KYOSHO - BMW E46 M3 CSL

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: KYOSHO - BMW E46 M3 CSL

İletiYazar: Berent TURAN » 07 Arl 2019, 16:31

Serdar Gökhan yazdı:Çok yakışıklı bir model Berent. Son gittiğim İstanbul gezimde 1:1 sıkça karşılaştığım araba oldu önünde eğildim diyebilirim. :grin: Güle güle sergilensin. :sapka:

Porsche teması yapan biri olarak diğer Almanlara kayıtsız kalmak pek mümkün değil. :smile: Değerli yorumun için teşekkür ederim kardeşim.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2980
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 23 Arl 2019, 22:23

Hayırlı olsun Berent; çok güzel modeldir; hem AA hemde KY'yi yakından inceleyen birisi için ikisininde çok güzel olduğunu biliyorum ama boya problemi malesef birçok KY'de oluyor; olmasada sonradan çıkabiliyor. Bu yüzden eğer temin edebilirsen sana tavsiyem AA olacaktır. İyi sergilemeler dilerim.

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5390
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 29 Arl 2019, 21:58

REVOLUTION yazdı:Hayırlı olsun Berent; çok güzel modeldir; hem AA hemde KY'yi yakından inceleyen birisi için ikisininde çok güzel olduğunu biliyorum ama boya problemi malesef birçok KY'de oluyor; olmasada sonradan çıkabiliyor. Bu yüzden eğer temin edebilirsen sana tavsiyem AA olacaktır. İyi sergilemeler dilerim.

Devrim abim bende Kyosho' daki sorunlardan ötürü çok rahatsızlık duydum ve bir tane de Autoart versiyonundan edindim. Açıkçası Autoart' ın daha ince çalışmış olduğunu da gördüm ve önceden bu modelde Kyosho' nun lider olduğunu düşünürken şimdi Autoart' ın bir tık daha önde olduğuna kadar verdim. Özellikle de Kyosho' da ön tekerlerin çamurluğun içine çokça girmiş olması fazla rahatsız ediciydi ama yine de AA veya Kyo olarak temiz bulunduğu sürece her iki üretici de alınabilir.

Değerli yorumun ve ilgin için teşekkürler abim.

Mutlu yıllar dilerim. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 31 Arl 2019, 18:16

Berent TURAN yazdı:
REVOLUTION yazdı:Hayırlı olsun Berent; çok güzel modeldir; hem AA hemde KY'yi yakından inceleyen birisi için ikisininde çok güzel olduğunu biliyorum ama boya problemi malesef birçok KY'de oluyor; olmasada sonradan çıkabiliyor. Bu yüzden eğer temin edebilirsen sana tavsiyem AA olacaktır. İyi sergilemeler dilerim.

Devrim abim bende Kyosho' daki sorunlardan ötürü çok rahatsızlık duydum ve bir tane de Autoart versiyonundan edindim. Açıkçası Autoart' ın daha ince çalışmış olduğunu da gördüm ve önceden bu modelde Kyosho' nun lider olduğunu düşünürken şimdi Autoart' ın bir tık daha önde olduğuna kadar verdim. Özellikle de Kyosho' da ön tekerlerin çamurluğun içine çokça girmiş olması fazla rahatsız ediciydi ama yine de AA veya Kyo olarak temiz bulunduğu sürece her iki üretici de alınabilir.

Evet dediğim gibi ikiside güzel modeller ama bencede AA en az bir gömlek daha üstün benim gözümde. O tarihlerde KY'nin daha düşünlerinin en başta söyledikleri şey AA'dan ağır olduğu yüzündendi. Ama bence ağırlık çok sonlarda olan bir artı özellik; aslık önemli olan vitrinde veya nasıl durduğu buda ilk önce kalıp sonrasında ayrıntıların ince işlenip gerçeğine uygun olmasıdır.
Bu yüzden benim düşünceme göre kesinlikle AA daha iyi duruyor. Artısı boya kalitesinin iyi olması ve bütürlenme sorunu oluşmaması.
Sana ve ailene sağlıklı ve mutlu yeni yıllar dilerim.

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5390
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 02 Oca 2020, 00:20

REVOLUTION yazdı:
Berent TURAN yazdı:

Evet dediğim gibi ikiside güzel modeller ama bencede AA en az bir gömlek daha üstün benim gözümde. O tarihlerde KY'nin daha düşünlerinin en başta söyledikleri şey AA'dan ağır olduğu yüzündendi. Ama bence ağırlık çok sonlarda olan bir artı özellik; aslık önemli olan vitrinde veya nasıl durduğu buda ilk önce kalıp sonrasında ayrıntıların ince işlenip gerçeğine uygun olmasıdır.
Bu yüzden benim düşünceme göre kesinlikle AA daha iyi duruyor. Artısı boya kalitesinin iyi olması ve bütürlenme sorunu oluşmaması.
Sana ve ailene sağlıklı ve mutlu yeni yıllar dilerim.

Kesinlikle :y:
Biraz farklı paylaşımlar yaptıktan sonra Autoart M3' ü de paylaşacağım.
Tekrardan teşekkürler abim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir