1966 FORD MUSTANG PONY LHD [1:18 - CLASSIC CARLECTABLES]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1966 FORD MUSTANG PONY LHD [1:18 - CLASSIC CARLECTABLES]

İletiYazar: atesoglu » 01 Arl 2009, 20:40

Burak kardeşim:
Muhteşem bir model almışsın.Zevkli seçimin ve güzel fotografların için rep geldi :+1:
Bu yakışıklıyı bizlere tavsiye etmissin ama nereden kaça aldın bu konularda yardımcı olabilirmisin?
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 01 Arl 2009, 21:44

atesoglu yazdı:Burak kardeşim:
Muhteşem bir model almışsın.Zevkli seçimin ve güzel fotografların için rep geldi :+1:
Bu yakışıklıyı bizlere tavsiye etmissin ama nereden kaça aldın bu konularda yardımcı olabilirmisin?
Teşekkürler Ateş Abi, bu modeli şüphesiz birebir olarak senin görmeni çok isterim, tam senlik bir model. Bana tamamiylen şansa denk geldi diyebilirim. Amerika Ebay'da bulabiliyorsan çok şanslısın demektir ancak satışta olsa dahi maalesef faiş fiyatlar sözkonusu.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10040
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: DTR » 01 Arl 2009, 22:27

Çok kaliteli bir model.
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 02 Arl 2009, 20:00

DTR yazdı:Çok kaliteli bir model.
Sağolasın Derya Abi, senin koleksiyona da 1 kapı numara dekalli versiyonu iyi gider hani, tabi benim koleksiyona da :wink1:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 Arl 2009, 12:30

:shocked2: Burak muhteşem bir güzellik bu. Anten, lastik yanakları, hava filtresi ne söyelenebilir ki? Renk zaten mükemmel. Hayırlı olsun kardeşim. Senin adına çok sevindim ve modele gerçekten aşık oldum. İyi günlerde sergile kardeşim. Fotoğrafların hepsi birbirinden güzel... Ellerine sağlık. Repledim. :duyuru: :+1:

Favorim; :pool: :cup1:

:sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Arl 2009, 19:54

Admin yazdı: :shocked2: Burak muhteşem bir güzellik bu. Anten, lastik yanakları, hava filtresi ne söyelenebilir ki? Renk zaten mükemmel. Hayırlı olsun kardeşim. Senin adına çok sevindim ve modele gerçekten aşık oldum. İyi günlerde sergile kardeşim. Fotoğrafların hepsi birbirinden güzel... Ellerine sağlık. Repledim. :duyuru: :+1:
...
:sapka:
Teşekkür ederim Gökhan Abi. Detayları çok özveriyle hazırlanmış bir model gerçekten. Bagaj kapağının 1:1'deki gibi yaylı olup kendiliğinden yavaşça kapandığını da görmeni isterdim :wink1:
Bir önceki mesajımda Derya Abi'ye önerdiğim 1 Kapı numaralı modeli de denk getirip koleksiyonuma eklersem eminim güzel bir ikili oluşturacaklar.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: kdeniz » 04 Arl 2009, 02:00

Burak bu modeli tesadüf eseri canlı görmüştüm ama inceleyemedim demek ki sana kısmet olmuş. Gerçekten o iç detaylar ahşap krom ve kapı içleri muhteşem görünüyor. Mustang'e en çok kırmızı ve siyah yakıştırıyorum ben. Ancak bu modele kusur bulmak da ayıp olur :talk: Güle güle sergile hayırlı olsun...
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 04 Arl 2009, 08:50

Cok guzel, en detayli ve kaliteli Mustang'lerden biri herhalde..(bir kac kusur haric, O da kadi kizinda da bulunur) Garajimda olmasini isteyecegim turden bir araba.Muhtesem fotograflar ve guzel bir anlatim.. Ellerine saglik, gule gule sergile kardesim..BRAVO..Yakisir sana... :good2: :+1: :+1:

Benim favori fotografim , arabanin ic detay kalitesini gostermesi acisindan asagidakifotograf..Bu arada, arabanin renk kombinasyonu benim hanima bile "hemen al bunu! " dedirtebilecek ozellikte... :lol: :lol: :lol: :grin: :grin:

Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 04 Arl 2009, 19:19

kdeniz yazdı:Burak bu modeli tesadüf eseri canlı görmüştüm ama inceleyemedim demek ki sana kısmet olmuş. Gerçekten o iç detaylar ahşap krom ve kapı içleri muhteşem görünüyor. Mustang'e en çok kırmızı ve siyah yakıştırıyorum ben. Ancak bu modele kusur bulmak da ayıp olur :talk: Güle güle sergile hayırlı olsun...
Teşekkür ederim Kadir Abi, ahşap görünümü biraz daha gerçekçi yapsalardı keşke diyorum bende.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 04 Arl 2009, 19:29

bigshark yazdı:Cok guzel, en detayli ve kaliteli Mustang'lerden biri herhalde..(bir kac kusur haric, O da kadi kizinda da bulunur) Garajimda olmasini isteyecegim turden bir araba.Muhtesem fotograflar ve guzel bir anlatim.. Ellerine saglik, gule gule sergile kardesim..BRAVO..Yakisir sana... :good2: :+1: :+1:

Benim favori fotografim , arabanin ic detay kalitesini gostermesi acisindan asagidakifotograf..Bu arada, arabanin renk kombinasyonu benim hanima bile "hemen al bunu! " dedirtebilecek ozellikte... :lol: :lol: :lol: :grin: :grin:

http://img405.imageshack.us/img405/2231/pony17.jpg
Abi içi çok güzel gerçekten ama ahşap kaplamaya birazcık özenilseymiş çok daha güzel olacakmış, çünkü Pony'nin en belirgin özelliğidir ahşap kaplama. Fotoğrafları beğenin için teşekkürler, umarım garajın için birtane de sana denk gelir bu modelden ve senin fotoğraflarla da seyrederiz.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ali çaglar » 10 Mar 2015, 00:34

Resmen aradım taradım buldum. Bu modeli bir konu da paylaşmıştınız. Çok beğenmiştim fotoğraflarını çok merak ettiğim bir modeldi. Güncellenince aklıma geldi. Aradım ve buldum :cup1: harika bir model sevgili Burak Abi hele hava filtresi olayı on numara hakikaten. Ama ben en çok iç mekanından ve fotoğrafları daha çok merak ediyordum. Harika işçilik yine Balıkçı kalitesinde kareler.. Teşekkürler Burak Abi bu değerli paylaşım için :nazar:
Ali Çaglar Gül
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 10 Mar 2015, 13:29

1966 kasa Mustang için tartışmasız en iyi üretim, özellikle iç mekan detaylandırması mükemmel. Ben bu limitli üretimin 1966 no.lu üyesini bulmuştum ama bir türlü Avustralyalı satıcıyı buraya kargo yapma konusunda ikna edemedim :think: Neyse, keyifle sergilenmesini dilerim; çok nadirleşen bir parça kesinlikle :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 79
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4255
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir