MINICHAMPS - PORSCHE 918 SPYDER MARTİNİ

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

MINICHAMPS - PORSCHE 918 SPYDER MARTİNİ

İletiYazar: Berent TURAN » 25 Kas 2019, 00:44

Herkese tekrardan merhaba,

Daha öncesinde koleksiyonumda gri rengi ile bulunan ve forumda da paylaştığım 918 modelimi Martini versiyonu ile tekrardan yinelemiş bulundum. Aslında bu modeli Autoart tarafından edinmeyi çok istiyordum fakat rakamlar çok fazla olduğu için Minichamps' ten öteye gidemeyeceğim sanırım :smile:

Autoart gibi çok detay abidesi olan bir model değil. Halı kaplamaları yok. Tekerleklerin kalitesi AA' ya göre daha geride. İç mekandaki detaylarda aynı şekilde kıyaslanınca biraz basit kalıyor. Tüm bunları zaten göz önünde bulundurarak bu modeli edindim. Çıkarılabilir tavanı ile ister coupe ister üzeri açık bir hale gelebiliyoruz. Benim için esas önem taşıyan kısım MARTİNİ olması. Koleksiyonumdaki diğer dekalli Porsche' lerim de ağırlıklı Martini oldukları için bu açıdan çok önem taşıyordu. Dekaller yakından harika görünüyor. :y:

Aslında daha burada hiç paylaşmadım fakat bilen arkadaşlarım var tabi ki. Bu modelin GT Spirit olarak 1/12 ölçeklisi bulunuyor. Eğer yaza kadar 1/12 ölçek hala elimde kalır ise ikisi ile birlikte bir dış mekan çekimi yapmak istiyorum bakalım o zaman ortaya nasıl kareler çıkacak. :smile:

Hepimize keyifli sohbetler dilerim.

Resim

:movie:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

mesaj için Berent TURAN teşekkür aldı- 3:
G.HEPARSLAN, salihatak, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2870
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: MINICHAMPS - PORSCHE 918 SPYDER MARTİNİ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 29 Kas 2019, 19:59

AA' ya göre ve elbette geri dursa da çekimlerin fark yaratmış Berent emeğine sağlık. :y: :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16926
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 04 Arl 2019, 08:31

AA ya göre çok güzel bir alternatif çok bekledim çıkmasını ve çıktı bu sefer hem pahalı geldi hem de alımı durdurdum. :smile: Ama hobidaşlarım da görmek de güzel bu arabayı. Güle güle sergile Berent. :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 12
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 119
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » Bugün, 00:12

Yeni model hayırlı olsun Berent kardeş, AA üretimini bilmediğim için kıyaslayamıyorum ama dekaller ve jantlar 10 numara 5 yıldız :smile5: 1:12 ölçek modelini sakın elden çıkartayım deme, sonra almak çok zor olabilir. İki modelin birlikte çekilmiş resimlerini merakla bekleyeceğim, keyifli sergilemeler :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4400
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » Bugün, 17:01

G.HEPARSLAN yazdı:AA' ya göre ve elbette geri dursa da çekimlerin fark yaratmış Berent emeğine sağlık. :y: :f:

Teşekkürler Gökhan abim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » Bugün, 17:02

Serdar Gökhan yazdı:AA ya göre çok güzel bir alternatif çok bekledim çıkmasını ve çıktı bu sefer hem pahalı geldi hem de alımı durdurdum. :smile: Ama hobidaşlarım da görmek de güzel bu arabayı. Güle güle sergile Berent. :sapka:

Hatta MC den sonra bir alternatif Welly olarakta çıktı bu model. Ben orta kararda kaldım MC yi alarak. :smile: İlgine teşekkür ederim kardeşim.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » Bugün, 17:04

Erdem yazdı:Yeni model hayırlı olsun Berent kardeş, AA üretimini bilmediğim için kıyaslayamıyorum ama dekaller ve jantlar 10 numara 5 yıldız :smile5: 1:12 ölçek modelini sakın elden çıkartayım deme, sonra almak çok zor olabilir. İki modelin birlikte çekilmiş resimlerini merakla bekleyeceğim, keyifli sergilemeler :nazar:

Autoart gerçekten fark yaratıyor Erdem abim. Şimdi değil fakat daha sonra belki edinme fırsatım olabilir, şimdilik bu yeterli olacaktır benim için. 12 ölçekte birlikte çekimler için güzel havaları beklemek durumundayım. :smile: Değerli yorumun için teşekkürler abim.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir