1966 CADILLAC HIGH TOP AMBULANCE - PRECISION MINIATURES

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1966 CADILLAC HIGH TOP AMBULANCE - PRECISION MINIATURES

İletiYazar: Erdem » 12 Eyl 2020, 00:07

Tüm foruma selamlarımı ileterek merhaba diyorum :smile: Geçtiğimiz aylarda kırmızı ve beyaz renkli olanını tanıttığım 1966 Cadillac High Top ambulans modelinin bu sefer de mavi ve beyaz renkli olanını tanıtacağım. Tabii ki 2 modeli de barındırmıyorum koleksiyonumda, mavi ve beyaz olan gelince diğerini elden çıkarttım.

Bu modeli edinmemde başlıca sebep rengi ve nadirliği, artık bu renk kombinasyonu ile gerçekten nadiren ilana çıkıyor. Precision Miniatures üretimi olan model açılmayan motor kaputu ile biraz hayal kırıklığı yaratsa da (kim bilir nasıl bir canavar vardır 1/1 araçta kaput altında) diğer tüm detaylar ile tebessüm ettiriyor. Özellikle arka kapının açılması ile karşılaştığınız yastık detaylı sedye, en arkadaki oksijen tüpü dahil diğer tüpler ve çok gerçekçi zemin kaplaması mutlu ediyor. Bu arada model görece olarak hafif, sanırım metal parçalar yanında plastik parçalar da bolca kullanılmış ve ağırlık beklediğimden hafif geldi bana.

Bilenler bilir, Precision Miniatures kalıplarını Greenlight aldı ve yıl sonuna doğru bu renk ile bu modeli tekrar üreteceklermiş ama Greenlight üretimleri hep biraz soru işareti yaratıyor kafada. Eski üretim ile karşınıza uygun rakamlı çıkarsa alın derim, tavsiye ederim :good2:

Her zamanki gibi ilk 3 resim 1/1 araca ait, sözü daha fazla uzatmadan işte karşınızda 1966 Cadillac High Top ambulans :syg:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 92
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 97
Rep Puani: 4495
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir