WELLY : 1/18 LINCOLN NAVIGATOR

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: WELLY : 1/18 LINCOLN NAVIGATOR

İletiYazar: Emre E. » 26 Arl 2009, 14:45

Admin yazdı:Emin adımlar ve güzel atılımlar Emre. Tıpkı telefonda konuştuğumuz gibi. :nazar:
Samimi paylaşımın; her modele verdiğin aynı özen ve emek için ayrıca teşekkürler kardeşim. :friends:
Hayırlı olsun... :good2:

Güzel iletin için ben teşekkür ederim Gökhan'ım. :good2:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: WELLY : 1/18 LINCOLN NAVIGATOR

İletiYazar: Emre E. » 26 Arl 2009, 14:47

gearbox yazdı:Emre abi, Navigator'ın bu son modelini daha önce inceleme fırsatım olmadı ama Welly'nin üretmiş olması yeterli bir referans. Çünkü elimden geçen Touareg, ML 350 gibi araçlarını ilk açtığımda çok şaşırmıştım! Welly'nin ilk SUV'ı 1. jenerasyon bir X5 4.4i'ydi ve 2001 yılında bana nasip olmuştu; kalıp başarılı ama detaylar hoş değildi ve şimdiki Welly'ler kadar iyi değildi maalesef. Ama son jenerasyon Welly SUV'lar inanılır gibi değiller; Navigator'ın da farları tipik WELLY kalitesinde -ki benim için temel kriterdir- jantlara verilen son görünüm ve genel modellem Welly'nin klas atlamasını yansıtıyor. Fotoğraflar için ve paylaşım için çok teşekkürler Emre abi. Selamlar, saygılar...

Tahlillerinde çok haklısın Kenan. Elime aldığımda koleksiyona katmam gerektiğini düşündüm.
Güzel iletin için teşekkürler. Selamlarımla. :good2:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir