyi günlerde sergile Kenan abi. :)

Ali kardeşim kesinlikle haklısın. Ben de bittim. :smile5: Spider versiyonunu dört gözle bekliyorum ve umarım artık Ferrari'de yer alan birbirinden müthiş mavi tonlarını 458 Spider'lardan birinde kullanırlar da ben de bayram ederim. Çünkü Diecast'den çok çok daha pürüzsüz ve müthiş bir yüzüye sahip olan bu malzeme boyayı ve dolayısı ile modeli de müthiş ötesi gösteriyor... Teşekkür ederim yorumların için... :smile5:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 16 Ağu 2010, 01:07

Abicim eşsiz güzellikte bir model eklemişsin koleksiyonuna :nazar:
F430 da gerçekten çok hırçın duruyor.
İnşallah en yakın zamanda spider da çıkarda onuda eklersin bu güzelliklerin yanına :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 16 Ağu 2010, 03:20

ArdaPerk yazdı:Abicim eşsiz güzellikte bir model eklemişsin koleksiyonuna :nazar:
F430 da gerçekten çok hırçın duruyor.
İnşallah en yakın zamanda spider da çıkarda onuda eklersin bu güzelliklerin yanına :lol:

Arda teşekkür ederim, beğenmene sevindim, ilk resin model ve küçük handikapları haricinde memnun kaldım. 458 Spider'ı da mutlaka ekleyeceğim zaten ama henüz 1/1 oalnı çıkmadı sanırım. Oysa ki F430 serisi ilk olarak 2005'te tanıtıldığında Spider ve Coupe aynı anda tanıtılmıştı. Kısmet diyelim ve umarım bilinen ve artık kabak tadı veren kırmızı-siyah-sarı gibi renkler yerine daha spesifik ve müthiş boyalar/renkler kullanırlar da ben de mutlu olurum... Tekrar teşekkürler Arda kardeşim.

Aşağıda da YouTube'dan aktardığım, İngiliz Top Gear programının F458 testi yeralıyor. Malum; bu programın test pilotlarının biraz burnu havadadır ve eleştirileri -aynı benim gibi- :lol: biraz abartılı ve ironiktir ama, ismini bilmediğim test piltou olan bu kelli felli adamın çıkardığı sesleri duymanızı ve izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca F458 ITALIA'nın F430'a attığı kalkış/ivmelenme farkına inanamayacaksınız... :smile5:

Herkese çok teşekkürler... :cup1:

http://www.youtube.com/watch?v=DdXsiZHprgU
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 16 Ağu 2010, 18:06

Kenan abi her zamanki gibi mükemmel bir bilgi paylaşımıyla tanıtmışsın yeni modelini.Hayırlı olsun abi yeni modelin.Detaylı ve bilgilerle dolu incelemen için teşekkürler. :+1: Rep
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: masato » 16 Ağu 2010, 23:25

Güzel bir model... İyi günlerde keyif ile seyireyle Kenan... Sanırım sadece model olarak görselliği olan hiç bir yeri açılığ kapanmayan bir dönemmi başlıyor acaba? Benim tercihim genede en azında kapı ve motor kısmının açılmasından yana... :tey: Nede olsa detay dediğimiz olaylar... Welly leri AA lardan ayıran özellik modellerin bir yerlerinin açılığ kapanması ... :tey: Genede ferrari kırmızısıyla çok şık bir mode... Favorim f430.. Bir değişik duruyor bu güzellik... Hepsini tekrar iyi günlerde keyif ile seyireyle... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 17 Ağu 2010, 17:25

oguzhandincel yazdı:Kenan abi her zamanki gibi mükemmel bir bilgi paylaşımıyla tanıtmışsın yeni modelini.Hayırlı olsun abi yeni modelin.Detaylı ve bilgilerle dolu incelemen için teşekkürler. :+1: Rep

Oğuzhan teşekkür ederim. Edindiğim modelleri heyecanla incelediğimden dolayı olsa gerek, olabildiğince özenle bilgi aktarımı yapmaya çalışıyorum. Beğenileri ifade eden cümleler de mutluluk veriyor. Asıl ben teşekkür ederim düşüncelerin için, nice incelemelere diyelim...

masato yazdı:Güzel bir model... İyi günlerde keyif ile seyireyle Kenan... Sanırım sadece model olarak görselliği olan hiç bir yeri açılığ kapanmayan bir dönemmi başlıyor acaba? Benim tercihim genede en azında kapı ve motor kısmının açılmasından yana... :tey: Nede olsa detay dediğimiz olaylar... Welly leri AA lardan ayıran özellik modellerin bir yerlerinin açılığ kapanması ... :tey: Genede ferrari kırmızısıyla çok şık bir mode... Favorim f430.. Bir değişik duruyor bu güzellik... Hepsini tekrar iyi günlerde keyif ile seyireyle... :tey:

Alper temennilerine teşekkür ederim. Bahsini ettiğin gibi bir dönem başlamıyor ama profesyonle minyatür modelcilikte, Diecast'e ek olarak böyle bir segment de (resin) boy göstermeye başladı ve MR Models, BBR, OttoMobile, Spark ve aklıma gelmeyen bir çok 1/18 ve 1/43 üreticileri, yüksek koleksiyon değeri olan ve aranan-gözde otomobilleri artık bu şekilde üretiyorlar. Ama Diecast'in demirbaş markası Aa ve Kyosho'nun, Diecast'i bırakıp böyle birşey yapacaklarını hiç sanmam. Ben ise çok mutluyum resine geçilmesinden. Çünkü beklentilerim, tamamen kusursuz bir gövde edinmek yönünde; kapı vs. açarak model kurcalamak benim için epeyce geride kaldı. Bu gibi modellerin sunumu; yani deri tabla, cnc kesimi ile çıkartılmış yazılar/logolar, özel kapaklı açılıp-kapanan kutu gibi argümanlar benim için çok elzem. Çünkü Diecast koleksiyon işini bırakmış ve bir minyatürcü olmuş bir kişi olarak, yılda en fazla bir kaç kere alımını yapacağım bu özel parçaların bu şekilde sunumu gerçekten olmazsa olmazlar dahilinde.

Favorinin F430 olmasını kesinlikle anlıoyrum, çünkü ben de epey bir test okuyarak-izleyerek ancak F458 ITALIA'ya alışmaya başaldım desem abartmam. F430 bambaşka ve doyulması/bıkılması mümkün değil... Şu var ki, herkesin yadırgadığı F458 de zamanla gözlerde alışkanlık yaratacaktır ve hazmedilecektir diye düşünüyorum. Teşekkürler yorumun için...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ///Okan » 17 Ağu 2010, 19:08

Abi mükemmelsin.Ne zamandır beklediğim konulardan biriydi gerçekten.

MR Models'in Alfa 8C'sinden sonra bunada aşırı derecede aşk beslemeye başladım doğrusu.Model olarak kesinlikle (bana göre) F430'dan çok daha güzel bir Ferrari.Aslında çizgilere baktığımızda F430'un kas yapısına bile sahip bir araç ama nedense çoğu kişi hiç sevmedi.Ben ise tam tersine çok sevdim.

Modeline gelince daha önce hiç resin model incelemedim.Kalıbı ve işçiliği kesinlikle resimlerden de belli oldugu gibi süper ötesi gözüküyor.Fakat insan o fiyatları verince (en azından ben) hiç bi yeri açılmayan hareket etmeyen bir aracı o para verilir mi diye düşünüyordum.Ama bu incelemeden sonra kararım biraz daha değişti açıkçası en azından bi kaçamak yapasım geldi vallahi :grin: Gerçi bende BMW den sonra başka bir araç alınca yaklaşık 1-2 ay sergiledikten sonra aşırı derecede sıkılıp satasım geliyor.Onun için ben hiç bulaşmayayım senin çektiğin fotolarla geçineyim abi :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 17 Ağu 2010, 19:26

Okan teşekkür ederim öncelikle. Modellerin fiyatlarının neden artttığının konusunda da değindiğim gibi; gerçekten çok emin olmadan model almak çok sakıncalı bence ve üzücü neticelere sebibiyet veriyor. Emin olmadığın için de hiç tavsiye etmem çünkü alıştığın bir çok şeyin bu gibi modellerde olmaması anında can sıkıcı hale gelecektir. Ama en azıdan resin üretimi olup, hiçbir yeri açlmayan modelere karşı bakışının değişmesine sevindim çünkü "top class" modelcilik işinin yeni trendi böyle oluyor. İleride resin olan modellerin de kapı/kapak fonsiyonları ile sunulup sunulmayacağını bilemem ev umrumda da olmaz ama kaportası bu kadar kusursuz bir netice versin ve elit bir kutu ve tabla/materyallerle sunulsun; tüm bu spesifik özellikler bana fazlasıyla yeter... BMW'lerinden bile sıkılıyorsan, bence de hiç bulaşma zaten...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ///Okan » 17 Ağu 2010, 19:27

BMWlerimden sıkılmıyorum.
Dedim ki BMW den başka marka bir araç alınca 1-2 ay sonra yine ondan sıkılıyorum.Yani bana BBR BMW lazım :lol: :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 17 Ağu 2010, 19:43

///Okan yazdı:BMWlerimden sıkılmıyorum.
Dedim ki BMW den başka marka bir araç alınca 1-2 ay sonra yine ondan sıkılıyorum.Yani bana BBR BMW lazım :lol: :lol: :lol:

:smile5: Okan emin ol ki bir BBR üretimi F430 ile Kyosho üretimi olan bir E46 arasında çok az detay farkı var. Yani tamamen objektif düşünülünce; F430'un ekstraları sadece benzin deposu kapağı, valiz seti, açılır topido kapağı haricinde hiçbir farkı yok. Ama HW. haricinde bir firmanın birazcık detaylı bir model üretmesi ve internet aracılığıyla müthiş bir sükseli reklam yapması, modeli çok çok prestijli hale getiriyor. O prestije ödenen iki katından fazla olan para da, tek bir model için ödenen para olduğu için; ödeyenin gözünü korkutuyor ve bu model kişinin algısında müthiş yüksek bir yer ediniyor ve saygı duydurtuyor; o kadar. Offf beee elimde BBR var diyorsun. :yellen: Halbu ki Kyosho'dan çok az fazla detaya sahip... Kimsenin dönüp de yüzüne bakmadığı BBR Enzo'nun bile en azından Exoto gibi tekerlekleri bijondan çıkabiliyor ve bu benim için önemli bir argüman ve en azından CMC Porsceh 901 gibi o minicik bijonları çıkabilen bir F430 olsaydı işte o zaman tamam derdim. Çünkü bunlar inanılmaz maliyetler. BBR İtalyan işi olduğu için aynı bizim gibiler ve şişrme işlerle büyük paralar kazanıyorlar; BBR H.E seviyesinde en az maliyetle en yüksek kar aralığını en iyi yapan firma; adım gibi eminim... O yüzden sen özellikle Kyosho ve Aa BMW 'lerine sıkıca sarıl ve ne kadar detaylı olduklarını unutma.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 18 misafir